Kącik WKKW

Szlag by to. Kapitalny koń, wielka szkoda.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
27 lipca 2009 11:37
Bardzo mi przykro ['].
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
27 lipca 2009 11:41
głupio mi cokolwiek napisać, bo boli.
Ogromna strata  [']
asior   -nothing but eventing-
27 lipca 2009 11:54
A jeszcze w kwietniu widzialam ja w Sopocie... [`]
deborah   koń by się uśmiał...
27 lipca 2009 12:46
cover, sądzisz, ze Krukowscy życzyliby sobie żeby takie info rozniosło się dziś przez forum?
Na stronie głównej volty pojawiła się wzmianka o Donnie.
deb, napisałam to dopiero jak pojawiła się oficjalna wzmianka na volcie.


edit: może rzeczywiście za wcześnie. Ale mam nadzieję, że nie wstąpi w nikogo duch paparazzi i nie zacznie wydzwaniać z pytaniami o szczegóły. Mogę usunąć tamten post.
Skoro wiadomość znajduje się na innym portalu, usuwanie posta chyba nie ma sensu...
deborah   koń by się uśmiał...
27 lipca 2009 13:28
cover, nie wiedziałam , że jest gdzies oficjalne info. sama zastanawiałam się co zrobić z tą wiadomością po telefonie Justyny. postanowiłam zachować dla siebie bo nie wiedziałam czy sobie życzą...

ale oficjalne info wiele zmienia
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 lipca 2009 17:15
Strasznie mi przykro, bardzo mi się podobała i czekałam aż znów zacznie startować...
Lotnaa   I'm lovin it! :)
27 lipca 2009 17:29
Teraz spojrzałam na notkę na volcie - znałam i jeździłam na matce Donny, Danii. Kochana i dzielna z niej była kobyłka.





asior   -nothing but eventing-
27 lipca 2009 20:33
Deb - dobrze wiesz, ze tak czy inaczej takie wiesci roznosza sie poczta pantoflowa. A cover nie zrobila z tego sensacji.
w takich momentach, zawsze sie zastanawiam, jak długo można wierzyć w to że życie nie jest parszywe-ciągle wierzyłem i czekałem, kiedy Jurek będzie mieć szansę w pełni skonsumować tego konia i włożone w nią emocje i prace...szkoda,że właśnie teraz, kiedy wszystkie możliwości zrobiły się otwarte, Donna już nie zagra w tym scenariuszu.
abre   tulibudibu
28 lipca 2009 19:35
Bardzo przykra wiadomość 🙁


Wrzuciłam ostatnią porcję zdjęć z ujeżdżenia w Baborówku.
http://pola.galczynski.pl/
Asior gratulacje  😅 Jak wrócisz daj znać, jak się jechało.

Pozostali Polacy też w większości udanie startowali. Tylko szkoda, że wyniki Pardubic po czesku, nie wszystko umiem doczytać.
koala   ...bo życie przecież po to jest żeby pożyć... ;]
03 sierpnia 2009 11:14
gratuluję wszystkim NASZYM startującym w Pardubicach  🏇

byliście cudowni wszyscy!!  🙂

cieszę się, że mogłam to zobaczyć na żywo!!

a hipodrom w Pardubicach to normalnie......  🤔zok: ...... przepiękne miejsce!!
asior   -nothing but eventing-
03 sierpnia 2009 14:05
Po pierwsze, bylo straaaaasznie goraco!! Jechac CCI** w wielkim upale o godz. 16., to sredni pomysl jednak  😉 Ujezdzenie jechalo mi sie niezle. Niestety kobyla sploszyla sie ciezarowki, ktora jechala za czworobokiem i zmienila noge w kontrgalopie. Wynik pomine milczeniem, bo az tak zle nie szla. Kros na 0, ale cos kolo 45 sek. spoznienia. Galopowala ile chciala, nie gonilam jej w dystansie, no i pomylilam jeden wjazd i pojechalam nie w te sznurki  😉 Na parkurze jedna stopa z mojej winy, a Glut skakal super, starala sie, puknela moze 2 razy.

Miejsce nie bylo tutaj wazne. Mlodzi jezdzcy mieli zdobywac zagranie na ME i wszyscy je mamy. Co nie znaczy, ze wszyscy tam pojada  🙄
Gratuluję asior   😅 😅 😅

In.   tęczowy kucyk <3
03 sierpnia 2009 15:13
Noo Asior, bardzo podoba mi się Twoje podejście : )
Gratuluję : )
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 sierpnia 2009 00:29
Po pierwsze: głupio tak wrzucać zdjęcia po Abre...
Po drugie: przepraszam za zwłokę, ale niestety zawał roboty mam
Po trzecie: [font=Verdana]zapraszam do galerii z Baborówka z ( na razie, bo mam jeszcze parę z crossówek) ujeżdżenia
http://s237.photobucket.com/albums/ff209/zawodowo/baborowko/[/font]
Asior gratulacje!!  😅
Gratulacje Asior!!! 😅 pozazdrościc!
asior   -nothing but eventing-
04 sierpnia 2009 10:23
Dzieki dziewczyny!

Forta - nawet nie zdazylysmy sie pozegnac... Ale rozumiem, ze za rok przyjezdzacie znowu?  👀

2 foty z Pardubic:



Ktoś   Dum pugnas, victor es...
19 sierpnia 2009 11:05
jak ktoś z was robił przelew kopiując rumer rachunku z tych propozycji:
http://www.voltahorse.pl/images/stories/2009/PROPO_pdf/ZR_C_Nowiellice_VIII_2009.doc

to jest błąd,w środku jest o jedno zero za dużo...dziś wrócił mi przelew,bo bank z automatu obciął ostatnią cyfrę i musiałam zrobić jeszcze raz....na szczęście zawsze można liczyć na miłe panie po drugiej stronie telefonu w Nowielicach  😎


edit: tak jeszcze raz spojrzałam na zdjęcie powyżej - i gdybym nie wiedziała,że to Pardubice,to sotatnie zdjęcie tło idealne dla sopockiego hipodromu  😁
crazy właśnie chyba niektórym można gratulować całkiem udanego startu(ja tak przynajmniej to oceniam) 👍
Dziekuje 🙂

Jestem bardzo zadowolona, szczegolnie ze teren gorzysty,  kon czul sie super🙂 Na parkurze fruwal 🙂
Szkoda tylko oceny z czworoboku, (zyciowa w druga strone), kon szedl bardzo dobrze ustawiony, grzeczny, precyzyjny, 3 razy  chodzilismy sprawdzac wynik, czy nie bylo pomylki.
Wow się działo w tych Niemczech, szczególnie w **. Sporo Polaków nie ukończyło.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
23 sierpnia 2009 12:16
Pawel Spisak ze swoim dzielnym koniskiem ze wczoraj 😀 Ale go ludzie oklaskiwali 🙂 dali chopy rade temu crossowi 😎
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 sierpnia 2009 12:36
Gdyby kogoś interesowało, będę z aparatem w Nowielicach . Zamawianie zdjęć jak zwykle.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się