PSY

T&N,  dokładnie jestem zdania że wystarczy jedno a doberej  jakości.
za 70zł można kupić w necie naprawde fajne mocne posłania.
Ostatnio byłam w kakadu i zwykłe posłania typu gąbka obszyta materialem sa po 60 -80 zł.
Bischa   TAFC Polska :)
28 lipca 2009 11:18
A jak z moim JR ?
Bischa, mój JR skończył w piątek 12 tyg. Mieszkanie mam małe, bo 30m. Siedzi sam jak wychodzimy do pracy i nie robi z tego żadnych problemów ani nie niszczy (nie licząc jego pieluchy, którą czasami rozczłonkowuje 😉 ). Widać, że zaczyna rozsadzać go energia, ale to dlatego, że dopiero w tym tygodniu zacznie wychodzić na spacery. Jest cudnym pieskiem, ale bardzo dominującym. Na każdym kroku trzeba się pilnować, żeby za bardzo mu nie ustąpić. Jest niesamowicie inteligentny (co czasami obraca się przeciwko nam 😉 ).

Mój widział kota u mojej mamy, nie pozwalałam mu się do niej zbliżyć, bo kotka nie miał przyjaznej miny. Prezes wręcz przeciwnie, bez agresji. Widać, że go zaciekawiła i chciała się zaprzyjaźniać 😉

Dla mnie też sam rodowód nie był ważny, ale chciałam żeby go miał. Zawsze to jakiś zapas bezpieczeństwa, że pies nie jest obciążony genetycznie.

Szczeniaki zwykle w granicach 2000 - 2500. Ja brałam małego z hodowli pod Warszawą. Jeśli chcesz to na pw prześlę Ci link 🙂


a dla mnie to kwestia uporu i talentu psa - bo nie zawsze te super ekstra posłanko okazuje się tak trwałe jak teoretycznie zapowiadają producenci i jak powinna sugerować cena

mówię to na przykładzie nie tylko moich doświadczeń
Mój psiak juz właśnie zakończył wymianę ząbków więc nie ma juz powodu do szczenięcego gryzienia wszystkiego 😀
które z waszych psów mają swoje kocyki, które uwielbiają ?? 🙂😉
Cierp1enie, psina która mieszka z moimi rodzicami kocha swój kocyk
Mój też ma. Nic z tym kocykiem zrobić nie mogę, bo awantura od razu na cały dom 😉 A nie powiem, wygląda już trochę mało reprezentacyjnie 😉
T&N, wychodz na dwor juz teraz, naprawde po 2 szczepieniu nie ma juz duzego zagrozenia, w miejsca malo uczeszczane spokojnie mozesz malego zabierac. Pamietaj ze przez pierwsze 3 miesiace zycia rozwija sie mozg i tworza polaczenia synaptyczne - ile sie ich wytworzy, tyle ich bedzie. Takze bodzce, bodzce i jeszcze raz bodzce! To dla malucha bardzo wazne, aby wlasnie teraz poznawal swiat, ludzi, rowery, samochody, i inne straszaki.

Polonez, moja mama z trufla od jakiegos miesiaca chodzi na agility, a dzisiaj bylam ja - nie mam juz zadnych pytan skad masz taka figure! Po pol godziny (na zajeciach byly 2 psy) padlam! Trufla za to energii miala jeszcze pelno  😁
Swietna sprawa, a i moja psica nie dosc ze utalentowana w tym kierunku to jeszcze sprawia jej to wielka frajde 🙂
Tak sie zastanawiam, czy w agility ludzie tez juz szukaja sposobow na to 'jak to zrobic zeby pies byl szybszy/dokladniejszy' itd? Sa przed zawodami jakies badania lekarskie? Czy agility od podworka wyglada w wiekszosci przypadkow tak jak powinno - czyli zalozeniem jest fajna zabawa czy sa juz cwaniacy co to chca za wszelka cene i po trupach?
sienka wolałam wcześniej nie ryzykować, bo lekarka mnie nastraszyła. Jutro juz pierwszy spacer 🙂 Mimo, że nie łaził na dwór starałam się go socjalizować z czym tylko się da w takich warunkach. Pies docelowo ma byś "psem podróżnym", więc już teraz zabieram go ze sobą kiedy tylko mogę 🙂 Widać, że jest odważny i ciekawy świata. Jeszcze nie znalazłam rzeczy, która by go w jakikolwiek sposób przerażała 😉 Ciekawa jestem jak zareaguje na konia... Już widzę oczami wyobraźni jak będzie chciał się z nim przywitać  😎
briardzik pierwszy raz zobaczył morze. i to chyba najszczęśliwszy dzień jego życia 😉



http://s51.photobucket.com/albums/f396/slodzi/?action=view&current=MOV00556.flv

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
30 lipca 2009 06:55
aurelia, Jaki on już duży! 😲
aurelia, ekstra!! pojechałaś z dzieciakiem nad morze? 😀

ps. a potem ośmiel się powiedzieć że do białego z nim za daleka droga
aurelia i nie bał się strasznych fal?  😎 super fotki, ale współczuje wyczesywania go z tego piachu 😉
Lotnaa   I'm lovin it! :)
30 lipca 2009 20:48
aurelia,  💃 boski
hej czy wasze psiaki tez tak czesto dostawaly czkawki jak byly male? bo mam 9 tyg suczke i czasami dostaje czkawki tak znikad czasami zje zachlannie cos i czka ale wlasnie czesto poprotu zaczyna czkac i nie wiem czy to normalne u szczeniakow?
my_karen   Connemara SeaHorse
31 lipca 2009 18:28
Odwiedzam watek regularnie i podziwiam Wasze pociechy, ale dzisiaj weszlam w innym celu... Otoz chcialam sie wyzalic... dzisiaj zostal uspiony z powodu niewydolnosci nerek moj najwiekszy psi przyjaciel, drugiego takiego juz nie bedzie...  😕
Strasznie mi z tym ciężko, choc wiem ze nie bylo wyjscia....
W maju skończył 17lat.
Rambuś [*]
🙁 bardzo mi przykro my_karen
maleństwo   I'll love you till the end of time...
31 lipca 2009 19:00
My_karen,  :przytul:
Wiem, jak się czujesz...
Trzymaj się 🙁
my_karen -  :przytul: przykro mi
my_karen, przykro mi , trzymaj się

pamelfa, moja czkała z okazji przebudzenia się np, zresztą wszystkie maleństwa często gęsto czkają - przynajmniej te z którymi ja miałam do czynienia i wszystkie z tego wyrastały

a my dziś z ekipą też się pławiliśmy - tyle że w rzeczce 😉


na początek kto mi powie gdzie schowała się królewna 😉



dzieciak w koooońcu w swoim żywiole 🙂 znak że trzeba będzie jak najszybciej powtórzyć wypad 😉
















i kilkoro najbliższych fumfli

na pierwszym planie syriusz ze swoją pańcią


skid


i fumfela gabi

ale macie cudowną ekipę do zabaw Gaci świetna 😍
k_cian - nie no ekipa superowa 🙂
A ja dziś odebrałam moje psie szczęście 😀
pięknego owczarka szetlandzkiego 😀
Lotnaa   I'm lovin it! :)
01 sierpnia 2009 13:44
W&W, Foty!!!!!!

k_cian, rewelacyjne psiaki. I pilnuj Skida bo mogę go czasem uprowadzić  😍
[quote author=W&W link=topic=32.msg309127#msg309127 date=1249129506]
A ja dziś odebrałam moje psie szczęście 😀
pięknego owczarka szetlandzkiego 😀
[/quote]

to tak jak ja moją amstaffkę -Mojrę
Moje psiaki 🙂






(pokój przed odmalowaniem 😉 )
Mam kota, który uwielbia bawić się z Majką a Focus bacznie pilnuje czy nic mu się nie dzieje 😉


(i po 😉 )
Lukasowa, jakiej rasy jest ten biały?

Ja mam jamnika, który nawiasem mówiąc, nie umie pływać i przybiera zabawne pozycje, szczególnie jak śpi. 😁
(Zdjęć na razie brak)
Szpic Niemiecki choć ja uważam, że z domieszką szpica wilczego bo ma zbyt szeroki pyszczek jak na niemce 😉
Tak też myślałam, że to szpic, ale nie wiedziałam jaki. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się