Nasze zdjęcia z zawodów

Anka A ty jaką masz Leistungsklasse? To tak jakoś "na boku" mi się to pytanie nasunęło?  👀
A czy to  ma jakies znaczenie? 3-4-latki mozna jezdzic z klasami sportowymi w przedziale 1-6  😎 Dodatkowo jezdzac tylko konkursy dla 3-4-latkow, tzw reitpferdeprüfungen, nie zbiera sie punktow rankingowych.  🤣
Ankasuper super super 😀    👍

Tylko Ty juz wiesz co poprawic trzeba  😎  🤣
A tego wkkwiste to dla mnie zostaw jak sie pojawie za kilka mikesiecy 😉
Bo skoczki i takCi ukradne co juz wiesz 😀😀😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 sierpnia 2009 12:59
Anka, 3 letni powiadasz? Od 2 sterydowany? A przed zawodami powietrzem mięśnie pompujesz? Swoją drogą ja bym ładniejsze zdjęcie zrobiła xPP
Ankasuper super super 😀     👍

Tylko Ty juz wiesz co poprawic trzeba  😎  🤣
A tego wkkwiste to dla mnie zostaw jak sie pojawie za kilka mikesiecy 😉
Bo skoczki i takCi ukradne co juz wiesz 😀😀😀


byłam pierwsza !!
deborah   koń by się uśmiał...
10 sierpnia 2009 18:21
Komańcza
ponoszaca w kłusie 😉

skacząca



dekorowana


i podczas rundy
Strzyga czekam na fotosesion, czekam! Wtedy kasztana nawet poglaskac mozesz  😁

Smerfi wiem, "Hacken runter!" hehe no ostroge sie mi wbilo  🙄

Dzisiaj byly ostatnie zawody przed urlopem, wiec was troszke jeszcze pomecze, ale nie ma wielu zdjec. Pierwsze to 3-latka, drugie to 5-latek, trzecie to 4-latek.  😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 sierpnia 2009 21:44
Anka, no ja jechać chciałam sercem całym, tylko niestety nie mam z kim. Ale na wiosnę porywam Lenę i czy tego chce, czy nie, nawiedzimy Cię ;]
Anka, no ja jechać chciałam sercem całym, tylko niestety nie mam z kim. Ale na wiosnę porywam Lenę i czy tego chce, czy nie, nawiedzimy Cię ;]
😅 😅 taaaak jaaaa yeeees 😅 😅

byłam pierwsza !!


Spoko spoko - jakos sie dogadamy 🙂 [quote author=Strzyga link=topic=123.msg316742#msg316742 date=1250282654]
Anka, no ja jechać chciałam sercem całym, tylko niestety nie mam z kim. Ale na wiosnę porywam Lenę i czy tego chce, czy nie, nawiedzimy Cię ;]
😅 😅 taaaak jaaaa yeeees 😅 😅
[/quote]

No to moze i ja si epodlacze 😀 😀 😀

Choc kto wie czy Anki nie odwiedze juz wkrotce  🏇


Smerfi wiem, "Hacken runter!" hehe no ostroge sie mi wbilo  🙄



No wlasnie  🤬 🤬  🥂 🥂
Powaznie? Ojojoj. Trzeba materac dmuchac.  😀
Anka zostaniesz moim trenerem?  😍  😍  😍
Świetne koniki, świetne foty!  😵  😜  😍
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 sierpnia 2009 21:58
Anka, pff, myślałaś, że się łatwo mnie pozbędziesz?  😀iabeł:
Ja poczekam ten rok, w przyszłym, jak nie będę miała z kim, to sama się wybiorę, na sobie przynajmniej mogę polegać  😎
Strzyga no ja tak wlasnie mysle!  😀
ja tez jestem chetna na wizyte  😀 moj aparat tez bardzo chce jechac 🙂
No to moze zrobimy mala wycieczke za zachodnia granice  🏇 Chetnych jak widac nie brak 😀
To moze zalatwicie sobie starego busa volkswagena i na wzor hipisow sie wybierzecie.  😁
To jak będziecie jechac, to po drodze wpadniecie do Kassel, zgarniecie mnie i ja w końcu też się do Anki wybiorę, bo się od 3 lat gdzies wybrac nie mogę 😀
Calathea   Czarny Książę
17 sierpnia 2009 11:14
Ja też chcę jechać, ja też...  🏇
W dodatku mam mały prezent dla Anki (ona wie o co chodzi) i trzeba byłoby w końcu jej go wręczyć...

A Volkswagen bus się znajdzie (mój stajenny ma taki 😉 )
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
17 sierpnia 2009 12:02


Brzask jak Ci poszło?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 sierpnia 2009 13:29
Słuchajcie, ja jestem jak najbardziej chętna. 27.8-15.09 jestem wolna, mogę nawet stopem jechać, nie robi mi ;]
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
17 sierpnia 2009 13:43
forta,fatalnie  🙂

narazie mam plan jechac 29tego do aro zeby poprawic wynik bo gorzej byc nie moze  😉
fatalnie tzn wygrałaś? Fatalne to było podłoże. Twarde i śliskie  😤

Brzask jak Ja cię nie widziałam?  🤔

Ale za takie pieniądze można było wygrać warto jechać  😅
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
17 sierpnia 2009 13:56
podloze bylo sliskie, my na bosaka, upał i zaduch a rudy nigdy dobrze ciepla nie znosil, ja ledwo zywa, temperatura i glut po pas ledwo z lozka wstalam.

w L miałam zrzutke w pierwszej fazie

W  P miałam 2 zrzutki na poczatku a pozniej zrobilam rozpierduche na szeregu wiec doszlo mi do tego wyłamanie bo pierwszy czlon szeregu skoczylismy z miejsca drugiego nie bylo sensu jechac, wiec zatrzymalam bo wolałam pojechac caly szereg jeszcze raz ładnie i plynnie niż cisnąc i skakac znowu byle jak bo na dobry wynik i tak juz nie bylo szans.

E tam, podłoże nie było takie złe, chociaż trochę twardo, faktycznie. Mimo to moja kobyła skakała jak głupia 😉
Brzasku widziałam Ciebie i Twoje przejazdy i jeśli mogę coś powiedzieć (wiem, że to nie ten temat) to masz fajną równowagę i wyczucie, jedziesz dobrym tempem, tylko wyjeżdżając z zakrętu na dwie-trzy foulee wpychasz rudego w przeszkody, często zachęcając go do urywania foulee (np. 2 przeszkoda w P). Nie rób tego, postaraj się wygalopować zakręt, a potem już tylko na niego czekać- będzie dużo, dużo lepiej 😉
PS. Urocze jest to, że za każdym razem jak Killer Cię uratuje- głaszczesz go lub klepiesz 😉
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
17 sierpnia 2009 16:37
pociągne troche offtop. naszym problemem jest to ze kiedys szlismy mocnym/za mocnym tempem na parkourze Killer szedl bardzo pewnie i nie wahał się a ostatnio zaczal mieć ogromne oczy na przeszkody czego nigdy nie bylo i zrobił sie wrecz do pchania. wiec dopiero jak zaczelam jechac mocnym tempem (czyli tak jak zawsze)to zaczelo jakos isc czyli po tym szeregu w P.

własnie dlatego go tak za każdym razem chwaliłam bo chlopak zupełnie stracił pewnosc siebie i musi wiedziec ze jest dobrze.
A no właśnie, miałam to napisać już w pierwszym poście, ale zapomniałam- od szeregu w P- zupełnie inna jazda i zupełnie inny parkur 😉 W pierwszej połowie jechałaś trochę na dziko- może wpływ miał na to fakt, że nie zdążyłaś się chyba do końca rozprężyć? Po zatrzymaniu ochłonęłaś i jazda stała się dużo bardziej ' z głową' 😉 Tak czy siak uważam, że jest dobrze i będzie tylko lepiej, czego serdecznie Wam życzę.
Koniec offtopa 😉
wow Anka  👍
"E tam, podłoże nie było takie złe"

Karmelita Jakie konkursy jechałas?

Brzask Bez podłow?  🤔 Życie Ci nie miłe?  🤔wirek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się