Służbowa Skrzynka Moderatorów

ninevet, po co strzępisz język, do niektórych zakutych czaszek nigdy ale to nigdy nie dotrze, lepiej poużywaj ignora, świat będzie piękniejszy.
wątek zamknięty
ninevet, po co strzępisz język, do niektórych zakutych czaszek 

Następna , która ma  dużo  do powiedzenia w tym temacie. 🙄
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
12 sierpnia 2009 11:42
Burza.. idealistka ze mnie  🤔wirek:
Myślałam, że ja napisze - guli się nad tym zastanowi i świat stanie się piękniejszy  ale niestety  🤔

edit:

Guli - nie pisałam tego złośliwie. Moim zdaniem moderator nie powinien rzucać kar na prawo i lewo wg czyiś odczuć.
Poza tym wszystko co napisałam jest wg mnie prawdą i wolałabym byś się zastanowiła nad tym o ile nie daje Ci do myślenia fakt, że już 7 osób dało Ci ignora.
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
12 sierpnia 2009 11:44
guli się nad tym zastanowi i świat stanie się piękniejszy  ale niestety  🤔

ewidentnie przyjęłaś błędne założenia wstępne 😎 chociaż zamierzony efekt mógłby być fajny 😉

wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
12 sierpnia 2009 11:46
wiesz bez odrobiny nadziei świat byłby smutny  😉

wątek zamknięty
guli, a jakiej reakcji oczekujesz? Przepraszam, ale naprawdę nie jesteśmy w stanie być wszędzie i czytać wszystkiego. Co więcej - nie znamy wszystkich użytkowników, ich stylu pisania i relacji, które między nimi występują. Zdecydowanie najlepszą formą zgłoszenia nam problemu jest wyłapanie konkretnego przypadku - np obraźliwej wypowiedzi - i zgłoszenie nam go przy pomocy funkcji "zgłoś do moderatora" z krótkim, trafnym określeniem o co konkretnie chodzi, umotywowaniem zgłoszenia.
Przepraszam, ale nie pogrozimy palcem dorosłym ludziom, którzy się nie lubią.

Przy okazji, dziewczyny, proszę o pohamowanie się ze zbytecznymi komentarzami 😉
wątek zamknięty
guli, a jakiej reakcji oczekujesz? pują. Zdecydowanie najlepszą formą zgłoszenia nam problemu jest wyłapanie konkretnego przypadku - np obraźliwej wypowiedzi - i zgłoszenie nam go przy pomocy funkcji "zgłoś do moderatora" z krótkim, trafnym określeniem o co konkretnie chodzi, umotywowaniem zgłoszenia.




Dokładnie to właśnie zrobiłam- ponad dwa tygodnie temu.

I cisza.
wątek zamknięty
Kilka słów ode mnie:

oczywiście najłatwiej jest zareagować gdy jest za duża fota, czy nieprzepisowe ogłoszenie - gdyż jest to OCZYWISTE,
niuanse "personalne" są naprawdę trudne do wykrycia, bo jedna osoba sie obrazi gdy jej sie zwróci uwagę a inna to najnormalniej "zleje"

podobnie jest też z nami - jesteśmy we TRZY i coś co dla jednej jest oczywistym przegięciem, ale innej jest całkowicie do akceptacji...

co do watku o "zwrot konia do własciciela" = zamknęłam ten wątek, gdyż w pewnym momencie było w nim tyle osobistych wycieczek, ze musiałabym dać ostrzeżenie co drugiemu uczestnikowi dyskusji
oczywiście może to być potraktowane jako "umywanie rąk" od problemu, ale tak sie stalo i już nie wrócę do tego po 2 tygodniach

co do Sanktaricie - nie było na nią zgłoszenia (a przynajmniej nie pamiętam) - a, że gdzieś napisałaś, że w jakis sposób Cię "nęka" - po prostu mogło umknąć mojej uwadze...

Ja naprawdę NIE CZYTAM wyszyskich watkow codziennie...

staram sie, ale to niemożliwe
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
12 sierpnia 2009 12:08
co do Sanktaricie - nie było na nią zgłoszenia (a przynajmniej nie pamiętam) - a, że gdzieś napisałaś, że w jakis sposób Cię "nęka" - po prostu mogło umknąć mojej uwadze...
no litości, ale na tej samej zasadzie, to ja sie moge poczuc nekana wypowiedziami guli sugerującymi, ze jestem katem, bo moj kon chodzil na wypięciu, korzystam z uslug kowala, o zgrozo kuję konia, i tak dalej.
moim zdaniem jak ktoś tak pisze jak guli i takim tonem, to powinien (powinien??) sie liczyc z tym, ze nie wszyscy padną na kolana po przeczytaniu tych prawd objawionych i ze ktos moze nie zgadzac sie z takimi wypowiedziami i/lub ich tonem oraz zawartymi w nich sugestiami. i za sam fakt, ze ktoś się z nią nie zgadza nie powinien byc karcony.
bo jak rozumiem, guli nie podoba sie wlasnie to - ze ktos osmielił sie nie zgadzać się z jej wypowiedziami. i to w dodatku uparcie i konsekwentnie.
bezczelność, zaiste.


wg. mnie guli sie nadaje do ukarania - za obrazanie reszty uzytkowników sugestiami nt. tego jak traktują swoje konie. o!
wątek zamknięty
to ja sie moge poczuc nekana wypowiedziami guli sugerującymi, ze jestem katem

i dlatego


  guli sie nadaje do ukarania



Niech żyje stara zasada : posłańcowi złych wiadomości należy obciąć głowę   🏇

Choćby wirtualnie 🤣
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
13 sierpnia 2009 07:40
i jak zwykle - guli niesie swój trzepnięty kaganiec oświaty, a reszta swiata to kaci.

guli, wez sie do jakiejs porzadnej roboty, zarób kupe hajsu i wykup te wszystkie biedne katowane konisie 🏇 bo na razie twoja czcza gadanina (1) wyłącznie irytuje i obraża - formą, tonem, sugestiami, etc., (2) spowodowała tylko tyle że wieeeele osób ma nie tylko dość twoich gadek, ale przede wszystkim - jako opozycja dla nich - tylko bardziej utwierdza sie w SWOICH (domniemanych kacich) poglądach i poczynaniach [np. ja - bo ani idiotów ani fanatyków nie będę nasladować]

i podtrzymuję - za sugestie zawarte w postach guli - jej nalezy sie ostrzezenie. a Sankaricie - medal 😎
wątek zamknięty
A Ty caroline mogłabyś juz wreszcie przestać biadolić, bo wiecznie włazisz tam , gdzie mozesz wywołać chorą awanture mimo iż temat zupełnie Cie nie dotyczny.

Rzeczywiście czasem każdy moze wkurzyć innego użytkownika, ale Ty osiągnełaś juz mistrzostwo, o czym zresztą świadczy 8 ignorów i pewnie zaraz dostaniesz dziewąty. 
wątek zamknięty
Z perspektywy osoby praktycznie tylko czytającej forum, muszę przyznać rację caroline. Nie wiem nawet jak to guli robi ale jej posty są niesamowicie irytujące, sugerują jakieś męczenie zwierząt przez właścicieli którzy kują czy derkują, poza tym jej posty są pełne jakiś "książkowych mądrości" albo co gorsza jej własnych- w ogóle nie sprawdzonych przez praktykę.  Może to jeszcze jest spotęgowane tym, że kojarze ją z innego forum gdzie, ! uwaga! guli usunięto z tegoż forum <cyt.> " Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji". Tam sporo osób wyznawało chociaż w pewnym stopniu zasadę "wypuśćmy konie na łąki" więc jeśli tam się nie dogadywała, to co dopiero tutaj...
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 sierpnia 2009 14:13
uwaga! guli usunięto z tegoż forum

z tamtego forum pousuwano nie tylko Guli, ale całą masę osób które na Voltopirach jak najbardziej są. Nawiasem mówiąc to dziwne że Guli też wyrzucili, bo wydawało mi się że była pupilką Trenera Radzącego na tamtym forum.

Także wyrzucanie skądś nie jest jakimś miernikiem czegokolwiek.

A jeszcze wracając do "tamtego forum". To ciągłe wyrzucanie niewygodnych dyskutantów burzących "forumową zgodę" już dawno zaczęło owocować brakiem normalnej, rzeczowej dyskusji, nudą, treściami dziecinnie pseudonaturystycznymi, a co gorsza zupełną martwotą - dość spojrzeć na pierwszą stronę najbardziej aktywnej kategorii: wątki na dole 1 strony pochodzą z kwietnia.
wątek zamknięty
JolantaG, nie chcę psuć Ci teorii ale niestety guli idzie co do ignorów z Caro łeb w łeb, a nawet myślę że lada moment ją wyprzedzi  😂
wątek zamknięty
To co napisałam nie było żadną teorią . Wyraziłam swoją niechęć do czytania żenujących postów caroline, które stały sie w końcu tak nudne , że aż śmieszne.
wątek zamknięty
JolantaG, z tym, że wiele z nas może w zdaniu którego użyłaś zamienić niki z Caro- na guli.
Dla mnie notoryczne obrażanie i wrzucanie od złych, męczących biedne konisie ( w każdym możliwym wątku mimo wątpliwej wiedzy i poziomu jeździeckiego autorki) jest dużo ponad jakikolwiek próg wytrzymałości poziomu głupoty na codzień. caroline, podpiera się wiedzą, którą naprawdę posiada i cały czas zdobywa, a guli.. no cóż...
wątek zamknięty
Siedze na tym forum już troche i zdecydowanie caroline obraża innych duzo częściej. Zresztą nie chce mi się na ten temat juz dyskutować, napisałam co miałam napisać i nie mam juz nic więcej do dodania.

A czy caroline ma wiedze czy nie? nie wiem od dawna mnie irytuje więc nawet jej nie czytam.
Amen
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 sierpnia 2009 18:34
JolantaG, no to skoro jej nie czytasz, to czemu te epopeje?
wątek zamknięty
JolantaG, no to skoro jej nie czytasz, to czemu te epopeje?


Ano temu, że jak przeczytam post niżej to siłą rzeczy wiem , że zaczyna mieszać w całym wątku i w wielu tematach zupełnie dotyczących czego innego - wiecznie wyciąga kucie. To juz sie robi nudne.
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
13 sierpnia 2009 18:54
kucie, srucie, derki, golenie i te inne wieczne bolaczki wiecznie walczacych o biedne konisie udręczone 🙄 Jolanta, guzik ci sie zgubił? chcesz bezposredni link do kliknięcia?

i zeby byla jasnosc - odezwalam sie tutaj, bo popieram Sankarite i ninevet - i jestem przeciwko karaniu którejkolwiek z nich za to, że nie zgadzają sie z pierdoletami wypisywanymi przez guli.

luke bardzo dobrze napisała o co chodzi.
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 sierpnia 2009 18:58
JolantaG, nie. nie czytasz jej, wiec co  Cię obchodzi, co ona pisze? Troszkę chyba niekonsekwencji mamy.

wątek zamknięty
Lotnaa   I'm lovin it! :)
13 sierpnia 2009 19:01
Jaka ulga, że nie jestem sama w moich odczuciach co do guli  😉
wątek zamknięty
  - odezwalam sie tutaj, bo popieram Sankarite i ninevet - i jestem przeciwko karaniu którejkolwiek z nich za to, że nie zgadzają sie z pierdoletami wypisywanymi przez guli.



Nawet nie wiesz , na kogo zglosilam skargę , a  tyle masz do powiedzenia w tym temacie  .
Nieprawdopodobne.

Jolanta ,daj spokój- nie warto 😉

Kazdy sam wystawia sobie świadectwo pisząc na forum.

A Luke.. ciekawy uzytkownik z 4 ? postami , w tym dwa na mój temat. 🤣
Ze tez prowokatorom nie znudzi się to nigdy.

Jest chyba inny watek - "co  , kto mnie wkurza na forum"

Może tam przeniesiecie się ?
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
13 sierpnia 2009 19:05
Jaka ulga, że nie jestem sama w moich odczuciach co do guli  😉

hehe, zdecydowanie nie 😉 co więcej - łatwiej policzyć fora na których podziękowano guli za pisaninę niż znaleźć tutaj jej zwolenników 😉

wątek zamknięty

Jolanta ,daj spokój- nie warto 😉



Warto - w deszczowe dni tak jak dziś sie nudze , a ten temat jak raz mnie rozbawił.  😀iabeł:
wątek zamknięty
Obawiam sie, ze "twoja zabawa" bedzie krotka, bo zaraz pobijesz rekordy ilosci ignorow.
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
13 sierpnia 2009 19:39
Nawet nie wiesz , na kogo zglosilam skargę , a  tyle masz do powiedzenia w tym temacie  .
Nieprawdopodobne.


Guli skleroza ?  😁

To ponawiam  zgłoszenie tym razem publicznie.

Sankarita nagminnie   i nieproszona wyraża swoje opinie na temat mojej osoby.
W niewybredny zresztą sposób i w poczuciu pełnej bezkarności, a może aprobaty moderatorek?.




Przepraszam za brak obecności w dyskusji ale siedzę na końcu świata a internet mam tylko w restauracjach lub na środku ogrodu i ciężko mi nadążać 🙂
Moje zdanie na ten temat nie uległo zmianie a porównywanie Caroline i Guli jest dla mnie śmieszne.
wątek zamknięty
Link do dyskusji na forum X przesłałam Jolancie G około 14 chyba.
Dla uzupełnienia obrazu . Przyznaję się. A Jolanta G wyjaśniła mi swoje stanowisko w priv i ja to stanowisko szanuję .
Tak na marginesie to na forum X rzeczywiście wykluczenie jest straszliwą karą.
Jeszcze jak komuś przyjdzie do głowy zamiast nicku podać prawdziwe personalia.
Uff... EluPe -w porę się katapultowałyśmy.  🤣
O samym przedmiocie sporu zdanie mam subiektywne-zatem się wstrzymam od głosu narazie.
Caroline popieram. Korzystam z dostępnych na forum funkcji. Nie jest to wygodne,ale można przywyknąć.
wątek zamknięty
caroline - jestem chłopcem  🤬
guli - napisałem na początku, że " z perspektywy osoby praktycznie tylko czytającej forum" więc chyba przytaczanie ilości moich postów nie jest tu argumentem?
swoją drogą, skoro bardzo te moje posty Ci przypadły do gustu...  mam tylko cztery posty - teraz już pięć i dwa- teraz już trzy- są na Twój temat to może rzeczywiście czas zmienić sposób pisania? albo forum...
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.