ZLOT Re-Voltowiczo-Voltopirów u Gniadoszki i Gniadego

patataj   tyle smaku - we fraku
01 września 2009 20:54
Seksta, w razie braku ogrzewania oferuje jeszcze 1,5 hotelu (jeden hotel, a w drugim po znajomościach udałoby się znaleźć miejsca) ew. własny domek dla bardzo wybrednych 😉
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
01 września 2009 21:04
Dupa w kropki  :bum: :/ Mam oczywiście zjazd  👿 Zaklepuję jedną noc z soboty na niedzielę .

Edit odpuszczę se w sobotę zajęcia i przyjadę w sobotę rano - 10:50 jestem na dworcu w Grotnikach . 
wątek zamknięty
Seksta   brumby drover !
01 września 2009 21:18
patataj szczerze mowiac to mi to obojetne, i tak sie rozgrzejemy :P W pazdzierniku nie bedzie tak zimno.
Bardziej chodzi mi o bobo dodo. 😉
Ja moge spac nawet w namiocie 😀!  bylebym miala sie gdzie umyc.
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
01 września 2009 21:36
Heh Seksta mam wrażenie , że mamy podobne podejście - ja też mogłabym w namiocie ( namiot mam , gorzej ze śpiworem na chłodne dni ) - byleby mieć gdzie się umyć .
wątek zamknięty
Dodofon serio mogłabym się podczepić? Jakby wszystko się pomyślnie ułożyło to ja bardzo chętnie dołączę 😉



oczywiście - jeśli pojadę...
ty jesteś kobieta czy facet?

jeżeli jest potrzeba udania sie do Twoich rodzicow celem spisania mnie z dowodu osobistego czy cuś itd. to mogę się tego podjąć
wątek zamknięty
Gniadoszka   Przyjaciel to mało ... to członek rodziny ...
02 września 2009 10:21
Dziołchy, no pisałam ... domki ogrzewane 🙂 Ale tak czy inaczej proponuję zabrać ze sobą jakiś cieplejszy ciuch (ja w naprawdę dobrze ogrzewanym domu jesienią i zimą śpię w  😂 skarpetach )

[quote author=Gniadoszka link=topic=8846.msg325990#msg325990 date=1251712556]
5. ninevet (2 os. / 2 noce)
hm... policzyłaś mnie z Bartkiem ?  😁
Chcesz go zabić?!  😁 2 dni i on + same baby gadające o koniach   😂
[/quote]

Kurcze, no bo nikt nie pisze czy przyjeżdża z kimś, czy nie ... i ja nie wiem ... a Wy gołąbeczki tak zawsze wszędzie razem 👍 No to sem napisała 2 os. 🤣 Już lecę wymazać gumką 😉
Natomiast ... jeśli któraś z bab będzie chciała zabrać ze sobą: brata, faceta, męża ... kochanka 😉 ... to pisać proszę, żeby potem nie było awarii i 15 osób w jednym domku 😁
wątek zamknięty
Po wstępnej rozmowie jesteśmy na "TAK" 😁.
Ja oczywiście z męską połową, bo by się chłop zapłakał 😉. Więc  ninevet możesz spokojnie swojego przywieźć. Żaden nie będzie się czuł osaczony przez baby przynajmniej  😂.
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
02 września 2009 10:45
Mogę spróbować go namówić ale nie wiem czy jest na tyle szalony by się na to porwać  😁
wątek zamknięty
Gniadoszka   Przyjaciel to mało ... to członek rodziny ...
02 września 2009 11:30
Po wstępnej rozmowie jesteśmy na "TAK" 😁.
Ja oczywiście z męską połową, bo by się chłop zapłakał 😉


bera7 ale Wy na nockę, czy na dwie?
ninevet pewnie, że chłopa namawiaj ... mój będzie, aczkolwiek on też koniarz, więc pewnie z samymi babo-koniarzami by się nie nudził 😉
wątek zamknięty
(ja w naprawdę dobrze ogrzewanym domu jesienią i zimą śpię w  😂 skarpetach )



Jestem lepsza - ja caluśki rok śpię w skarpetkach... latem chociażby "stópki" :P Ale to tak w formie off... 😉
wątek zamknięty
[quote author=bera7 link=topic=8846.msg327374#msg327374 date=1251884610]
Po wstępnej rozmowie jesteśmy na "TAK" 😁.
Ja oczywiście z męską połową, bo by się chłop zapłakał 😉


bera7 ale Wy na nockę, czy na dwie?
ninevet pewnie, że chłopa namawiaj ... mój będzie, aczkolwiek on też koniarz, więc pewnie z samymi babo-koniarzami by się nie nudził 😉
[/quote]

Gniadoszka najchętniej na 2, ale wiele zależy od tego jak sprawy firmowe się uda poukładać. A 2 miesiące to stanowczo za długo by być pewnym na 100%.

Mój też koniarz, ale chętniej o rybkach rozmawia 😉
wątek zamknięty
Gniadoszka   Przyjaciel to mało ... to członek rodziny ...
02 września 2009 14:17
Dziewuchy ... nie znacie facetów? W gruncie rzeczy nie wiele im do szczęścia potrzeba i oni zawsze wynajdą sobie jakiś temat do rozmowy  😁
Tak więc o to bym się nie martwiła ... nawet jak będzie ich trzech, to usiądą z boku, chlapną po głębszym i rozpoczną się dywagacje motoryzacyjno-rybowo-firmowe  :pijacy:

Kto jeszcze, kto jeszcze? Pisać proszę  😀
wątek zamknięty
Gniadoszko mnie możesz wykreślić, nie dam rady przyjechać  😕
wątek zamknięty
kurcze, akurat w tym tygodniu bede w Polsce... Ale niestety na piatek 16ego mam umówiona od dawna wizyte u stomatologa w Poznaniu, a 18ego mam juz lot powrotny z Berlina, w którym to musze sie zameldowac 17ego.
Szkoda, bo lubie wesole weekendy w domkach campingowych 🙂
Bawcie sie dobrze i poróbcie troche zdjec 🙂
wątek zamknięty
Gniadoszka   Przyjaciel to mało ... to członek rodziny ...
02 września 2009 16:14
Ojjj ... Nikaa, Hiacynta ... wielka szkoda  😕
Pamiętajcie, że gdyby tylko coś, to nawet na ostatnią chwilę walcie ...
wątek zamknięty
Dodo jam dziewczę. Z rodzicami będzie ok o ile do czasu wyjazdu uda mi się poznać np Sekstę. Bo jak powiem ze jade z kolezanką to luz ale z zupełnie obcymi mnie nie puszczą.
Świetnie byłoby Was poznać. Chociaż nawet dziwnie 🤣
wątek zamknięty
Lotnaa   I'm lovin it! :)
02 września 2009 17:14
Hiacynta, a nie dałoby się do tego Berlina dotrzeć 18 rano, expresem który pewnie przez Łódź jedzie? O której lecisz?  🤔
wątek zamknięty
Gniadoszka   Przyjaciel to mało ... to członek rodziny ...
02 września 2009 17:19
Ramires ... no to do roboty z tym poznawaniem się. Macie jeszcze trochę czasu, ale nie zostawiać tego na ostatnią chwilę proszę!
No i przyjeżdżać Voltopiry!
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 września 2009 17:52
Gniadoszka, Ja staram się namówić moja przyjaciółkę, ale ne jeżdżącą. Mam nadzieję, że nie będzie problemu ;-)
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
02 września 2009 23:31
Ja jestem w trakcie namawiania kuzynki koniary 😉
Chciałabym się z wami spotkać 😀
wątek zamknięty
Hiacynta, a nie dałoby się do tego Berlina dotrzeć 18 rano, expresem który pewnie przez Łódź jedzie? O której lecisz?   🤔


Kurde, no wlasnie lece rano  😵 A do tego jestem juz umówiona na sobote z tata (który wlasnie w Berlinie mieszka)...
wątek zamknięty
Gniadoszka   Przyjaciel to mało ... to członek rodziny ...
03 września 2009 11:09
Buuuu 🙁 No to szkoda  😕

Hiacynta ale tak czy inaczej, jak następnym razem będziesz w Polsce, to tak łatwo nie odpuszczę Ci odwiedzin u Gniadego  😁
Ściągnę Cię do nas siłą 😉
wątek zamknięty
Lotnaa   I'm lovin it! :)
03 września 2009 11:18
No to dupka. Ale jeszcze to kiedyś odrobimy  😉
wątek zamknięty
Seksta   brumby drover !
03 września 2009 11:22
Ramires napisz mi kiedy jesteś na Woli u Młodego i gdzie mogę Cię znaleźć to wpadnę po prostu 😉 i po problemie 😉
wątek zamknięty
Buuuu 🙁 No to szkoda  😕

Hiacynta ale tak czy inaczej, jak następnym razem będziesz w Polsce, to tak łatwo nie odpuszczę Ci odwiedzin u Gniadego  😁
Ściągnę Cię do nas siłą 😉


Jej, dzieki Gniadoszka 🙂 Z przyjemnoscia dam sie sila sciagnac, bo miejscówka, która zaproponowalas, wyglada na bardzo fajna weekendowa baze. Mam nadzieje poza tym, ze voltopirom podpasuje zlot i beda mieli ochote go kiedys powtórzyc 🙂
Lotnaa, jasne, ze odrobimy! Jak nie w Poznaniu, to na jakis zawodach w okolicy 🙂 Juz niedlugo 🙂
wątek zamknięty
Calathea   Czarny Książę
03 września 2009 17:46
Mnie jednak niestety nie będzie... nie mam za bardzo funduszy, aby przyjechać...

Szkoda, choć tak w życiu bywa... będę się z wami jednoczyć wirtualnie 😉
wątek zamknięty
Gniadoszka   Przyjaciel to mało ... to członek rodziny ...
03 września 2009 20:40
Calathea ... na pewno nie dasz rady? Może uda Ci się chociaż na jedną nockę wpaść?

Nie wykruszajcie się dziołchy, noooo  😕
wątek zamknięty
Calathea   Czarny Książę
03 września 2009 21:29
Gdybym miała możliwość to naprawdę z wielką chęcią bym przyjechała... naprawdę, ale nie jestem w stanie i nie jestem w stanie także tego obejść...

Niestety czasem tak się w życiu zdarza... może wpadnę w przyszłości, ale teraz naprawdę nie dam rady...
wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
03 września 2009 21:59
. Mam nadzieje poza tym, ze voltopirom podpasuje zlot i beda mieli ochote go kiedys powtórzyc 🙂
Przyłączam się do Hiacynty!
Niestety 14 lece do londynu i wracam 17 w nocy więc także nie dam rady się stawić, a z chęcią bym się z Wami zobaczyła😉
wątek zamknięty
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
04 września 2009 07:37
Kurcze - fajnie byłoby Was poznać, może uda mi się namówić mojego TŻ i się wybierzemy.
W każdym bądź razie w tej chwili piszę się na 50%. Wszystko zależy od stanu finansów  :/

Jeśli przyjedziemy to na pewno na sobotę, a być może zostalibyśmy do niedzieli. Bylibyśmy w trójkę, bo z dzieciem. Myślę, że moglibyśmy tez kogoś zabrać z Poznania, jeśli byłaby taka potrzeba.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.