Lee Hollen

Od jutra jest w Poczerninie.  💃

Kto sie wybiera?

Ja na pewno  😅
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 marca 2009 09:10
a co to? czyżbyś zmieniła o niej opinie?? 🤔

A mi znów powiedziano żeby wymagać i wymuszać ruch przez Pani Lee. Że koń musi przemóc ból.

Znów "lekarze" kazali zostawić konia w spokoju najlepiej pokryć i dożywotnie łąki.

Kogo słuchać?

W tym tygodniu już 3 jazdy zaliczone i nie ma oznaku kulawizny mało, kobyła robi taki kłus wyciągniety że wszystkie inne konie nie nadążają  😂

Lee chyba miała rację. Szkoda że mi zabrakło w niej wiary, ale ciężko jak jeden mówi jedno a drugi podważa. Komu wierzyć? KOMU?? 🤔
ciach

Wstawiłaś mój tekst który potwierdza że stostuje się do jej zaleceń i jednak najbardziej wierze w jej diagnoze...

Wątpliwości zawsze można mieć..

Poza tym napisałam kto się wybiera? Więc wybierasz się? Bo nie do końca widzę związek twojej wypowiedzi.. 🤔wirek:
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 marca 2009 09:46
związek jest - jakoś dotychczas nie widziałam w twoich postach szczególnego entuzjazmu do jej diagnozy czy zaleceń - a tu proszę: wielki fan i zapraszam na spotkanie 🤔 można się nieco zdziwić.
dotychczas odbierałam raczej jakbyś jej na forum antyreklame nieco robiła...

a co do tego czy sie wybieram - nie czuje potrzeby spowiedzi 🥂

ciach

"Moja kobyła miała akupunkturę wykonywaną przez Panią Lee.  Koszt bardzo nie wielki bo ok. 100zł chyba. Pod koniec marca powtórzymy jak Pani Lee przyjedzie do Polski."

"Lee chyba miała rację. Szkoda że mi zabrakło w niej wiary,"

"będzie LEE fachowiec od dopasowania siodła, doradzi Ci NAJLEPIEJ"

Pokaż mi palcem gdzie ta moja antyreklama??  😂

Jeżeli nie czujesz potrzeby spowiedzi nie wypowiadaj się w tym wątku. 🚫

caroline   siwek złotogrzywek :)
25 marca 2009 10:03
Nie wkładaj słowa w moje usta, bo antyreklamę nigdy nie robiłam. 😤

ekhm... polemizowałabym, ale nie zamierzam przekopywac się przez wszystkie twoje posty tylko po to żeby ci to udowodniać. niemniej jednak i na mnie i na kilku innych osobach, z którymi niegdyś rozmawialam, zrobiłas wrazenie osoby, której wypowiedzi (nie tylko na forum) można odczytywać jako niezadowolenie z postawionej przez Lee diagnozy i zaleceń.
jeśli zatem twoje intencje były inne, to chyba jest jakiś problem z jasnością twojego przekazu.
Caroline, ja nie bardzo rozumiem co ma na celu twoja wypowiedź  🤔
Ciekawa jestem czy jakbyś się zmagała z kulawizną konia przez ponad rok i nikt nie postawiłby diagnozy po której można by rozpocząć prawidłowe leczenie to też byś nie miała wątpliwości???
Jeżeli piszesz po to żeby napisać to może nie warto? Robisz z siebie pośmiewisko wklejając wypowiedź Dramki w której właśnie pisze, że chyba diagnoza Lee była najlepsza i żałuje że zaprzestała leczyć jej metodami...
Po drugie post Dramki brzmi ''Kto się wybiera?'' A nie '' kto chce mnie krytykować za to że próbuje wyleczyć swojego konia?''
Zastanów się zanim coś napiszesz bo Twoja nie chęć do Dramki jest ogólnie znana i chyba nie musisz jej udowadniać w kolejnym wątku  🤔 🤔 🤔 robiąc z niego kolejnego off topa
Ja też zacytowany przez caroline post Dramki odebrałam jako wyraz pozytywnego stosunku do Lee, nie rozumiem więc całego ataku.

Dramka, może powiesz coś więcej o Lee i jej podejściu?
"ale nie zamierzam przekopywac się przez wszystkie twoje posty tylko po to żeby ci to udowodniać. niemniej jednak i na mnie i na kilku innych osobach, z którymi niegdyś rozmawialam"

Zrobiłam to za ciebie, chociaż szczerze mówiąc nie warto na twoje wypowiedzi bez celowe marnować czas..  😤

Dzionka,

Powiem tyle, chociaz mojego konia badano lekarze z wyścigów, SGGW, z Poznania jedyna LEE postawiła diagnoze racjonalną logiczną i była 100% pewna. I wzieła ok. 100zł. Wszystko tłumaczy, odpowiada na liczne pytania. Wie gdzie konia boli. Jedni lekarze krytykują ją (ci co od mnie wzieli 700zł) a drudzy mówią że na nogi postawiła konie co byly już stracone (moja wet)  🙂



caroline   siwek złotogrzywek :)
25 marca 2009 10:12
Michelle, chyba jasno napisałam, ze zdziwiło mnie zapytanie/zaproszenie Dramki, z powodów, które tez juz opisałam.
Sama i mam kulawego konia i korzystałam z porad Lee. I mam swoja prywatną opinię o niej - na którą Dramka i jej wypowiedzi nie mają wpływu.

Dzionka, po pierwsze nie atak tylko zdziwienie, po drugie dla mnie byc moze ten post ma akurat inną wymowę (lub byc moze inny post powinnam zacytowac 😉) -  bo ja widzę go w kontekscie narzekań na dziwną diagnoze, dziwne zalecenia (kto to widzial jezdzic na kulawym koniu) i tego, ze kon nie przestal kulec na sam widok Lee.

edit
czyli standardowych narzekan, ktore niejednokrotnie w stosunku do wielu weterynarzy/rehabilitantów się pojawiają od RÓZNYCH osób. nie dziwi mnie sam fakt kwestionowania diagnozy/zalecen, to sie zadarza nader często.
zdziwilo mnie to, ze po narzekaniu pojawila sie wypowiedz "odwrotna".
A dokladnie? Na ile przyjeżdża, kiedy gdzie i czy to kurs czy jak?
CAROLINE   😁 jasne  🤔wirek:

A jak napisze że docieram codziennie swojego kulawego konia to co powiesz?  🏇

GNIADA Szczegóły: http://www.skjpoczernin.pl/aktualnosci.htm
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 marca 2009 10:22
A jak napisze że docieram codziennie swojego kulawego konia to co powiesz? 
nic. sama jeżdżę na kulawym koniu :emota2006092:
W dalszym ciągu nie rozumiem po co w ogóle się udzieliłaś w tym wątku? wątek nie jest o stosunku Dramki do niej tylko o tym, że są konsultacje i czy ktoś się na nie wybiera.
Masz swoją opinie o Lee, ŚWIETNIE! Dramka ma swoją też super. Ale co ma jedno do drugiego? skoro twierdzisz że na Twoją opinie wypowiedzi Dramki nie mają wpływu to co Cię tak boli?
Sprawiasz wrażenie jakbyś szukała dziury w całym dla zasady.
A jeśli nie chciało Ci się przekopywać wypowiedzi Dramki to po co w ogóle cytowałaś?????????
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 marca 2009 10:25
Michelle, dlaczego zatem ty sie w tym wątku udzielasz? bo taka dociekliwa jestes, czy dlatego, ze cie tak palce swierzbią, czy dlatego, ze mialas cos do powiedzenia albo nawet do powiedzenia na temat? daj spokoj, przyganial kociol garnkowi 😁
ot i tyle własnie wniosłaś do zawartosci watku 👍

Już Ci odpowiadam, udzieliłam się dlatego że drażnią mnie Twoje ciągle wypowiedzi nie do końca na temat i wysyłane tylko w celu dogryzienia komuś i to nie tylko w tym wątku. Proponuje żebyś nie odwracała kota ogonem i następnym razem może się zastanowiła zanim coś napiszesz. Ale obstawiam, że moje prośby do Ciebie nie dotrą bo najwyraźniej taka twoja natura, trzeba się kłócić bo inaczej życie nie miałoby sensu.
Dla mnie koniec tematu.
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 marca 2009 10:41
oczywiscie, ze nie dotrą. i dlatego tym bardziej bez sensu sie "udzieliłaś" 😁
o czym wiedziałaś udzielając się, co jeszcze bardziej odbiera sens twojemu udzieleniu się.
no ale udzieliłaś się, suuuper, trzeba wychodzic z cienia 👍
będe cie miala w pamięci wraz z twymi dokonaniami 😁


wracając do Dramki, fajnie, ze wreszcie jasno i w sposob nie budzacy watpliwości interpretacyjnych napisałaś twoją opinie o tej diagnozie. usuwa to moje wczesniejsze watpliwości, dzieki.
Cieszę się bardzo że dotarł do Ciebie mój przekaz  🙇
opolanka   psychologiem przez przeszkody
01 kwietnia 2009 06:44
[i]Dziewczyny bardzo uprzejmie proszę o spokój, bo będę niedobra.
Lee przylatuje w piątek do Polski  😅
A wylatuje w poniedziałek  🙁
morwa   gdyby nie ten balonik...
26 sierpnia 2009 06:10
A przylatuje tylko na konsultacje, czy będzie jakiś kurs?
Ja bym bardzo chciała w przyszłym roku w końcu się wybrać na kurs - mam nadzieję, że będzie organizowany.
przylatuje na konsultacje, kurs będzie we wrześniu albo dopiero w przyszłym roku
Halo halo 😉
Kto jeszcze byłby chętny na Lee Hollen we Wrocławiu ?
Może przyjechać 11-13 maja z vet K. Żukiewicz

proszę do dzisiaj o info  do wieczora - gdyż trzeba dać znać do Lee o zaklepanie terminu

Jest to wielka okazja, ponieważ chiropraktyków u nas ni ma a Lee Hollen jest rzadko w ogóle w Polsce!
Musimy uzbierać 6 koni, trochę mamy ale brakuje  🙄

EDIT:
termin przyjazdu Lee to 8-11 MAJ DO Wrocławia
Dalej można się dopisać do wizyty
info na priv
A Lee bedzie jakos w Warszawie teraz?
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
16 kwietnia 2011 18:34
Też mogłabym być chętna, jeśli do tego czasu mój vet nie znajdzie przyczyny bólu.
Ile kosztuje konsultacja z dr. Lee mniej więcej?  :kwiatek:
80 euro + dojazd
na razie czekam na info od p. Kasi czy w ogóle bedzie bo ponoć pacjenci są rozrzuceni po całej Polsce
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
16 kwietnia 2011 23:19
Kurs jest raczej odwolany bo za male zainteresowanie 🙁 ja to juz nawet kase przelalam i mialam nadzieje wybrac sie z Helio
no kurs chyba przelożony a konsultacje pod znakiem zapytania
czekamy na informację 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się