Zdjęcia Naszych Koni II (rok 2009)

Lov   all my life is changin' every day.
28 lipca 2009 21:24
adriena, faaajne siwe 😉
margaritka, nie poznałam kasztana K_cianowej 😲 swoją drogą, mógłby się tu pojawić 😁
wątek zamknięty
adriena - ja mam gniadoszke... hehe.. a nigdy nie lubilam tej masci...heheheh... a jabłkowite zawsze dla mnie byly cudenkami🙂 widzisz jak to sie uklada... 😉? Mozemy sie wymienic kolorami na tydzien 😁

wiesz ja na początku też miałam gniadoszkę (wątek o wpływie treningu str.chyba 21..) no a teraz jest już siwe. Co do wymiany jestem za 😉 taki mały lans od czasu do czasu 🙂
wątek zamknięty
adriena no to spory konik, lubię takie  🤣
margaritka  😀 też wydawało mi się, że to rudy k_cian, ale nie byłam pewna, nie chciałam gafy palnąć  😡 a co on tam robi?
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
28 lipca 2009 21:32
A, co mi tam, tu też się wrzucę 😉







wątek zamknięty
budynio   powrót do świata dźwięków!
28 lipca 2009 22:08
Quebon rudy stoi w boxie... 7 miesiąc 🙁
kary rośnie jak na drożdżach, roczniak ma 150 w kłębie... ale niech rośnie rudy ma 180 więc może i Armuś dobije 🙂
z racji tego, że nie miałam konia do jazdy kupiłam młodą kobyłę, 3 latkę z fajnym papierem bdb ruszającą sie, kasztanka 4 białe nogi malowana i.. zanim do mnie dojechała dostała kopa - pękło jej coś w nadgarstku i ot całe moje szczęście. na siwym kasska bryka nie chce jej w paradę wchodzić i tak, że czasem mi da tyłek powozić. mam 4 konie - zero jazdy. załamka

edit zjadłam wyraz 😉
wątek zamknięty
kate_
i te oczy jak 5zł...
to mozesz taka tabliczke podpisac: "Daj piątaka na winiaka";-)... siadasz na rynku i zarabiasz 🥂


bo czy te oczy mogą kłamać?

wątek zamknięty
To wrzucę jeszcze takie 🙂



wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
28 lipca 2009 22:37
kate_ eee.... nie umiesz sie bawic... przeciez te zdjecia sa fajne !! 👿 i nie ma w nich nic z "piątaków", "winiaków" ani tym bardziej z "oczu jak pięć złotych" 🤬
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
28 lipca 2009 23:26
Dziękuje wszystkim za miłe słowa :kwiatek:
kate_- fajnie kicacie 🙂
Dyra -bardzo klimatyczne zdjęcia jak na nie patrzę to marzy mi sie jakiś fotograf tylko kto u mnie zawita.
Lov - piękne konisko i ten irokez 🙂
wątek zamknięty
slojma dziękujemy bardzo 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 lipca 2009 01:04
Margaritka chciała bym żeby moja była tak samo bez mięśniowa jak twoja baba 😜
Adriena piekne siwe, jaki papier i ile w kłębie?? 😲
kasska jak zwykle bosko :kwiatek:
Lov jak Ty to robisz że Twój koń po przerwie wygląda tak fantastycznie ❓ ❓ 😡
Dyra zazdroszczę sesji, kto autorem fot ❓ 👀

Wstawie Corride chociaż już nudne jest wstawianie fot wolnobiegajacego koniora... no coz moze juz niedlugo bedzie gotowa przyjac jeźdźca 😡 😉 i będę sie mogła pochwalić jej pierwszymi krokami pod człekiem 😁



czy te oczy mogą kłamać ❓ 👀
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 lipca 2009 01:06
Latający Kucyk 😉


wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 lipca 2009 01:15
Koniczka 😲 wow chyba pierwszy raz widze was w wersji ,,pegaz" 😁 i powiem że Gromcio wygląda na zadowolonego z odmiany.. jak było ❓ 🙂
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 lipca 2009 01:19
Bo wcześniej tak naprawdę nie skakałam - jak go kupiłam to strasznie szmacił i skakał w stylu na rozpaczliwca, więc w ogóle nie skakałam bo to żaden fun nie był ani dla mnie ani dla niego. Miesiąc temu mnie skusiły stojące przeszkody i okazało się, że jak koń się ujeździł i złapał równowagę to i aż tak bardzo nie szmaci. No i teraz raz w tygodniu mamy "trening" skokowy - to był nasz 3. Mam sporo funu z tego, a na tej jeździe już widać było, że Grom załapał o co w tym chodzi i widać było, że też zaczął mieć z tego fun.
wątek zamknięty
Koniczka, OMG, skokowe siodło, toczek, drągi i stojaki - aż bym Was nie poznała 😉 Super, i jaka Ty malutka na trzecim zdjęciu 🙂
Jakby się coś u mnie ujeździło, to ja bym też chętnie tak pokicała  🏇
wątek zamknięty
Zairka siwa super wygląda 🙂 a autorem fotek jest moja przyjaciółka Karola 🙂
Obie się bawimy trochę fotografią i zazwyczaj nawzajem sobie sesję robimy  😁
wątek zamknięty
Koniczka, drągi pod kolor czapraka  🤣
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
29 lipca 2009 09:07
Jeszcze trzy zdjęcia Emiki i uciekam

Tu się nawet Nesia załapała

wątek zamknięty
Koniczka w skokówce - te zdjęcia zaburzyły mój światopogląd  😜

slojma wspaniała ta Nesia - jaka zaangażowana🙂
wątek zamknięty
Zairka śliczna siwa   💘
Lov 😍

A ja tak tylko dla przypomnienia ;P
Małe grube kucykowate  🤣








No i takie tam gniade  🙄

wątek zamknięty
Zairka,
😡 :kwiatek:

Wyscigowa,
to Ohara?
wątek zamknięty
kasska Wiarus :P
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
29 lipca 2009 10:06
espana- boi Nesia czuje się koniem a w zasadzie przywódcą stada 😉
wątek zamknięty
KuCuNiO   Dressurponyreiter
29 lipca 2009 10:26








wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
29 lipca 2009 10:58
Zairka, nie mam pojęcia  😡 zasadniczo, prawie trzy miechy przerwy- od początku do połowy maja, potem tydzień lonży i dwa dni wsiadania, okulał i równe dwa miechy stał. Ja popadam w samozachwyt, znaczy się zahcwyt nad moim koniem  😁 ale zapewne to wszystko tylko tłuszcz, nie mięśnie 😉  😂
slojma, irokez nam się trrochę przewraca, a przecież niedawno go obcinałam!!
Koniczka, no proszę, jaka odmiana 😉 super!
😉Wyścigówa(;, :kwiatek:
KuCuNiO, uwielbiam Twojego siwego kucyka, jest prześliczny 😉

btw, normalnie nigdy mój koń się nikomu nie podobał, a teraz może trafi do wątku 'moje ulubione re-voltowe konie?  😁 przepraszam, musiałam  😁
wątek zamknięty
Lov- to ja nawet taki tłuszczyk poproszę  😉 albo przepis na uzyskanie takiego  😉
KuCuNiO- Siwy fenomenalny  😀
Zairka- już się nie mogę doczekać kiedy wreszcie "młodą" pod siodełkiem będzie można zobaczyć.
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
29 lipca 2009 11:37
ami_071, haha, a proszę Cię bardzo- ponad 2 miechy stania, garstka owsa, na pocieszenie garstka musli, trawy brak, no i sianko tylko 😁
wątek zamknięty
Lov- w takim razie chetnie spróbuje tylko obawiam sie,że moja kobyła zamieniłaby sie w szkieletora już całkiem  😉
wątek zamknięty
KuCuNiO, Flotar pięny jak zawsze🙂 jak poszło?

😉Wyścigówa(;, ooo! cudek😀

ja Was zamęczę zdjęciami Bandziora z dzisiaj - wybaczcie ilość ale nie mogłam się zdecydować🙂
za namową Aleki ustawiłyśmy mu dzisiaj mini-korytarz🙂 dwie niewysokie przeszkódki - ale jak na 2 letnią przerwę w skokach to było chyba w sam raz🙂

na początek rozgrzewka na lonży:


później kilka skoków:





trochę szaleństw🙂








i chill out na lonży na koniec🙂


i już stąd uciekam😉
wątek zamknięty
Breva, 4 zdjęcie  😍  🍴 matko, jaki on piękny i okrąglutki! powiedz ty mi co to za rasa?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.