sklepy internetowe

Rolia, tak, raz odpisali, jak poprosiłam o konkrety, żebym wiedziała czy w prawo czy w lewo to zostaję na "wyświetlono" 😉
_Gaga, no ja już niezależnie od tego czy w końcu te sieczkę dostane czy nie też podzielam twoje zdanie. Nie lubię jak sie ze mnie kretyna robi 😉
Ja dostałam 90% zamówienia, mieli dosłać inny kantar i cisza. Nie odpisali już na maila, paczki nie ma. Także tez już mi się mniej podoba sytuacja
Z Happy Horses najlepiej brać za pobraniem albo jeśli ktoś ma blisko, to odbiór osobisty. Inaczej jest problem. A jeśli zależy komuś na czasie, to w ogóle brać z innego sklepu 🤣
Happy Horses własnie mi wysłało 3 maie, automatycznie wygenerowane że realizują moje zamówienie xD Na żadnego maila do nich nie odpisali.
ło kurła....xxagaxx, sprawdzam skrzynkę, ale u mnie pusto 😅😂
Czy ktoś ma doświadczenie z RS produkter? Często im się zdarzają obsuwy?
mnie juz też happy horse poirytowało.. zamówienie z 7.04.2023...
od 10.05 totalna olewka i cisza
czy ktoś z was sie tam dodzwonił?

jak nie dostane odpowiedzi do końca tygodnia poleci pismo do UOKiK- ja sie nie bede prosić ani denerwować
tyle fajnych sklepów na rynku a ja sie skusiłam na promkę 🙈
izkadul, mi po tych automatycznych mailach w ich systemie zamówienie widnieje jako złożone 29 maja xD
plus dla bergo
plus dla horseandpony
izkadul, mi po tych automatycznych mailach w ich systemie zamówienie widnieje jako złożone 29 maja xD
xxagaxx,

no bosko...
ja nawet automatycznej odpowiedzi nie dostaje 🙁
Coś takiego to było, to nawet nie odpowiedź a jakiś nowa informacja:

W związku ze zmianami w organizacji naszego sklepu, zmieniliśmy magazyn kompletujący zamówienia, jak i migrujemy system aby komunikacja oraz panel zakupowy był lepszy i łatwiejszy.

W związku z powyższym, otrzymasz od nas nowy numer swojego zamówienia 703 , oraz odnośnik do jego śledzenia.

Będzie to już przekierowanie na nową platformę, póki co obsługuje ona tylko zamówienia, nie da się na niej zrealizować zakupów.

O uruchomieniu nowej strony sklepu będziemy informować.

Życzymy miłego dnia!

Dziękujemy, że jesteś w Gronie Naszych Klientów
no dobra ale ile to trwa już i ile będzie trwało?...
mogli zamówienia z kwietnia ogarnąć wcześniej jak wiedzieli co planują albo ostrzec przed i nie robić wielkich akcji promocyjnych tuz przed bo wiadomo ze to generuje zwiększoną ilość zamówień..
ja naprawdę jestem cierpliwym klientem i nigdy nie zamawiam rzeczy potrzebnych na już tylko takie na które mogę poczekać ale bez kontaktu i z pomylonym zamówieniem czuje się zrobiona w bambuko
xxagaxx
możesz coś śledzić pod linkiem który dostałaś? dział to w ogóle?
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
31 maja 2023 10:50
izkadul, jak nie dostajesz automatycznej odpowiedzi to brzmi trochę jakby ich maile nie wpadały ci do głównej skrzynki tylko do spamu - zobacz czy ich tam nie ma
BUCK   buttermilk buckskin
31 maja 2023 10:53
izkadul a jakikolwiek od nich kiedykolwiek przyszedł email ? może błąd w tym, w sensie w podanym eMailu ? bez obrazy, zdarza mi się nagminnie robić literówki 😉
izkadul, Ja się bez problemu dodzwoniłam.Tez składałam zamówienie początkiem kwietnia, ale były tam rzeczy długim terminem. Dostałam część i dzwoniłam zapytać co z resztą.
Dzięki wielkie za tipy - sprawdziłam spam i nic nie mam
wcześniej kontakt był i jak piszę do nich to odpowiadam na tą wcześniejszą konwersację żeby było wiadomo o co chodzi i do 10.05 maile były a potem cisza
Ja swoje zamowienie od happy horses z 13.03 z czasem realizacji 3-10dni. Otrzymałam.... 24.05 🙈 w dodatku wysłane bezpośrednio od producenta, nie od nich.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
31 maja 2023 20:07
Horse Trade - w porządku ? Można kupować ? Lupka wyrzuca mi tylko jakieś stare, ale jednak pozytywne opinie. Dajcie znać.
Kupuję przez allegro i nigdy nie miałam problemów.
Aleks, ja też przez allegro od nich kupuję i wszystko super.
Aleks, znam ten sklep stacjonarnie i online i nigdy nie miałam żadnego problemu. Jak czegoś in braknie to sami potrafią zadzwonić i zaproponować coś na wymianę.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
31 maja 2023 21:56
Dzięki dziewczyny 🌻 w takim razie kupuje 😀 .
Finalnie moja pasza po niestety niemiłej wiadomości z mojej strony dotarła. Także to by było na tyle jesli chodzi o moje przygody z happyhorses
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
01 czerwca 2023 08:21
Aleks, Ja też wielokrotnie robiłam zakupy w Horse-Trade i wszystko cacy 🙃
Ja w happy horses zamawiałam kilka razy, zawsze z odbiorem osobistym. Za 1 razem kontakt idealny, zostały mi zaproponowane droższe ochraniacze magnetyczne w cenie tańszych, bo moje nie przyszły. Później zamawiałam paszę i też było ok. Następnie było już tylko gorzej... Wcierka szła chyba 9 tygodni? Skuszona rabatami postanowiłam dać kolejną szansę ale niestety ostatnią. Zamówienie złożyłam 14 kwietnia. Pisałam na instagramie, pisałam maile, w końcu napisałam już nieco zagodowanego smsa, bo ile można czekać. Dowiedziałam się, że popręg który zamówiłam właśnie dotarł na magazyn i zamówienie zostanie zrealizowane. Problem był tylko taki że ja żadnego popręgu nie zamawiałam. 😅 Następnie otrzymałam odpowiedź żebym podała dane do wysyłki zamówienia. Podałam i poprosiłam o podanie numeru konta, bo zamówienie nie było opłacone. Niestety chyba to władze sklepu przerosło, bo odpowiedzi nie uzyskałam już żadnej. Także uznałam i też tak im napisałam, że rozumiem, że zamówienie zostaje anulowane. Dalsze milczenie uznałam jako zgodę...
Plus dla Horse and Pony
hejka czy ktoś zamawiał kiedyś/ostatnio z jhorse.pl ? czy ten sklep jest wiarygodny?
nie ma ich na fb ani nie znalazłam opinii
może ktoś z Poznania zna ten sklep?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
05 czerwca 2023 11:08
izkadul, Ja raz chciałam zamówić, to się okazało, już po zamówieniu i opłaceniu tego zamówienia, że nie ma tego towaru dostępnego i proponują inny. To był popręg i zaproponowali zupełnie inny kształt 🙄 takze pomysł totalnie z czapy z ich strony. Zwrot kasy przyszedł w miare sprawinie.
Kojarzy ktoś co z Grene? Tam chyba jakaś zmiana właścicielska miała nastąpić... Od 1 stycznia br Kramp to chyba przejął. Nie widzę sklepu internetowego Grene, Kramp też nie, ale może źle patrzę...?
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
05 czerwca 2023 11:15
izkadul, pisałam już kiedyś, że istnieje i działa 😉 ale dla mnie nie ma szału jeśli chodzi o ich asortyment
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się