Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

_Gaga, ojj to nie wiem, mi koleżanka dała cynk, że jest taki kod, więc napisałam na forum ;/ szkoda w takim razie, że nie działa 🙁
może gazel działa?
ciura,

No to jak widać jesteś w gronie szczęśliwców.
ciura,

No to jak widać byłaś w gronie szczęśliwców.
A sprawdzcie czy nie działą Wam w happy horses kod "jajeczko" na 5% i darmową wysyłkę. Mi wskasuje
Dzień Dziecka w Horss � - 20% na wszystkie nieprzecenione produkty
Kod "Dziecko" - http://horss.pl
IMG_20230531_225022_897.jpg IMG_20230531_225022_897.jpg
happyhorses...chciałam skusić się na czyszczenie magazynu, część produktów dodana do koszyka, resztę chciałam uzupełnić potem... wchodzę i nagle promocja zrobiła papa, mimo, że pod produktami czyszcenie magazynu było napisane, że promocja trwa jeszcze 3 dni 😉
kody rabatowe niby są, ale na tej nowej stronie nie widzę nawet okienka do ich wpisania, więć powiem, że coraz słabiej u nich to wygląda :p
więc czy jest tu ktoś kto poratuje kodzikiem do sklepu, w którym mogę kupić horseline na fajnej promce itp
xkaraxx, na ich stronie jest chyba promka, ostatnio była. Plus kod olamudry łączy się z nią.
Gillian   four letter word
02 czerwca 2023 23:25
Dopóki kupujecie, to takie patosklepy będą istniały.
Gillian, taka prawda. Ja wciąż czekam na finał mojej historii, bo nic się nie dzieje z moją już ostatnia częścią zamówienia z marca...
Gillian   four letter word
03 czerwca 2023 07:07
Z marca??? Mamy czerwiec! 😱
Gillian, Hahaha tak, ale fakt ze jedna rzecz miala termin realizacji 21 dni. Tylko ze to dostałam na początku maja. Chciałabym poprosić o zwrot kasy ale nie odpisują mi.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
03 czerwca 2023 10:18
xxagaxx, ten sklep się prosi chyba o UOKiK albo zamknięcie...
Gillian, kupowałam, bo były fajne promki, a towar wysyłany na czas. Po jednej wpadce z zamówieniem i totalnym brakiem kontaktu, przestałam tam zamawiać. O ile to, że trzeba czasami czekać totalnie mi nie przeszkadza, to brak kontaktu już tak.
Pati2012, chyba czytają bo właśnie odpisali!
Gillian, kupowałam od nich wcześniej i byłam zadowolona. Pasze szybko wysyłali, zamówienia kompletne i na czas. Teraz zrobiła się taka lipa. Tak jak mówię, wcześniej nie miałam na co narzekać.
Ma ktoś może kod do horsetown?
dariamajka, KIDS, kod ważny jest do dzisiaj 🙂 Ale nie wiem dokładnie na co wchodzi.
Wiecie może w jakim sklepie znajdę promocję na zioła dla konia ? Szukam czegoś atrakcyjnego, w Happy Horses kiedyś zrobiłam super zakup, ale póki co nie będzie u nich ziół z equiherbs 🙁
BUCK   buttermilk buckskin
05 czerwca 2023 07:49
pszczolka90 a te same zioła na allegro ?
Właśnie nie wszystkie jestem w stanie ogarnąć od jednego sprzedawcy 🙁
No i ceny nie są jakoś super atrakcyjne, w HH udało mi się kupić z 20% rabatem więc było bardzo przyjemnie
Jeśli chodzi o Happy horses to ja tak samo nie polecam, mawet nie ma sensu opisywać historii - ale najśmieszniejsze jest to, ze 1.5 miesiąca ignorowali telefony SMS maile instagrama, a wystarczyło wystawić 1* opinie na Google to dostałam odpowiedz po kilku minutach i tego samego dnia wyslalali paczkę mimo ze chciałam zwrot🙂😉)
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
05 czerwca 2023 13:22
Dobra promka w horze.pl 3 za 2, wchodzi na przecenione produkty też. Także można fajnie zaoszczędzić jak mamy coś więcej do kupienia.
zembria, Ja się zastanawiałam nad 3 podkładkami kentucky. Bo przygarnęła bym dwie. Może ktoś chętny na 3😊
Koniuszek, tez tak zrobiłam… zobaczymy czy to coś da, bo do maili (szt. 5) z pytaniami o zamówienie nie raczyli się odnieść.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
05 czerwca 2023 14:16
dzikadermi, Ja poszłam w derki 😉
Jezus, ja to się zawsze dam zrobić i pójdę sprawdzić te promocje w Horze. xD
Bluzka z jesiennej kolekcji LM dostępna w każdym rozmiarze, a ta z aktualnej, w niechodliwym kompletnie kolorze, jedna 38, reszta "wyprzedana". 🤣 Oni to jednak od lat nie zawodzą z tymi zagrywkami. A wiem, że była normalnie dostępna, bo sprawdzałam parę dni temu. 😆
znajdę gdzieś darmową dostawę na paszę? szukam zamiennika sieczki z lucerny Eggersmanna, w miarę wydajnej, w rozsądnej cenie i żeby nie płacić za wysyłkę każdego worka 😉
Post został usunięty przez autora
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się