Końska rewia mody cz. 3

Azbuka, świetna zieleń, super koń i ładnie zrobione zdjęcie🙂 co to za pad?
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 sierpnia 2009 12:53
bylam wczoraj w decathlonie i powiem szczerze... jestem w pozytywnym szoku 🙂
wreszcie mają w ofercie czapraki ujezdzeniowe 😀 byl bialy, czarny, brązowy i granatowy - bardzo fajne, duże, dośc grube, ładnie pikowane. naprawdę niczego sobie 🙂 cena 109 zl
ale jeszcze wiekszy szok to zele pod siodlo - oglądałam 3 - jeden taka jakby pianka, ale taka bardziej gumowa, elastyczna, sprezynujaca - baaardzo interesujące to było (i niedrogie)! drugi - taki zel w pokrowcu śliskim - nie zachwycił mnie, ale trzeci... w pokrowcu podobnym do lamicellowego memory padu - baaaaardzo fajny! gruby (ale cienszy niz memory pad), bardzo elastyczny. i cenowo tez nie najgorszy (chyba ok 170 zl)

dodatkowo - maja trochę całkiem ładnych kantarów na wyprzedazy za ok 50% ceny (wychodzi... 34 zł z baaaardzo fajnym uwiązem 🙂😉 - rozmiary na większe konie, bardzo ładne, podszywane takim miękkim czymś 🙂

wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
25 sierpnia 2009 12:59
oooo! no to chyba czas sie przejechac do decathlonu 😀
wątek zamknięty
Calathea   Czarny Książę
25 sierpnia 2009 13:06
caro, a w którym dechatlonie byłam, jeżeli można spytać?
Czyżby targówek?
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 sierpnia 2009 13:07
tak, byłam na targówku - po (swoją drogą 😉) niezastąpione podkolanówki fouganzy dla kolezanki 🙂 to tez mogę z czystym sumieniem polecic 🙂 (podkolanówki, nie kolezankę 😉)
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
25 sierpnia 2009 13:14
targóóóóówek? i do Ritka nie zajechaaaałaś?  🤬
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 sierpnia 2009 13:18
a Ritek to nie Bródno przypadkiem?

bo decathlon targówek, to trochę daleeeko od Bródna, nie? 😉

więc nie poczuwam się do winy 😎
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
25 sierpnia 2009 13:24
a Ritek to nie Bródno przypadkiem?

bo decathlon targówek, to trochę daleeeko od Bródna, nie? 😉

więc nie poczuwam się do winy 😎


taaa... dalekkoooooo że szokkkkk  🤬
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 sierpnia 2009 13:27
dalekkoooooo że szokkkkk  🤬

o własnie! daleko ze szok :P

koniec OT i rozgowania :emota2006092:

wątek zamknięty
Azbuka podczepiam się do pytania Monii  i Brevy
wątek zamknięty
mój kasztanek w sumie sie nie lansujemy bo czaprak eskadron silver a owije białe lidlowe, ale tak się ukurzyły że kolorem są zbliżone😀

wątek zamknięty
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
25 sierpnia 2009 14:29
jaskra wy się lansować nie musicie, ja i tak czapraka nie zauważyłam, tylko ten nieziemski połysk konia i jego mięśnie. Co robicie, że tak wyglądacie 😜?
wątek zamknięty
SIWA FOLBLUTKA dziękujemy bardzo  😡 😡  tuptamy sobie 6 dni w tyg i rudy dostaje maaaaase jedzenia bo jest strasznie chudy, dwa miesiace temu wygladal tak:

a połysk ma chyba naturalny bo nawet jak się wypapla w błocie to i tak się przebija to jego złotko spod panierki 🙂
wątek zamknięty
Gosia-nie zgodze sie,bo moja dwa dotychczasowe czapraki byly tanie-colorado z wkladka amortyzujaca i geolgic decthlonowy,a po pralkowym praniu wygladaja swietnie wrecz jak nowe 😉


Chodziło mi o Tattini.
wątek zamknięty
azbuka - przefantastycznie  😜

A tu nasz zoltek, którego koloru nie udało sie uwiecznić przy tym słońcu 😉
Ale w realu jest ślicznie  😁

wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
25 sierpnia 2009 18:31
No no, pięknie mu! 🙂
wątek zamknięty
Lukasowa, panu gniademu do twarzy w żółtku. Tylko co to za żółtek?
wątek zamknięty
Pursat - dziękuje :kwiatek: wiedziałam, ze będzie mu do pyska  😎

Gosia -  :kwiatek: a zoltek tooo... ->


A żeby nie było off topa to sunshine alcapad  😜



wątek zamknięty
A owije? 👀
wątek zamknięty
Owijki Horze 🙂 kupiam w zestawie z czaprakiem, bo to komplet od Precelka 🙂

Nadal szukam jakis nie drogich owijek jasno zielonych do pistacji a z marcepanem to chyba nie dlugo sobie odpuszcze i czarne beda bo nigdzie nic znalesc nie moge  🙄
wątek zamknięty
Lukasowa, Powiem tylko jedno: full professional 😁 Czekam tylko, aż ja zmięknę i zamienię ochraniacze na owijki :P
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Korsik jaka jest w świetle dziennym różnica pomiędzy owijkami a czaprakiem? 😉 Jak przykładałam owijki cognac do niciaka będąc w lamri, to różnica była bardzo wyraźna, aż się dziwiłam, że niektórzy pisali, że pasują idealnie 🙄
wątek zamknięty
bylam wczoraj w decathlonie i powiem szczerze... jestem w pozytywnym szoku 🙂
wreszcie mają w ofercie czapraki ujezdzeniowe 😀 byl bialy, czarny, brązowy i granatowy - bardzo fajne, duże, dośc grube, ładnie pikowane. naprawdę niczego sobie 🙂 cena 109 zl
ale jeszcze wiekszy szok to zele pod siodlo - oglądałam 3 - jeden taka jakby pianka, ale taka bardziej gumowa, elastyczna, sprezynujaca - baaardzo interesujące to było (i niedrogie)! drugi - taki zel w pokrowcu śliskim - nie zachwycił mnie, ale trzeci... w pokrowcu podobnym do lamicellowego memory padu - baaaaardzo fajny! gruby (ale cienszy niz memory pad), bardzo elastyczny. i cenowo tez nie najgorszy (chyba ok 170 zl)

dodatkowo - maja trochę całkiem ładnych kantarów na wyprzedazy za ok 50% ceny (wychodzi... 34 zł z baaaardzo fajnym uwiązem 🙂😉 - rozmiary na większe konie, bardzo ładne, podszywane takim miękkim czymś 🙂



Boże dzięki Ci caroline!! jedyna jesteś która docenia to co robimy i jak bardzo walczymy z "Systemem". takie bardzo rzadkie slowa dodaja mi troche wiary ze warto walczyc. ale swoją drogą już drugi raz wpadasz jak mnie nie ma 😀
wątek zamknięty
fin
kiedyś wstawiałam zdjecie porównawcze
owijki są trochę ciemniejsze, widać to wyraźnie zwłaszcza teraz, gdy czaprak trochę wyblakł  🤔
dla mnie jest ok  😁

lukasowa-ślicznie!
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
25 sierpnia 2009 21:09
u mnie tak samo. niciak strasznie wyblakł i juz tak nie pasują...
wątek zamknięty
Calathea   Czarny Książę
25 sierpnia 2009 21:19
do nici hazel najbardziej pasował eskadronowy zimt owijki... widziałam to połączenie na żywo i wyglądało jak komplet 😉
cognac jest ciemniejszy i nawet przy nie wyblakniętym niciaku widać było różnicę...
wątek zamknięty
Mia -  :kwiatek:  najważniejsze to żeby Tobie się podobał Twój koń w owijkach  🙂 Ja zawsze mamrotałam, że nie bo Lukas na pewno bedzie tańcował, bo mu to skróci nogi (  😂 ) i w ogóle to jakieś kolorowe skarpety głupie  😵 Aż w końcu zaczełam mieć dość neoprenowych ochraniaczy, które wieznie zjezdzają na tyłach i sa juz tak nabite okruszkami siana i trocin, że nie moge ich doczyścić do zadowalającego stanu  🤔 Dodatkowo wyjaśniono mi, że owijki dużo lepiej chronią nogi jak rozwalający się neopren 😉 Finalnie Precelek wparowała mi na hale, kazała zejść z konia, zawineła go błyskawicznie idealnie pasującymi owijami do mojego ukochanego czapraka i....wpadłam po uszy 😉

Ale u mnie tak zawsze, ktoś musi się poprostu dorwać mi do konia, podobnie było ze ścinaniem grzywy 😉

Gosia - dzięki ale chyba jednak za jasne te kolorki...zaczynam rozważać brąz do marcepana a do pistacji wykosztuje się na hkm'owskie...jak lans to lans 👀

korsik -  dziękować  :kwiatek:

Co do blaknięcia eskadronów...no cóż groszek wyblakł mi nie milosiernie i w ogóle się zmasakrował w pralce. Za to aqua się skurczyła i jest na styk  🤔 czarny z kolekcji black-silver przypomina raczej grafitowy 😉 Jedynie do Brillianta nie mam najdrobniejszego zastrzezenia i do marzipana 😉 To chyba zależy od sztuki...

wątek zamknięty
O !! No prosze. A ja ma kilka cottonow uzywanych na zmiane i pranych bez oszczedzania (jeden czaprak mam na okolo 2 dni) i wszystkie wciaz wygladaja tak samo jak za nowosci.
wątek zamknięty
A może owijki dopasuj do któregoś z kolorów lamówki?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.