Stajnie w Warszawie i okolicach


megi  😀

Ta mala mila w wiazownej to pewnie Aldwi. Bardzo przyzwoicie i czysciutko. Glownie boksy angielskie bez hali itp. to to?
Edena,
ja również się z Tobą nie zgodzę. Skoro nie trzymasz tam konia i nie wiesz jak to wygląda od środka to nie rozumiem Twoich uwag. Trzymamy tam 2 konie od ponad roku i nawet na chwilę nie bałam się o nie w przeciwieństwie do innych stajni, w których zamieszkiwały a było ich już sporo. Ludzie kierujący stajnią konia stawiają zawsze na 1 miejscu. NIGDY nie zdarzyło się nic, co mogłoby sprawić, że straciłabym do nich zaufanie. Konie są tam zadbane i bezpieczne.

Stajnia ma b.dobre warunki zarówno dla konia jak i socjalne dla pensjonariuszy.
Zoyabea, tak to ta stajnia, o której napisałaś  😀
T&N, to cieszę się, że jesteś zadowolona, mnie poprostu przywitał pijany właściciel po czym wsiadł do auta dlatego niemiłe wspomnienia mam, ale skoro jesteś zadowolona to ok, zakończmy ten temat, bo wyjdzie, że czepiam się byle komuś szkodzić albo coś a nie to było moim zamiarem.
Pozdrawiam wszystkich  :kwiatek:
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
25 sierpnia 2009 10:31
słuchajcie a czy ktoś z Was zna tą stajnie ?? http://www.mazovia.com.pl/teofile.htm
Agata-Kubuś   co może przynieść nowy dzień...
25 sierpnia 2009 11:54
Zduska byłam w tej stajni kilka lat temu, gdy jeszcze była w trakcie budowy. Nie mieli hali, stajnia wymagała otynkowania. Wtedy zrobiła na mnie fantastyczne wrażenie. Stajnia w środku ładna (okrąglaki na podłodze), czystko, wysoko do sufitu, dużo powietrza. Konie jak pączki, mimo że było tam kilka emerytów. Bardzo ładny kryty lonzownik, padoki hohoho i jeszcze dalej, ogrodzone solidnym, drewnianym płotkiem.
A przede wszystkim sympatyczna, rozsądna, kochająca zwierzęta właścicielka (lub współwłaścicielka), z ogromną wiedzą i otwarta na ludzi.

Nie wiem jak jest teraz, ale miło wspominam tę wizytę, a jestem z tych Wymagających (celowo wielkie "W"😉 jesli chodzi o końskie warunki.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
25 sierpnia 2009 11:59
Agata-Kubuś bardzo dziękuję za informację .. taka odpowiedź dużo mi pomogła  🙂
czy możecie powiedzieć coś na temat vethorse? z góry serdeczne dzięki 🙂
czy możecie powiedzieć coś na temat vethorse? z góry serdeczne dzięki 🙂


A czego od stajni oczekujesz ?
Stajnia raczej czysta, konie podzielone na kilka mniejszych grup. Codziennie wypuszczane.
W zasadzie podstawowym problemem moze byc stajenny (rotacja) i bloto na padokach.
Nie ma problemu z podawaniem dodatkow.
Wet na miejscu.
Myjka na zewnatrz.
Jeden plac do jazdy, z oswietleniem.
Tereny te bliskie slabe, chyba ze wyjedziesz na dluzej - wowczas dotrzesz w porzadne tereny.
nie wiecie gdzie znajdę jakąś stajnię w okolicach lipska? może to nie okolice warszawy ale nie znalazłam innego pasującego tematu.
dzięki za info.miałam mieszane odczucie a teraz już rozwiałam niejasności.
Zapalniczka11 Lipsk ten na południu mazowsza? W najbliższej okolicy kojarzę Bałtów, kilka stajni bliżej Puław.
Do tej pory czytałam ten wątek pod kątem zachodu/północy, ale nagle objawiła się osoba zza wielkiej wody, która przez najbliższe 3-4 late będzie mieszkać na Ursynowie i poprosiła mnie o pomoc w znalezieniu stajni, a ja nic nie wiem. Wygląda na to, że ceny tej osoby nie odstraszają. Jej oczekiwania to hala, zielone padoki, round pen. Przejrzałam wątek kilka stron wstecz, ale wyłowiłam tylko Golden Horse i Aldraho. Co jeszcze mogę jej polecić?
Bera7, tak lipsko na południu mazowsza 🙂.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 sierpnia 2009 12:49
A co możecie powiedzieć o stajni Evo? Dobra do nauki? 🏇

Strona internetowa nie działa a ja już kompletnie zgłupiałam 😵
Ja mam pytanie o podobne okolice. Szukam stajni przy trasie na Lublin, właśnie w okolicach Otwocka, Żanęcina. Interesuje mnie jazda indywidualna z dobrym instruktorem, na zdrowych koniach. Ważne są dla mnie właściwe podejście do ucznia, cierpliwość instruktora, nacisk kładziony na ujeżdżenie. Mile widziana hala.

hej, z tego co  wiem nie ma w tych okolicach niczego co mogłabym polecić z własnych obserwacji.Żanęcin-nic.Palermo w Kopkach nie polecam, stał tam mój koń kilka miesięcy dopóki przypadkiem wpadłam na niego z kimś na grzbiecie.pojawila sie ciiekawa stajnia kolo Pęclina.
Nie wypada zakładać nowego tematu na tak małe pytanie więc pytam tu. Czy istnieje jeszcze stajnia Delfin (dawna Revita) w Józefowie na ul. Nadwiślańskiej? Jeżeli tak to może ktoś ma jakieś opinie na jej temat apropo prowadzonych tam jazd?
Stajnia tam jest, przejeżdżając autem widać. Ale nie wiem czy nadal nazywa sie Delfin itp.
http://www.goldenhorse.com.pl/osrodek.php

ktoś z Was tu stoi? stał? zna kogos ? 😉
jakie opinie
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
27 sierpnia 2009 22:16
a co mozecie powiedziec o tej stajni?
http://www.stadninakrasne.com.pl/22.htm
Szaga budynek stajni w dawnej Revicie jest już od jakiegoś czasu hotelem dla ludzi. 😉
Koni brak, został basen i klub odnowy biologicznej czy coś w tym rodzaju.
Ale jak jadę do pracy to widuję jakieś konie trochę bliżej ul.Wyszynskiego przy Nadwiślańskiej, po tej samej stronie co była Revita, na terenie firmy sprzedającej ziemię. Konie mają szopkę za stajnię, padoki przy ulicy, a na ogrodzeniu widnieje rerklama jazd konnych.
Co to i kto to, nie wiem.
oj, pensjonat dla koni to to nie jest na pewno 😉
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
28 sierpnia 2009 10:01
konie w hotel tylko folbluty  😵
Misskiedis EVO już chyba nie istnieje, może dlatego strona nie działa. Właściciele/dzierżawcy  🤔 przeniesli się chyba do Pęcic. NIe wiem, czy po nich ktoś to przejął.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 sierpnia 2009 10:55
Dzięki, o stajni znalazłam niewiele: http://www.stadniny.pl/oferty/1213824641 tyle że nie daleko mnie dlatego pytałam  😉
kochani- mam mały problem -otóż moja mama (pani raczej w wieku ponad  średnim) uparła się aby teraz uczyc się jezdzic konno. 🙄
Ja wymiękam- moze Wy wiecie gdzie najlepiej jest zapisac panią w wieku powyżej sredniego na lekcje jazdy konnej.
Interesują mnie okolice  Warszawa Rembertów,Wesoła  może byc i poza granicami Warszawy (mieszkamy w okolicach Łochowa lecz cdziennie dojezdzamy do pracy w Warszawie)
Wiem, że jest wątek do poszukiwań, ale tam zagląda niewiele osób.
Poszukuję kuca swojej hodowli, "mojego pierworodnego".
Tajfun, kuc feliński, ok.130cm w kłębie, siwy, ale siwiał ze maści myszato-srokatej i na pysku widać szare barwienie.  Matka - Tajemnica, ojciec - Eliksir.
Wcześniej stał w stajni pod Rzeszowem i od poprzednich właścicieli dostałam tylko wskazówkę - jest w Warszawie.
Bardzo mi zależy na jego znalezieniu.
Faza nie wiem co w tym złego że twoja mama chce się nauczyć jeździć.. 🙄

Wydoroślej  🤔wirek: Matce też sie należy coś..
Faza zapraszam do mnie.Ja lubię takie Panie.Moja mama też się uczyłą jak była dobrze dorosła i bardzo ceniłam to,że robi to dla mnie.Więc na pewno podejdę do Twojej mamy ze zrozumieniem.
Witam! Gdzie, w Warszawie można pojeździć konno, na poziomie zaawansowanym, skoki? Interesuje mnie prawobrzeżna strona Wisły... Miałam dość długa przerwę i nie orientuje się gdzie są stajnie... Dzięki z góry!  🙂 pozdrawiam
wasia   Goniąc marzenia!
30 sierpnia 2009 08:39
Zaczynam się rozglądać za nową stajnią...
Czy ktos może zna stajnie w okolicach Wyszkowa, Zielonki, Ząbek?
Cena do 700 zł może być bez hali.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się