Stajnie w Lublinie

Przepraszam ale nie wiem jak zachować to co chciałam dopisać prze edycje
i mam jeszcze pytanie
Czy słyszał ktoś z was cos na temat stajni nad zalewem Zembrzyckim gdzie ona jest i czy mozna wstawic tam konia w pensjonat
pony   inspired by pony
08 sierpnia 2009 21:16
[quote author=pony link=topic=80.msg308897#msg308897 date=1249074054]
trawa to u Strąka ale tam chyba juz 600zl,Bonanza na pewno nie bo tam brak zarowna trawy jak i bezpieczenstwa,lkj nie wiem, Wieża- mysle ze tak, wiem, że własciciel brał ogierki na odchowanie w swojej poprzedniej stajni. Może Arizona? Niech sie wypowie ktos kto ma stycznosc z tą stajnia. anyway- jakbym ja miała oddawac swe zwierze na odchowanie to tylko i wyłącznie Krzysiek Strąk!


w wieży obecnie prawie brak trawy, a na padokach z trawą szkła, nie polecam. Mój się załatwił tak, że szyć go musiałam  🙄
[/quote]

nie chcesz sie przenoscic skoro taka sytuacja?
Przepraszam ale nie wiem jak zachować to co chciałam dopisać prze edycje
i mam jeszcze pytanie
Czy słyszał ktoś z was cos na temat stajni nad zalewem Zembrzyckim gdzie ona jest i czy mozna wstawic tam konia w pensjonat


kacha33361

Zdaje sie, że rozmawailysmy o tej stajni i mowilas/pisalas ze nie chcesz tam wstawiac?
nad samym zalewem nie ma stajni, w okolicach zliczyłam 3 lub 4
nad samiutkim zalewem widzialam jedna stajnie, tam dalej jak sie jedzie na niedrzwice (?) , ale nie moge nic o niej powiedziec bo tylko zatrzymalam sie przy wybiegu przejazdem 🙂 zreszta ja sie nigdzie nie przenosze bo jestem w fajnej stajni  😀
Olga, a gdzie Ty teraz?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 sierpnia 2009 12:27
MoniaaA ile kosztuje pensjonat u was?  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 sierpnia 2009 12:39
Lubelacy nikt nie miał do czynienia np. z Kotowiczem?


ja miałam z nim do czynienia i gorąco polecam 🙂 ceny co prawda ma bardzo wygórowane, ale zna się na rzeczy. Jeśli chodzi o odbieranie porodu czy kolki Kasprzyk jest ok, natomiast nie dałabym mu pociąć konia. Kotowicz ciął mojemu podniebienie, pełen profesjonalizm, jak trzeba było przyjeżdżać robić zastrzyki to na moją prośbę przyjeżdżał przed 7 rano bez robienia problemów  😉 Z Pomorską nie miałam styczności, ale słyszałam o niej same pozytywne opinie. Raz był u mnie Kusy do tarnikowania zębów- po miesiącu trzeba było poprawiać...

a tak do wszelkich drobnych dolegliwości Kasprzyk  😀


edit: przepraszam za dwa posty koło siebie  😡
Jeśli Moniaa stoi dalej w Ostrodze i ceny się nie zmieniły to 380zł
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 sierpnia 2009 12:58
w Ostrodze stoję ja i Moni z pewnością tam nie ma  😉
Wiecie coś o stajni przy ul Cienistej w Zemborzycach? 🙂
fin, aktualnie w niej stoję ze swoim Młodym
Oj no to byłam po sąsiedzku prawie dwa tygodnie 🤣
Jak oceniasz stajnię?
bez zarzutów 😉
a gdzie tam byłaś?
u znajomych 🙂 często konie widywałam w lesie w terenie 😎
macie tam wybiegi albo pastwiska? ile miesięcznie płacisz?
Tak, są dwa wybiegi. Jeden w miarę trawiasty. Oprócz tego konie codziennie dostają po taczce na łeb świeżej zielonki,sprzątane w boksach też codziennie,2xdziennie karmienie owies plus siano. 
pony   inspired by pony
09 sierpnia 2009 17:59
Smarcik nie wymyślaj Zemborzyc tylko chodzcie z Ekspuchem do nas!🙂 Jak wrażenia z wczorajszej wizyty?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 sierpnia 2009 18:16
Dzisiaj rano byłam i jestem baaaaaaaaardzo mile zaskoczona  🙂 o Zemborzyce zapytałam z czystej ciekawości, przez myśli mi nie przeszło żeby się tam przenosić  😉
pony   inspired by pony
09 sierpnia 2009 18:34
no to przenoście sie🙂 !
Dziękuje wam za odpowiedzi na moje pytania .
Prosze was dajcie namiary na jakies fajne stajnie godne polecenia🙂 Sprawa dosc pilna
Olga, a gdzie Ty teraz?


A na felinie cały czas z tym że w tej chwili w nowej-starej stajni , po remoncie  😀 szał po prostu  🙂 no i co najwazniejsze kon cały dzien spedza na trawce , ale to juz tylko dzieki moim wspanialym kolezankom za co im publicznie dziekuje  :kwiatek: 😍 😉
Olga, o prosze 😉
A jak źrebak już nie źrebak? Nadal na felinie czy sprzedany?
Diament tak? Dobrze pamietam?
MoniaaA wypowiem się za Olgę 🙂 tak dobrze pamiętasz 🙂 a Diamencik dalej na felinie 🙂 też chodzi codziennie na wybieg ze starszym kolegą 🙂 co prawda nie na trawkę, bo trawka zarezerwowana dla klaczy i źrebaków, ale ma towarzysza i jest na dworze pół dnia 🙂
Olga, dzięki koleżankom i jedenemu profesorowi nie zapominaj!  😀
No tak tak , oczywiscie tez dzieki jednemu Profesorowi !!  :kwiatek: :kwiatek: 🙂
Co ja słyszę, jakieś remonty i wybiegi na Felinie? Fajnie  😀 Jakieś jeszcze zmiany się dzieją?

Smarcik, czemu chcesz się przenosić z Ostrogi, jeśli to nie tajemnica of kors?
pony   inspired by pony
11 sierpnia 2009 07:55
Ogryzek- Smarcik chyba srednio chce, ja ją tak tylko namawiam.
Coś temat ucichł...
Może ktoś się orientuje czy nie ma gdzieś w lublinie i okolicech konia do spółdzierżawy, ew. dzierżawy w rozsądnej cenie ?
a kto się wybiera do Tareczki w niedziele?  😅
Ja baaaardzo chęnie, ale niestety nie mam transportu 
Właśnie, kto się wybiera ?
Z tego co pamiętam, to u nas są dwa konie do dzierżawy 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się