Kącik Ujeżdżenia

efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
26 sierpnia 2009 14:03
ojeeeeej 🙁 co tam poszło nie tak?

Salinero spadł już na piąte miejsce, wyprzedzony przez Augustina OLD Victorii Max-Theurer
kto ma cyfre+ to na 228 kanale - wloski sport leci na zywo.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
26 sierpnia 2009 15:16
Totilas 84,085%!!!!
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
26 sierpnia 2009 15:16
Moorlands Totilas 84.085%
To chyba rekord swiata!
Matko, jaki wynik... Swoją drogą czyżby to koniec panowania Anky i Salinero?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
26 sierpnia 2009 15:23
A ten koń ma tylko 9 lat 😲
Byleby sie nie posypal tak, jak Matine.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
26 sierpnia 2009 15:29
są Holendrzy więc  - potem długo, długo nic - i reszta świata
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
26 sierpnia 2009 15:54
"Dutch duo Edward Gal and the KWPN stallion Totilas (by Trakehner Gribaldi) answered all questions today in the team test. He's the undisputed number one (in the world) and put down a world record score of 84.085% . There were a few small "issues" in the ride, but in general every single movement was above standard. With 23 tens from the panel of five judges, Gal conquered all. The Netherlands crushed all European nations' in the team competition and claimed gold. Equally exciting is the silver medal for Great Britain which edged out Germany that ended up with bronze. Sweden finished fourth."

Źródło www.eurodressage.com
Lotnaa   I'm lovin it! :)
26 sierpnia 2009 16:02
"Windsor Europeans blog: Britain beating Germany at dressage? Surely not!"

A jednak  😁

"And it gets even more exciting again this afternoon when Edward Gal brings out Totilas The Wonderhorse, who is capable of doing even more. There were a few aneurisms from bystanders at the trot up on Monday when Totilas was spun and sent to the holding box. Gah! How many tickets have been sold off the back of that horse?! Fortunately for all concerned he passed on second inspection. "
😉
http://www.horseandhound.co.uk/news/397/288322.html
"EKWADOR W SPECJALU!!

RANDON OSZALAL!!

DRUZYNOWY KONKURS MISTRZOSTW EUROPY KONCZY SIE PECHOWO DLA RANDONA. PRZY DRUGIM KLUSIE WYCIAGNIETYM ZACZAL PADAC DESZCZ, W TYM MOMENCIE OSOBY OBSLUGUJACE KAMERY, PRZYKRYLY JE CZARNYMI PLACHTAMI, KTORE FRUWALY PONIEWAZ BYLY NIEZABEZPIECZONE I NA TYM RANDON ZAKONCZYL SWOJ CZWOOBOK. JEDEN WIELKI WYBUCH, DEKONCENTRACJA I STRES PODCZAS CALEGO PRZEJAZDU. JEDYNYM POZYTYWNYM AKCENTEM TYCH MISTRZOSTW OKAZAL SIE EKWADOR I KATARZYNA MILCZAREK KTORYM UDALO SIE DOSTAC DO GPS Z WYNIKIEM 67%! POZOSTAJE NAM TRZYMANIE KCIUKOW ZA DALSZE STARTY EKWADORA."

Źródło: http://www.michalrapcewicz.com/nowosci/1/30,ekwador_w_specjalu!!.html
O kurcze... 🤔 🤔 🤔
Lotnaa   I'm lovin it! :)
26 sierpnia 2009 17:18
Jak pech to pech  🤔
szalenie szkoda!! 🙁
kurcze.. tak daleko zaszli razem mimo charakteru randona, tak duzo 'strachow' dalo sie przejsc.. ogromny zal, ale podobno 'co nas nie zabije, to nas wzmocni'.
Zen, racja. Oby to powiedzenie się sprawdziło przy najbliższej okazji.
Szyszka   szczesliwa studentka HOPALu:)
26 sierpnia 2009 21:59
Rapcewicz chyba troche przesadza... Na torwarze przeszkadzal telebim, teraz etui na kamery... Zlej baletnicy..
Mi teraz w bajardo kon sie ploszyl budek i wygladajacych co chwile z nich sedziow, ale nie przesadzajmy - kon musi sie objezdzic.
caroline   siwek złotogrzywek :)
26 sierpnia 2009 22:02
hehe, szyszka, sugerujesz, ze Randon jest niedostatecznie objeżdzony? 👍
szyszka, chyba troche przesadzasz. wyniki tej pary i ich ewidentny progres mowia same za siebie. tez bym chciala byc taka zla baletnica 😉

tylko ten, kto mial zaszczyt byc partnerem konia plochacza, szukacza strachow- ten w pelni wie jaki to ciezki kawalek chleba. zwlaszcza dla dresazysty.
Ja tam wcale nie żałuję Rapcewicza. Jak dla mnie, laika ujeżdżeniowego, gość pojawił się znikąd, a głośno o nim nawet na pudelku, jeździ na dziwnym koniu, któremu ciągle coś przeszkadza w osiągnięciu satysfakcjonujących jego jeźdźca wyników, a na dodatek przyjaźni się z Edytą Górniak i Kaśką Sowińską  😂 Harmonii i Olgi Michalik mi szkoda.
i tak przy zupelnej okazji jezdzi sobie na olimpiade 😉 phi, tez mi wyczyn- olimpiada 😵

Szyszka   szczesliwa studentka HOPALu:)
26 sierpnia 2009 22:10
nie caroline nie sugeruje, mam na mysli to, ze nie da sie trzymac konia w zamknietej bance. Idac tym tropem zawsze przeszkodzi cos
tylko ten, kto mial zaszczyt byc partnerem konia plochacza, szukacza strachow- ten w pelni wie jaki to ciezki kawalek chleba. zwlaszcza dla dresazysty.


mam wlasnie takie cus do jazdy. Na poczatku robila zwrot o 180 stopni i galop na oslep po ludziach, koniach,itd. Wystarczyla mokra plamka na scianie, inaczej padajace swiatlo, plamy swiatla na ziemi czy warkot silnika za sciana. Spokojem, przechodzeniem po 1000 razy wokol tych samych rzeczy, pokazywaniem nowych udalo sie to zwalczyc, a kobyla na poczatku miala opinie konia zabojcy. Na chwile obecna jestem w stanie pojechac w teren na wodzy za sprzaczke  😀
caroline   siwek złotogrzywek :)
26 sierpnia 2009 22:12
Poncioch, ano, bezczel jeden, jak zapowiedział tak zrobił. I na olimpiade pojechał. Kto to widział takie porządki! 🙄 zadajmy sobie zatem pytanie komu d*** w tem celu dal, bo przeca nie wynikami mu sie udalo taki wyczyn osiagnąć 😂
i do tego nie wygląda jak Mister Uniwersum. To też bezczelność z jego strony 😂

szyszka, z całym szacunkiem, ale CO ty porównujesz z Randonem?  😂
Szyszka   szczesliwa studentka HOPALu:)
26 sierpnia 2009 22:14
no tak ja szary czlowiek... Chodzi mi po prostu oto cale usprawiedliwianie sie. Na torwarze nie tak bo telebimy, teraz nie tak bo kamery, czy za kazdym razem jak cos nie wyjdzie to trzeba zwalac na wszystko wokol?
caroline   siwek złotogrzywek :)
26 sierpnia 2009 22:17
wiesz, na cale szczescie sukcesów, to on nie ma kogo zwalic, bo jakoś nikt za niego nie robi.
szary człowiek czy różowy, fajnie byłoby jakby nie pierdzielili głupot.
zwlaszcza sugerując ze jeden z raptem całych TRZECH koni z Polski które w ogole zakwalifikowały się na ME jest NIEOBJEŻDZONY na zawodach. to jakim cudem się tam dostał - inaczej niż k*** jezdzac zawody?? umiesz to wytłumaczyć?
No i jeszcze M.R. pojawił się znikąd (cokolwiek to znaczy), a nie z jakiejś poważnej koniarskiej rodziny- taki gość się nie może liczyć, razem ze swoim dziwnym koniem. A te wyniki na międzynarodowych zawodach to fatamorgana, albo błąd w sztuce sędziów. 😁
kujka   new better life mode: on
26 sierpnia 2009 22:20
Szyszka, o matko bosko no jak sie kon ploszy, to ploszy sie czegos prawda? szukasz dziury w calym...
nigdy nie bylam i nie jestem fanka tej pary, ale pamietam ich z Torwaru 2008 chocby, gdzie wypadli bardzo marnie, widac progres jaki zaszedl i u jezdzca i u konia przez rok do torwaru 2009. przejazdzka w teren na luznej wodzy, a przejechanie programu GP na hipodromie pelnym ludzi sprzetu itd, to dwie zupelnie rozne rzeczy....
Szyszka   szczesliwa studentka HOPALu:)
26 sierpnia 2009 22:20
zle mnie zrozumialas, nie chodzilo mi o to, ze nieobjezdzony. Tylko o to, ze juz tyle zawodow zaliczyl zapewne, ze laskawie moglby sie ogarnac i nie ploszyc  😉
caroline   siwek złotogrzywek :)
26 sierpnia 2009 22:22
to pogadaj o tym ogarnięciu z Randonem, jak ci sie go uda przekonac do twoich racji, to pewnie Michał bedzie ci wdzięczny. 😎


Szyszka   szczesliwa studentka HOPALu:)
26 sierpnia 2009 22:23
zapewne  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się