Finał Pucharu świata WKKW Strzegom 21.08.2009 - 23.08.2009

Ponia   Szefowa forever.
24 sierpnia 2009 22:57
Jak macie to ja bym poprosiła o fotki J.Lipkowskiego i Rokosza😉  
( ostatni z postu Brzask😉 )


a tak pozatym to patrze sobie na te fotki, patrze i dochodzę do wniosku,że trzeba mieć mocne zdrowie, nerwy.... i bardzo wysokie ubezpieczenie 😁
dempsey   fiat voluntas Tua
24 sierpnia 2009 23:00
bjoork sa dwa w galerii na stronie strzegomia
ale zadne nie jest w skoku
asior   -nothing but eventing-
24 sierpnia 2009 23:32
Ponia, kadrowiczow ubezpiecza PZJ, zapytaj w biurze, czy na wysoka kwote  😁

z Jurkiem to mam chyba jeszcze parkur ale jego tata, widzalem, ze tez nagrywal.


Trochę moich: (reszta w linkach co by strona normalnie chodziła 😉)









Rokosz na trasie krosu






i zwycięzca
Michael Jung(GER) i jego wspaniały trakeński Vincent 118






Najwierniejszy kibic na trasie krosu


Jurek i "lekko" spóźniony fotograf

Na prośbę Poni, Jurek i Rokosz:


[img]http://ttp://lh3.ggpht.com/_Ltuse2RnRHg/SpOl25IkmXI/AAAAAAAADTs/-qZ6KmiUhNM/s720/IMG_2102.JPG[/img]







mam również sporo innych ale musze je trochę ogarnąć...

A mi po Strzegomskich emocjach tak zatęskniło się do wkkw🙂
cieciorka   kocioł bałkański
25 sierpnia 2009 19:11
jurek zdecydowanie lepiej wyglada na koniu niz na ziemi 😉

Szkoda że płyta Honzy nie odpaliła.
Ale i tak sam pokaz bardzo mi się podobał  😅

szkoda, to fakt. ja bardzo czekalam na jego wystep i nie rozczarowalam się. zreszta sam honza to niesamowity facet, spokojny, miły, pokorny. widac w nim duzo pokory i cierpliwosci, robi show, ale zaden z niago show man- normalny gość  👍

A w wodzie wylądował Francuz, Erwan Le Roux o ile się nie mylę.
tak jest. akurat bylam obok. leciał jak żaba, wygladalo to niesamowicie, ale wstal, otrzepal sie, usmiechnal i poklepał konia 🙂
ma ktos zdjecie? pod przeszkoda byl aparat albo kamera, moze pojawi sie w necie.
swoja droga krecilam sie po zawodach, przy wodnej tez bylam i ciebie nie widzialam. ale tez nie szukalam i gdzie indziej patrzylam.

brawo Brzask, uchwyciłas ten niesamowity moment o ktorym pisalam 🙂

Lotnaa a czy fei tv nie nadawala na zywo? napisz jak sie ludziom podowaly zawody, bo ciekawa jestem 🙂

Zatonia skoro juz nauczylas sie wgrywac zdjecia to przed zaladowaniem ich na serwer zmniejsz je bo sa za duze 🙂
na photobukecie tez da sie to zrobic 🙂
Ponia   Szefowa forever.
25 sierpnia 2009 20:49
Dzięki za zdjecia😉 :kwiatek:
cieciorka zrobiłam to, zmniejszyłam, wkleiłam jeszcze raz link i widać efekt, nie umiem tego zrobić, może coś mylę. Jeśli wiesz jak to zrobić to proszę o PW. halo była bardziej dyskretna 😉

edit: co cieciorka ? zadowolona ???
Magdzior musiałaś siedzieć niedaleko mnie, bo mamy fotki z parkuru pod podobnym kątem robione 😉

Swoje fotograficzne wyczyny już zrzuciłam, jutro załaduję parę. Jak rozumiem Weriusz mile widziany?
asior   -nothing but eventing-
25 sierpnia 2009 21:55
Dla zainteresowanych - Weriusz odpoczywa, lazi po padoku i ma sie super po PS. Dzisiaj cwaniakowal z Glutem przed swoim boksem. Chcial ja uwolnic  😁
Lotnaa   I'm lovin it! :)
25 sierpnia 2009 21:56
Piękny ten Rokosz  😍

Lotnaa a czy fei tv nie nadawala na zywo? napisz jak sie ludziom podowaly zawody, bo ciekawa jestem 🙂


Nadawało, ale nie miałam ochoty płacić 12 euro za tą przyjemność.
Ja oglądałem powtórkę na TVP Sport i uważam że dobrze zrobili ze zaprosili Pawła Warszawskiego do komentowania.

Największy szok to euforia na trybunach gdy Paweł i Weriusz przejechali parkur na czysto. Np. kobieta na oko ponad 40 letnia  po przejeździe  darła się i klaskała jak nastolatka.  😀
asior   -nothing but eventing-
25 sierpnia 2009 22:18
Jur - zaluje, ze mnie tam nie bylo, ale ogladalam na zywo kros i skoki i mialam ciary na plecach przez te wiwaty i oklaski  🙂

Nie mozna tego porownywac, ale 2 lata temu bylam w ** pierwsza z Polakow w Strzegomiu, parkur na 0 i te brawa publicznosci... a to bylo tylko 10 miejsce. Nie da sie tego zapomniec  😜
Ada   harder. better. faster. stronger.
25 sierpnia 2009 23:59
Co do tych oklasków i wiwatów to mnie trochę nie bardzo pasowało iż publika czasami biła brawa prawie po każdej przeszkodzie. Mnie zawsze powtarzano żeby "wiwatować" po zakończeniu przejazdu a nie rozpraszać konia w trakcie.
Dopiero w 3* sędziowie poprosili o nie klasakanie w trakcie przejazdu ale przez całe 2* co chwile publika wiwatowała. 

Nadawało, ale nie miałam ochoty płacić 12 euro za tą przyjemność.


Nieźle sobie liczą  🤔

***
Tak myślałam że widziałam Brzask ale nie byłam pewna wogóle czy jest w Strzegomi bo jakoś nie pamiętałam by się udzielała w wątku.
Ale teraz już jestem pewna na 100%
Brzask widziałam Cię jak kucasz za górką  🏇 stanęłam dokładnie obok ciebie.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
26 sierpnia 2009 10:39
JA generalnie w sobote byłam bez życia... większosc czasu leżalam na trawce podnosząc głowę jak akurat jakiś koń przejezdzał głownie zduśka latała z moim aparatem ale srokacza robiłam ja  😀

Ada, mam nadzieje ze cie nie przeklnęłam bo starsznie denerwowali mnie ludzie z aparatami wpychający sie na siłę od jednego dostalam lufą u uch i gosc stal sobie dalej nawet mnie nie przeprosił wiec dostal parę "miłych" słow.

Juz pomijajac jedna Pania ktora na skokach jak wszyscy siedzieli na trybunach wstawala i stala cale przejazdy akurat przed moja twarza.
Link do filmiku w którym jest ten felerny upadek na wodnej -  http://www.worldcupstrzegom.pl/pl/video.html

Ale i tak nalepszy jest komentarz    '' miejmy nadzieje ze wszystko jest OK, ze zawodnik z Francji umie pływac '' 😁
Lotnaa   I'm lovin it! :)
26 sierpnia 2009 12:15
Hehe, ale się biedak wkurzył  😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
26 sierpnia 2009 12:37
komentatora slyszalam ale wypadku niestety nie tylko juz lezacego w wodzie zawodnika xD
Magdzior musiałaś siedzieć niedaleko mnie, bo mamy fotki z parkuru pod podobnym kątem robione 😉


a bardzo możliwe, ja siedziałam z 4-ro osobową ekipą klubową na w ostatnim rzędzie na samej górze, jak się wychodziło tymi środkowymi schodkami to były to pierwsze miejsca na lewo od schodków (stojąć tyłem do parkuru)🙂

A co do tych zdjęć z upadku do wody to sa w galeri na stronie Strzegomia.:







To jeśli widziałaś długowłosą ONkę na trybunie, to widziałaś też mnie  🤣
Lotnaa   I'm lovin it! :)
26 sierpnia 2009 16:15
Piękna parabola, zdeklasował Małysza  😉
Wrzucam kilka fotek.

Jeśli ktoś ma jakieś życzenia co do zdjęć innych zawodników proszę pytać, nie chcę zawalać forum.

Introversa


King Artus


Ostler


Katon


Vacat



Gandalf


Rokosz





Weriusz




Lotnaa   I'm lovin it! :)
27 sierpnia 2009 20:40
Tak jak obiecałam, relacja ze Strzegomia wg. brytyjskiego Horse&Hound.





Znalazło się nawet miejsce na zdjęcie Spisaka 🙂

Najbardziej mnie rozbroiło to:

"Oliver Townend saw a shoe fly through the air - and probably the first prize cheque for CHF90,000 - at the steps at four"
Biedny nie jest, jakoś przeżyje  😁

Mark Phillips zgubił się w Strzegomiu, biedaczek, ale poza tym mu się podobało 😉

No i zdjęcie fruwającego "Małysza" zrobiło furorę w kolumnie z fotkami tygodnia.
Ada   harder. better. faster. stronger.
27 sierpnia 2009 20:48
Brzask, nie to było za górą, dokładnie mówiąc "pod", żadnych ludzi akurat wtedy tam nie było.
A może mnie pamiętasz bo miałam na sobie fioletowe spodnie, które rzucały się w oczy  😁 i brązowo fioletową paraslokę, którą prawie kilka osób staranowałam.
cieciorka   kocioł bałkański
30 sierpnia 2009 17:59
Ada, nie znam sie na wkkw, ale nawet speaker mowil, ze wolno klaskac w trakcie przejazdu.

Lotnaa- wbrew pozorom nie tak strasznie, zwlaszcza w poronaniu do innych... ten sie nawet usmiechal i poklepal konia 🙂

mmm wpsominam owocki i warzyska z jednej z przeszkod :P

edit
dobra mina na tym zdjeciu: 🤣
na stronie zawodow jest bledna informacja, karin donkers jechałam na kilo, nie na gazeli

Mam trzy foty spisaka 😎 jutro cos wstawie ,ludzie przy jego przejezdzie latali od plota do plota zeby go zobaczyc i bic mu brawo mial facet niezly doping 😀
nie zebym mu odejmowala mu fanów, ale jechał jako ostatni wiec ludzie nie bojac sie opuscic swoich miejsc biegli w inne, by zobaczyc jak najwiecej 😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
30 sierpnia 2009 18:46
cieciorka, tak pamiętam że coś tam gadał żeby nagradzać za dobrze wykonane skoki ale generalnie podczas pokonywania pakruku tak się nie robi. Zresztą według mnie polski komentator był bardzo lichy, anglojęzyczny o wiele lepszy.
Później było wyraźnie powiedziane żeby nie klaskać ale to dopiero w 3* im się przypomniało.
cieciorka   kocioł bałkański
21 grudnia 2009 17:05
http://katarzynaboryna.pl/albumy.php?start=0&kategoria=17
stare ale jare wiec wklejam- ładna galeria.
przy okazji spytam, co miał jurek na lewym bucie w trakcie krosu. karte medyczna tam umiescił?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się