Kącik WKKW

Gillian   four letter word
27 sierpnia 2009 14:43
powodzenia wszystkim starującym w Nowielicach 🙂
Gdyby kogoś interesowało, będę z aparatem w Nowielicach . Zamawianie zdjęć jak zwykle.

zamawiam te zdjęcia i zamawiam i ...nic
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 sierpnia 2009 09:05
Niestety w Baborówku nie było mnei na krosie, ponieważ musiałam wrócić w sobotę do domu. Tak się zdarzyło i przepraszam.
szkoda  🙁
Ja na zdjecia Dyzia i na czesc zdjec Nevady tez juz jakis czas czekam.
EJ HALO!!! zdaje sie ze za te zdjecia nie płacicie wiec może troszke mniej roszczeniowe postawy bo sie fotograf obrazi i juz na żadne zawody nie przyjedzie. w końcu Strzyga robi wam grzeczności.
EJ HALO!!! zdaje sie ze za te zdjecia nie płacicie wiec może troszke mniej roszczeniowe postawy bo sie fotograf obrazi i juz na żadne zawody nie przyjedzie. w końcu Strzyga robi wam grzeczności.


Nie wiesz więc nie oskarżaj.

Nie mierz wszystkich swoją miarą
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 sierpnia 2009 10:12
titina, nie doszły do Ciebie zdjęcia?! Przecież mejle wysyłałam już dawno.

Do mnie niestety trzeba się dobijać trochę, ponieważ w przeciągu ostatnich 3 miesięcy miałam maturę oraz dość ciężką rekrutację na studia. Narobiły się przez to pewne zaległości, które staram się systematycznie nadrobić. Ale z zawodami co tydzień/dwa na których mam ok. 1000 zdjęć do przejrzenia i obrobienia jest ciężko.
In.   tęczowy kucyk <3
30 sierpnia 2009 23:45
fabapi, ale nie musisz tak się rzucać na jura! Ma rację i tyle, a Ty jesteś niemiła bez powodu... : /
Fabapi w związku z brakiem Strzygi na krosie w Baborówku zrobiłam Ci kilka fotek, żebyś stratna nie była. Wprawdzie to nie ta sama jakość, ale pamiątka była, więc nie złość się na Strzygę, bo zostawiła "zastępstwo".
Absolutnie nie złoszczę się na Strzygę. Po prostu wyrażałam żal że nie zrobiła zdjęć i tyle. Za zdjęcia które dostałam serdecznie dziękuję.
Z kolei wypowiedź jura uważam za absolutnie niedopuszczalną bo  oskarża mnie o niepłacenie za zdjęcia nie mając ku temu żadnych podstaw.
fabapi, ale nie musisz tak się rzucać na jura! Ma rację i tyle, a Ty jesteś niemiła bez powodu... : /


a ta wypowiedź to już trąci chamstwem...
In.   tęczowy kucyk <3
31 sierpnia 2009 10:09
fabapi, dziewczyno, gdzie on Cię o coś oskarża?  🙄 wrzućże na luz, bo Ci się zmarszczki zrobią.
Jestem chamska, baaardzo. Wiem. Tylko, kurcze, pokarz mi, w którym miejscu, ok? Bo najwidoczniej głupia też jestem.

edit: a tak przy okazji mogłabyś mi wyjaśnić, w jakim celu użyłaś takiego oto zwrotu:
Nie mierz wszystkich swoją miarą ?

Bo ja totalnie nie czaję.
fabapi przepraszam jesli cię o cos oskarżyłem. Po prostu wydawało mi się że Strzyga robi zdjęcia z zamiłowania a nie zarabia na tym. Dlatego uważałem że oddaje tylko wszystkim przysługę i wywieranie na nią nacisku jest nie fair. Być może byłem w błędzie. Tak czy owak nie ważne. Zakończmy  🚫
Nieporozumienie wyjaśnione  🙂
zmarszczek się nie wstydzę...

In - dorośniesz to zrozumiesz  😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 sierpnia 2009 12:08
jur, zarabia, to gruba przesada. Na tym całym interesie jestem stratna jakieś 10 kawałków, więc kokosów nie zbijam. Czasem jednak muszę kupić różne rzeczy do aparatu, dlatego, jest mi miło, gdy ktoś za moje fotki płaci. Ot i cała filozofia.
fabapi, masz pw.
In.   tęczowy kucyk <3
31 sierpnia 2009 15:11
Nieporozumienie wyjaśnione  🙂
zmarszczek się nie wstydzę...

In - dorośniesz to zrozumiesz  😉



Wybacz, ale dla mnie to zalatuje chamstwem. Więc... Dorośnij i naucz się wykorzystywać poprawnie zasób słów, którymi operujesz. Ale takie stwierdzenie w ogóle ni chu chu tutaj, bo niby w jaki sposób miałoby cokolwiek znaczyć w takim kontekście?!

koniec  🚫
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
31 sierpnia 2009 15:41
Dorośnij i naucz się wykorzystywać poprawnie zasób słów, którymi operujesz.


wybaczcie, że się wtrącam, ale In. ten zwrot napewno nie powinnaś kierować do Fabapi 😉 Znam ją osobiście i jest dużo starsza niż Ty 😉
In.   tęczowy kucyk <3
31 sierpnia 2009 16:46
Mogłaby mieć i 106 lat i na mnie to wrażenia nie robi, naprawdę.
Tym bardziej, że np. połowa ludzi w Pl używa chociażby słowa "bynajmniej" zamiennie z "przynajmniej" niezależnie od grupy wiekowej.
Jakby ktoś jeszcze chciał odnośnie wieku podyskutować to na pw zapraszam, bo to 'chyba' nie w temacie.

edit: rozumiem, że kobietę po zootechnice, dużo starszą ode mnie też mam uznawać za nie wiadomo jaki autorytet mimo, że swojego źrebaka - ogiera 9cio miesięcznego nadal trzyma w boksie z matką (chyba, że tylko mnie to dziwi...)?
Strzyga, część zdjęć doszło, ale nie przyszły zdjęcia za które zapłaciłam, a powiedziałaś, że doślesz pózniej, tzn, Dyzio na dekoracji w galopie, oraz Nevada (z Baborówka), myślę, że dasz je radę jeszcze dosłać.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 września 2009 19:27
Wysyłałam je. Ale zaraz skrobnę pw.
Tymczasem niedługo pojawi się galeria ( skromna bardzo) z Nowielic. Zależy jak tam śk będzie ją chciało.
Czy ktoś ma pod ręką wyniki MPS z lat 2000-2003?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 września 2009 14:25
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
04 września 2009 19:05
Strzyga - widzialam Cie jak smigalas z aparatem w Nowielicach ":P
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 września 2009 19:08
Wizja, tak? I nie podeszłaś?!!! Ja się ciągle wściekam i krzyczę, ale tak to jestem do rany przyłóż  😡
Lena
2003
http://www.bazakoni.pl/admin.php?op=shows&cmd=details&id=108
2001
http://www.bazakoni.pl/admin.php?op=shows&cmd=details&id=112

jeśli to nic pilnego to postaram się poszukać więcej info w starych KP 😉
armara dzięki, niestety Twoje linki przerzucają mnie na stronę główną.
Nic pilnego, po prostu brakuje mi tych lat, gdzieś zawieruszyłam.
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
05 września 2009 07:50
Wizja, tak? I nie podeszłaś?!!! Ja się ciągle wściekam i krzyczę, ale tak to jestem do rany przyłóż  😡


Stwierdzilam, ze i tak mnie pewnie nie skojarzysz, jako, ze ja sie ostatnio malo udzielam 😉
Lotnaa   I'm lovin it! :)
06 września 2009 13:18
Obejrzałam sobie [url=
#t=244] ten filmik[/url] i przyszło mi do głowy, że w przypadku kilku przeszkód budowniczy toru musiał sobie pluć w brodę, bo trochę przesadził  😵

edit. Skubany Townend wygrał dziś Burghley 4*, jakby Badminton było mało.  👍
http://www.horseandhound.co.uk/news/397/288837.html
STRZYGA, zdjęcia doszły, bardzo dziękuję, są jak zwykle, bardzo ładne, zwracam honor.
wiesz co to jest PW?? co mają zdjecia do WKKW...  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się