Zdjęcia Naszych Koni II (rok 2009)

Lov   all my life is changin' every day.
19 sierpnia 2009 21:37
deborah, dziękujemy 😉 za to Szogun pod siodłem jak stary! wygląda obłednie, normalnie Anky i inni się chowają 😀
wątek zamknięty
kluska w panierce  😉  (bo jak tu nie wytarzać się po kąpieli)





i trochę gimnastyki
wątek zamknięty
frania335, ale super😀😀😀 jak poszło?? ja się powoli wkręcam w temat🙂 budujemy ośrodek jeździecki i będziemy kompletować obstawę - między innymi będę chciała kupić jakiegoś fajnego hucułka i też się pobawić w ścieżkę🙂 świetna sprawa😀

deborah, fachowo!!!😀
wątek zamknięty
królik, czy ja dobrze widzę czy ona ma dość hm oryginalną skarpetkę z kółkiem ciemnej sierści?
wątek zamknięty
dobrze widzisz  😉
wątek zamknięty
świetna odmiana! Masz może zdjęcie bardziej z bliska?

Deb on jest coraz piękniejszy! No przecudny! Nie mogę aż uwierzyć, że taki fajny chłopak wyrósł. Pamiętam zdjęcie w kantarze z futerkami jak taki malec jeszcze był... 😉
wątek zamknięty
może być takie?  😎

wątek zamknięty
królik kluska w panierce brzmi całkiem apetycznie  🍴  😀
Pursat na twojego konia to mi brak słów  😍
Tristiawidze ze podskakiwanie poszło w ruch  😀 😀
deborah
śliczny szogunek  💘


no troszkę moich  ;D
Wiankowate zawody  😀





no i przedstawiam wam mojego nowego podopiecznego 🙂 13-letniego wałaszka o imieniu Imbred  😀











wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 sierpnia 2009 22:51
Deb nareszcie mój ulubioniony gniadosz voltowy 😜 wygląda obłędnie ( co to za czapraczek??)

królik maść ma świetna, a może jakieś fotki pracującego koniska??
Tristia a gdzie kask na skoki ❓ 🤬 🤬
wątek zamknięty
Zairka - ale ona na wszystkich zdjęciach jest w pracy  😀iabeł: ...jako walec i kosiarka samobieżna   

a tu w komplecie z drugą kosiarką



edit:zdjęcie
wątek zamknięty
Wyścigówa, możesz powiedzieć coś więcej o tym Imbredzie?

Królik, fajne fajne, szczególnie ten po prawej. 🙂
wątek zamknięty
deb ale ma uszy zajebiste na padokowym zdjeciu!
wątek zamknięty
Wyścigówa, ten 13 letni wałaszek swego czasu był bardzo popularnym ogierkiem na lubelszczyźnie  😀. On teraz "robi w rekreacji"? Czy jest w prywatnych rękach?
wątek zamknięty
Wyścigówa😉- Dla urozmaicenia i sobie i koniowi coś kicniemy czasem.
Domagam się więcej fotek z zawodów!
Zairka- kask zgubiłam gdzieś w locie 😉
Królik- fajny kasztaniak  🙂
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
20 sierpnia 2009 07:51
brzoskwinia deborah 😉Wyścigówa(; - ślicznie dziękujemy! :kwiatek:

Pursat na ostatnim wygląda, jakby dopiero wstał z łóżeczka i nie zdążył zdjąć różowej piżamki 🙂
Słodziutko  😜

Dobre. 😁 🤣 :kwiatek:

deb - zdjęcia piękne, widać więź między Wami. 🙂

królik - fajna paniera. 🤣

😉Wyścigówa(; - ale czarny fruwa. 😀 On nie był kiedyś ogierem?

edit: nie zauważyłam postu Ogryzek. 😉
wątek zamknięty
To my się pokażemy po raz pierwszy 🙂
Oto Chudzinka, już nie taka chuda w wydaniu jesiennym, zarośniętym

Tu zorientowała się, że kumple ją samą zostawili 😉

"Ciekawe dlaczego nazywają mnie króliczkiem?" 😉 Po prawej ukochany, pomiędzy córusia

I w wydaniu letnim. Fot. Justyna Kaczmarczyk (mimo że nie widać to się pochwalę, że zgubiłyśmy trochę brzucha)
wątek zamknięty
Z Poem romantycznie  😉





wątek zamknięty
ola ostatnia fotka ładniutka
izydorex fajnie, klimatyczne dość 😉

Jak już mam zdjęcia to wciskam wszędzie - a co mi tam.
Przedstawiam młodego brzydala:

i z odrobiną kosmicznej glutoplazmy w rogu
wątek zamknięty
Gosia niestety nic nie wiem na jego temat 🙂 siedziałam na nim dopiero dwa razy konik nie chodził od roku wkońcu gostek dał znać znajomemu ze przydał by sie ktoś do pomocy no i tak jakoś wypadło na mnie 😀 chodzi tylko podemną  😉

Ogryzekkonik stoi u pewnego pana który ma trzy koniki trzyma je bo poprostu lubi konie  🙂

Pursat był był  😀 a nawet zanim go zobaczyłam byłam przekonana ze jest to skarogniady wysoki masywny ogierek tak mi powiedziano bynajmniej  😁 a wyszedł kary mały suchy wałaszek 😁

Tristia specjalnie dla ciebie  :kwiatek:
gniade zawodowo  😀













😀
wątek zamknięty
Lov, Nirv wczoraj już nie zdążyłam napisać, chodzi mi nie o ustawienie nisko konia, tylko o przeganaszowanie, koń ma nos za pionem, to mnie trochę razi, ale nie czepiam, się skoro twój trener tak go jeździ.

Deborah koń pięknieje w oczach! zdjęcie z uśmiechami z padoku jest po prostu urocze  😀

Wyścigówa, Ramirez, Ola świetne konie

Królik ależ on ma piękną maść - gorzka czekolada!
wątek zamknięty
Mazia   wolność przede wszystkim
20 sierpnia 2009 12:58
😉Wyścigówa(;   Jeżeli Imbred to ten lubelski Imbred, a wygląda na to że tak, tez kary z gwiazdką, to on kiedyś chodził ujeżdżenie chyba do klasy C!
wątek zamknięty
Pursat, achał achałem ale on chyba nie powinien mieć tak żeber na wierzchu? Wstawiacie w wątku wiele achałów, większość to kluski w porównaniu z Twoim, odkarmiasz go jakoś?

królik, w lato zima wygląda jak pora z bajki 🙂
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
20 sierpnia 2009 18:52
Moj Naparek po 5 tyg. nic nie robienia...w ogole w tym roku to on za duzo nie robil 😁 Fajnie mu grzywa odrosla,przed wyjazdem na wakacje krotkiego irokeza mu zrobilam i wygladal tak sobie,ale teraz jak juz mu odroslo w miare to wyglada fajnie 😀
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
20 sierpnia 2009 19:32
Pursat, achał achałem ale on chyba nie powinien mieć tak żeber na wierzchu? Wstawiacie w wątku wiele achałów, większość to kluski w porównaniu z Twoim, odkarmiasz go jakoś?
Żre owies dwa razy dziennie + musli do obiadu (obecnie rzadziej chodzi pod siodłem i jest to lekka praca), codziennie na trawie + zielonka do boksu wieczorem. Zapytaj go dlaczego mu żebra sterczą. Bo ja pytałam i mi nie odpowiedział. Kon regularnie odrobaczany, ze sprawdzonymi zębami, nigdy nie chorujący. Ktoś mi kiedyś powiedział, że taki jego urok. Ale ja się uparłam i kombinowałam z owsem, z otrębami, z musli i nic.

wątek zamknięty
Pursat, nie wiem czy zaglądasz, albo zaglądałaś do wątku o tuczeniu lub odchudzaniu, ale są konie które na owsie nie utyją, owies powoduje latanie bo to energia. Jasne, gro koni karmionych tak samo będzie wyglądać super, ale ten typ widać nie. Dziewczyny podawały różne rodzaje niskoenergetycznych muesli, lub mesz, to nie muszą być szalone pieniądze co miesiąc.
Spróbuj bo to kosztuje tylko jego zdrowie, nie wierzę że nie zakryje żeber na porządnym żarciu, większych ilościach muesli i codziennym meszu. Większe długodystansowe chudzielce przy mnie ludzie odkarmiali. 🙂
Wczytaj się w ten watek, naprawdę można dużo wyciągnąć mądrego. Plus osobiście odesłałabym Cię do Darolqi, może zaproponuje wam dietę pogrubiającą 🙂 przecież wiadomo że chcesz dla niego jak najlepiej- próbuj.
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
20 sierpnia 2009 19:42
Dzięki. :kwiatek:
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
20 sierpnia 2009 20:20
Lov, dziękuje baaardzo!
MoniaaA, ja tez nie wierze ze już tyle lat minęło.. fajnie że ktoś go takiego dzieciaka pamięta 🙂

Zairka, HKM 🙂
sznurka, to chyba jakiś foch był 😉
wątek zamknięty
Maziano jest bardzo dobrze uj  😀 chociaz po roku stania trzeba sobie poprzypominac  😀 a o koniku nie jestem w stanie sie nic dowiedziec bo gostek sam o nic nie wiem kupił bo lubi konie i one tak sobie łaziły bezczynnie całymi dniami 😉

Pinesska   :kwiatek:

i dzisiejszy Imbred  😀 w nowej odsłonie 😀 ścięta grzywa ;P












 
mniami dobre jabłuszko  🙂


hmm... przystojniaczek  😀

wątek zamknięty
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
20 sierpnia 2009 20:43
Padokowo(niestety nie ostro troche):








Belive:





Bella Rosa



Clooney (roczniak)



Zarin





Przepraszam za ilość, no ale to i tak już po selekcji 🙂


wątek zamknięty
Wyścigowa, Gosia, Trista, Pursat, Pinesska, Burza  :kwiatek: - wg mnie najfajniejszy odcień ma późną jesienią i na wiosnę - wtedy jest ciemna, prawie brunatna, a latem (w zależności od ilości słoneczka) płowieje, czasem do tego stopnia:


(stare zdjęcie z czasów ujeżdzania)

ps. Wyścigowa, zdecydowanie przystojniaczek  🙂
Condina - Twoje kopytne, jak zwykle, boskie
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.