czapsy i buty

Ja polecam od p. Pawła. Dziś przyszły mi drugie 😉 Leżą super. Dodam jeszcze, że są szyte na wymiar, a widziałam je w sklepie o 50 zł więcej niż ja zapłaciłam razem z przesyłką !  😂

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
03 sierpnia 2009 11:02
Dramka tak, poprzednie też miałam Hippici. Dałam 180zł.
Strucelka, według mnie obydwa pary leżały super 😉 Nie gniewaj się..

180zł..to sporo.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
03 sierpnia 2009 11:19
Dramka, wiem, ale tamte były już zmęczone życiem 😉
180zł to sporo, ale skoro na czaprak potrafię wydać więcej, to jakoś nie mam wyrzutów sumienia 😉

są różne gusta, nie chcę nikogo urazić, ale mnie czapsy od p.Pawła po prostu się nie podobają. Jaki człowiek taki gust 😉
Czapsy od Pana Pawła żle leżą w kostce ale cena mnie skusiła  😎
E, moje leza dobrze, postaram sie zrobic fotki wkrotce🙂 moglyby byc z cm wezsze, ale i tak leza super🙂
Nie mogę znaleźć cennika na stronie p. Pawła  👀
bo nie ma. trzeba pisać do nich maila.
A co Cię interesuje?

Też mam P. Pawła zestaw.  Buty (wiązane) są fenomenalnie wygodne. Sztylpy rzeczywiście mogłyby być lekko węższe w kostce ale nie narzekam.
Sztylpy i sztyblety. Czarne, klasyczne.
ma ktoś może czapsy 'roma' hippicy? one są z takiej skórki mięciutkiej, że nie wiem jak mam je z błota wyczyścić żeby im krzywdy nie zrobić... macie jakies sposoby sprawdzone?  🙇
Sztylpy i sztyblety. Czarne, klasyczne.

to z tego co pamiętam to sztylpy 90 (oficerkowe) a sztyblety zwykłe 150, ale glowy uciąć nie dam
asds   Life goes on...
11 sierpnia 2009 17:12
Sztylpy za 90 zł są z dwoiny licowej. Z skóry licowej są za 120 zł. Wiem bo sama zamawiałąm te drugie. A buty z okrągłym noskiem tak jak piszesz 150 zl 🙂

Polecam 🙂
nikt nic nie wie?  :kwiatek:  👀
Mam pytanie w sprawie sztybletow zakupionych u p. Pawła. Są wygodne ? Mam sztylpy pod niego, jestem b. zadowolona. Zastanawia sie nad kupnem obuwia. Widzialam co najmniej 3 modele, wiecie moze w jakie cenie sa sznurowane ?
Chyba,  że polecacie jeszcze innej firmy sztyblety.
brzoskwinia, bardzo wygodne, tym bardziej, że robione na wymiar😉
Moje nie robione na wymiar ale i tak bardzo wygodne. Kupiłam rozmiar 36 za 150zł jeżeli się nie myle..
Helvetia, może jak będą suche to szczotką, taką nie za twardą strzepnij błoto? 🤔
helvetia, sposób sprawdzony przeze mnie dzisiaj na sztybletach i sztylpach, też Hippici: ciepła, taka letnia woda + mydełko glicerynowe do skór. Czyści się rewelacyjnie, żadnych "uszkodzeń" piasek nie zostawia, no, nic. Zostawia się do wyschnięcia i później można potraktować jakimś olejem/smarem do skór. Tylko tej wody i mydła to w proporcjach "niewiele wody+nieco więcej mydła". Na jednego sztybleta wylałam za dużo wody i gorzej to błoto złaziło, poza tym but przemókł, ale to tylko dlatego, że musi iść koniecznie do szewca, podeszwa po 3 latach używania protestuje i odpada. 😉
Ponowie pytanie 😉 Znacie może cene sztybletów p. Pawła tych wiązanych ?  😉
Napisz mail do Pana Pawła  😉 Już pewnie by Ci odpisał  😎

PS. Kosztują 179zł wystarczy przeczytać cały wątek.  🤬

dzikaświnia   Dzik jest dziki, dzik jest zły. Dzik ma bardzo...
23 sierpnia 2009 08:34
potrzebuje pilnie zasięgnąć opinii o tych butach
http://www.okser.pl/sklep/j-szydlowski-js01-szydlowski-trzewiki-damskie-p-3359.html
ma ktoś? jak sie spisują? jak wygladaja na nodze?
hymm, jak myslicie, czy moge szybko skleić buty? biorąc pod uwage, że potrzebuje na jutro, a podeszwa mi do polowy odkleiła się  👿 kropelka wystarczy?
777 bardzo fajne czapsy, moja znajoma ma te kieffery już bardzo długo, nie przecierają się jak te tańsze firmy, zakładała je głównie latem, jak za gorąco jest w licówkach. Myślę że warto🙂
dzięki serdeczne

Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
29 sierpnia 2009 18:16
Ma ktoś z was sztyblety szydłowskiego? Widzialam je na zawodach, wyglądały całkiem, całkiem, ich cena to 200. Interesują mnie też Kieffer Andorra, są piękne  😜  ale kosztują 400zł i nie wiem czy się opłaca
Interesuje mnie wersja 'nie zimowa'. Ma ktoś?
Mi zdecydowanie nie podobają się. Obcas za wysoki i ten dodatek z boku..
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
29 sierpnia 2009 20:06
Jestem tego zdania co Dramka, nie wyglądają zbyt "urodziwie" .
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
30 sierpnia 2009 17:11
Edytko, napisz coś więcej o tych sztybletach. Bardzo podobają mi się "na oko", a niestety nie mam okazji zobaczyć ich na żywo. Patrząc na zdjęciach miałam troszkę wrażenie, że są z dość cienkiej skóry.

troche z opoznieniem, ale chcialam dac im troche czasu 😉
po miesiacu intensywnego uzytkowania moge polecic je z lekkim sercem. skora wcale cienka nie jest, na razie sie nawet nie odbarwila.
zestaw jest bardzo wygodny, prowadzę w nim samochod (do stajni mam 56km w jedna stronę) i nic mnie nie uwiera, nie obciera. tak samo podczas chodzenia.
na poczatku zapinanie sztylp bylo niewielkim problemem (byly na styk), teraz dopasowaly sie do lydki, 'siadly' i leza idealnie.

imo, w tak niskiej cenie nie znajdzie sie lepszego zestawu, zarowno pod wzgledem wygladu, wygody, jak i jakosci 🙂
Jeżeli chodzi o skórę w sztybletach to jest niezwykle miękka i wygodna, mam jednak ale do zamka, ponieważ na lewej nodze zamek mi się nie blokuje i w czasie jazdy mi się but rozpina. Ale ja tam nigdy nie mam szczęścia. Jak tylko kupiłam ten zestaw (sztylpy oficerkowe i sztyblety sznurowane) to 4 dni później koń skrobnął mi marchewkę i w sztylpach zgniótł zapięcie do gumki u dołu. Nie chcę gumki obcinać, a z drugiej strony ciekawe ile mnie bęzie kosztować wpięcie tego u szewca czy krawca.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się