Końska rewia mody cz. 3

ale śliczne 1,5,6 rewelka  😜
wątek zamknięty
Mam wrażenie, że wałkują juz w kółko te same kolory tylko zmieniają ich odcień 😉
Taka zieleń to już 3 raz, niebieskie też już byly, o fioletach i różach nie wspomne P
nuuuuda i dobrze  😁
wątek zamknięty
mi się strasznie podoba ten ciemny róż i turkus  😜
wątek zamknięty
Ooo, mi się wreszcie bardzo podobają kolory Anky! No nareszcie, bo już się dziwna czułam, że nic mi się w wcześniejszych kolekcji jakoś szałowo nie podobało  😎
wątek zamknięty
na cale szczescie nuuuuuuda 😉
wątek zamknięty
abstrahując od anky - ze strony oksera:

wątek zamknięty
Calathea   Czarny Książę
04 września 2009 05:44
Jakie cudo  😍
wątek zamknięty
Mi osobiście akcesoria dla konia typu czapraki, derki, owijki w koniki nie podobają się. Ale ten nie jest najgorszy, może dlatego że granatowy  😉
wątek zamknięty
nr 3 z Anky  💘  😜

aczkolwiek myślałam, że będzie na prawdę jakaś trawiasta zieleń, a nie coś podobnego go kiwi/wasabi/pea, bo tak to wygląda na zdj. a te dwa ostatnie całkiem fajnie wyglądają ;]
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
04 września 2009 14:06
dobrze , że nie mam konia xD
Trolinka ty sobie przynajmniej potrafisz wytłumaczyć że nie masz konia, więc po co ci to. Ja niestety tego daru nie mam  🤦 co kończy się tym że jak mam jakaś kasę to na bank kupie coś dla konia, który jest jak na razie marzeniem. Powinni zrobić oddział odwykowy  🤬 
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
04 września 2009 14:12
Mam wrażenie, że wałkują juz w kółko te same kolory tylko zmieniają ich odcień 😉
Taka zieleń to już 3 raz, niebieskie też już byly, o fioletach i różach nie wspomne P
nuuuuda i dobrze  😁


cóż. mamy 3 podstawowe kolory.
amerykę kolorystycza ciężko odkryć. to oczywiste ze będą się zmieniały tylko odcienie.
eskadron zmienia połączenia kolorystyczne, Anky takiej możliwości nie ma 😉
wątek zamknięty
ale druga jasna zieleń pod rząd? to już przegięcie wg mnie, albo ten błękitny, wydaje się być podobny do tego ocean i sky baardzo.  🤔 a ja liczyłam na coś fajnego, fakt faktem ten turkis będzie  mój i może coś z tych dwóch ostatnich,a el bez szału?
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
04 września 2009 14:25
a Wy dziewczyny, zamiast się cieszyć, pieniążki odłożycie na coś innego-końskiego to rozpaczacie  😁 myślcie pozytywnie
wątek zamknięty
np. na Eskadrona xD :P
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
04 września 2009 14:31
a tego nie wiadomo, dużo ludzi narzekało na zapowiedź kolekcji Eskadrona. może ES?  😁
mi się tam bardzo turkus podoba Anky, Eskadron fioletowy, o ile to prawda też, a szary z morskim to już w ogóle  😜 no ale każdy ma swój gust. moja kieszeń raczej nie jest zadowolona  😁
a właśnie. wiecie gdzie może jakiś turkusik dorwać, ale nie pad, a zwykły czaprak?  👀
wątek zamknięty
Nowa kolekcja ES calkiem calkiem sie wydaje. Zobaczymy jak w rzeczywistosci. No i co z Eskadronem??


A to my w ostrym bordo. Srednio mi sie podoba ten kolor, ale coz.... Dostalam. 😉

wątek zamknięty
Ooo, mi się wreszcie bardzo podobają kolory Anky! No nareszcie, bo już się dziwna czułam, że nic mi się w wcześniejszych kolekcji jakoś szałowo nie podobało  😎


Mam dokładnie takie same odczucia. Poprzednie dwie-trzy kolekcje (włącznie z ES'em i Eskadronem) jak dla mnie były totalnie bez szału. Poprzednia zima (ANKY, ES, Eskadron) to w ogóle moim zdaniem była tragedia: bure, zwyczajne, żadne. Ta kolekcja ANKY - po raz pierwszy od półtora roku - naprawdę mi się podoba i nie uważam, żeby to były odgrzewane kotlety (nie licząc Grass które dla mnie jest identyczne nie jak Pea a jak Kiwi). Są to IMO nareszcie eleganckie, stonowane ale nie smutne, zimowe kolory.

I cieszę się tylko, że mam inne priorytety jeśli chodzi o wydatki (jak zakup przyczepy czy serwis mojego Prestiga  :zemdlal🙂 bo co najmniej dwa pady zaszczyciły by moją pakę. Co byłoby nie lada gratką, bo od roku nie kupiłam ani jednego ko lekcyjnego padu, czy to ANKY czy ES.

wątek zamknięty
Mnie tam się po raz pierwszy jakiś pad Anky spodobał... konkretnie madeira i dusty lilac. No ale w tym miesiącu niestety nie mam nawet o czym marzyć.
wątek zamknięty
KuCuNiO   Dressurponyreiter
04 września 2009 18:59
Kurcze...bardzo mi sie nowe Anky podobają...
I to aż 5, przynajmniej na fotce. Mam nadzieję, ze w rzeczywistosci wyglądają gorzej i nie bedzie mi sie aż tyle podobało:P
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
04 września 2009 19:07
Dla mnie ten zielony też praktycznie jak kiwi wygląda ( a nie jak pea). Generalnie bez szału - choć fajnie, że na jesień zimę takie przewrotnie wiosennne kolorki. Miałam nadzieję na jakiś stonowany jasny błękit (ten jasny jest za ciemny jednak). Najbardziej mnie ciekawi ten dusty liliac - dość niepowtarzalny kolor. A  ciemny niebieski bardzo przypomina mi lamicelową prahdę -szafir. Może na żywca kolorki bardziej się spodobają.

ES zupełnie do mnie nie trafiło. Zresztą od dawna jakoś do mnie nie trafia.  😉
Horze też - jakby zatraciło ten optymistyczny kolorowy fun jaki miało  - w pogoni za klasycznym lookiem jak Pikeur czy inne. Generalnie ciemno, smętnie. Jedynie błękicik fajny mają i musztardowy dla gniadych koni (wpadających odcieniem w pomarańcz/rdzę).

Generalnie czekam jeszcze co Eskadron pokaże.
wątek zamknięty
[quote author=fruity_jelly link=topic=29.msg327084#msg327084 date=1251835478]
http://www.okser.pl/sklep/harrys-horse-3200761-hh-trs-pad-prazki-p-2008.html gdzie znajdę te pady oprócz oksera? kolor drugi od prawej, chyba ginger sie nazywa. dość pilne bo ma być jako prezent i musi dojść 😉 z góry dziękuję :kwiatek:
[/quote]
nikt nie dopomoże? 😉
wątek zamknięty
fruity_jelly, chyba muszę Cię zmartwić, bo osobiście takie pady widziałam tylko na okserze [no i na jakimś innym forum bodajże jedna dziewczyna sprzedawała, ale candy]
wątek zamknięty
niedobrze.. trzeba bedzie coś innego wykombinować.. 😤
wątek zamknięty
[quote author=Lukasowa link=topic=29.msg328589#msg328589 date=1252010688]
Mam wrażenie, że wałkują juz w kółko te same kolory tylko zmieniają ich odcień 😉
Taka zieleń to już 3 raz, niebieskie też już byly, o fioletach i różach nie wspomne P
nuuuuda i dobrze  😁


cóż. mamy 3 podstawowe kolory.
amerykę kolorystycza ciężko odkryć. to oczywiste ze będą się zmieniały tylko odcienie.
eskadron zmienia połączenia kolorystyczne, Anky takiej możliwości nie ma 😉
[/quote]

Cóż tylko oni nie bardzo sie wysilają, żeby te odcienie sie jakos specjalnie od siebie różniły 😉
Jest naprawdę ogromna gama chociażby zieleni a tu w kóko i w kółko pastelowy taki sam 😉
I o to mi chodzi, że nuda - dla ignoranta Anky wiekszość kolekcji nie wiele się od siebie różni i nie powala tylko metką 😉
wątek zamknięty
Ja też pochwalę pad z Jarpolu, nie dość, ze ładny to jeszcze bardzo ładnie i elegancko na koniu wygląda. Prezent dla kuzynki, idealny. Dopiero dzisiaj widziałam jej zdjęcia z zawodów na pb i muszę powiedzieć, że wygląda szałowo.  😅 
wątek zamknięty
a do mnie dzisiaj doszedl eskadron brown  😍 od Aurelii  :kwiatek:
wiec mam nadzieje na fotki wkrotce 🙂
wątek zamknięty
Calathea   Czarny Książę
05 września 2009 11:15
A ja się pochwalę, że po perfidnej zamianie niepotrzebnej mi w zupełności rzeczy mam swój własny, nowy, z metkami pad ANKY w kolorze kreta blue... jest cudowny... strasznie mi się podoba ten kolor, gdyż nie jest taki... oczojebny (za przeproszeniem), tylko taki chłodny, stonowany... Jeszcze jakbym dorwała owijki to byłabym w siódmym niebie...

Szkoda tylko, że nie mogę go zaprezentować na modelce, gdyż jest znowu kontuzjowana...  😵
wątek zamknięty
a do mnie dzisiaj doszedl eskadron brown  😍 od Aurelii  :kwiatek:
wiec mam nadzieje na fotki wkrotce 🙂


hihi, a do mnie wczoraj doszedł, też od Aurelii, mój ukochany i wymarzony petrol  😜  😍  💘 może dziisaj do zdjęć pójdzie, albo jutro 😀
wątek zamknięty
Nirv- to Ty mnie uprzedziłaś 🙄
Czekam na zdjęcia.
Mnie się podoba 3  z nowej kolekcji Anky, ale bez szału- czekam na popis Eskadrona.
wątek zamknięty
tak to ja i jestem z tego bardzo szczęsliwa :P fakt faktem spłukałam się całkowicie i czekam na imieniny, ale cieszę się z nowej szmatki jak nie wiem co!  💘
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.