Facebook -czy ktoś korzysta?

ja jestem choć sporadycznie bo sie słabo odnajduję
Ja jestem na Facebook'u ale nie przesiaduję na nim zbyt często czy długo.. Ot, kilka minutek dziennie..
Lotnaa   I'm lovin it! :)
04 września 2009 18:37
Ja również jestem, trzymam kontakt ze znajomymi, udało mi się odnaleźć wielu z dawnych lat rozsianych po świecie...
Często fb używam jak sms'a do znajomych, m.in. żeby się umówić na piwo, a nie, jak ktoś sugerował, zamiast wyjścia na piwo.

Najbardziej przecież na takich portalach udzielają się ludzie, którzy mało co mają do zaoferowania w realu, bo tam liczy się inteligencja i osobowość. Więc sprzedają się jak mogą w internecie.
Hm, ciekawa teoria. Tak patrzę na moich znajomych z fb, wiem jak daleko doszli w życiu i jakoś trudno mi powiedzieć, że nie są inteligentni i i próbują się "sprzedawać"  🤔
Jak ja nie lubię łatek...
Hmm, chyba nie do końca rozumiesz. Popatrz sobie na wątek "kwiatki naszej klasy i photoblogów" to zrozumiesz, kogo mam na myśli - ludzi mających 100 fikcyjnych znajomych, 200 zdjęć, co drugie w wyzywającej pozie i samej bieliźnie, robionych samemu sobie... To jest wg mnie sprzedawanie siebie. Pokazywanie wszystkiego wszystkim.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 września 2009 18:49
Na facebooku też tak jest? Mam chyba dziwnych znajomych, bo oni tak nie maja...
Nie wiem, chyba nie. Bardziej to widać na przykładzie naszej klasy.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
04 września 2009 19:00
Ja myślałam, że to temat o facebooku. Nie oglądam na fb profili nieznanych mi ludzi, bo szkoda mi na to czasu. Ale wypiętych tyłków i negliży wśród moich znajomych nie zauważyłam.
Zresztą, proszę Cię szepcik, nie wrzucaj do jednego worka wszystkich użytkowników sieci  😎
Ja też jestem na fb 😀
Pomaga mi przetrwac, jak nie mam co robic wieczorem
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 września 2009 19:11
Biotronic *__*
Ja gram w FarmVille  😎
Sama się sobie dziwię, ale jednak 😀
Ja gram w FarmVille  😎


Ja tez 🙂
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
04 września 2009 20:07
Też jestem (Koniczka mnie "namówiła" 😉 ) ale jakoś niespecjalnie sie w nim orientuję... 😡 :P
Ponia   Szefowa forever.
04 września 2009 20:34
Pońka też ma fejsbuka:P
wyszło mi dzisiaj,że powinnam wyjść za francuza:P  😂

ale grach nie zabałdzo mogę się połapać.
Może to trochę samowolka w stosunku do Quanty ale właśnie stworzyłam facebookową grupę "re-volta.pl"
Na ten moment to grupa moderowana, ale jeśli chcecie to zrobimy ją otwartą.
W ten sposób się poznajdujemy.

PS. Potrzebni mi nowi znajomi w Farmville więc zapraszam.  😉
Lotnaa   I'm lovin it! :)
04 września 2009 21:10
Ascaia  😅 sama miałam ochotę na taką grupę, idę szukać 🙂
Ja znalazlam i juz sie wyslalam 😉
chyba uzależniłam się od FarmVille  🤔wirek:
Ponia   Szefowa forever.
04 września 2009 21:39
Ja znalazlam i juz sie wyslalam 😉

i ja😉
slojma   I was born with a silver spoon!
04 września 2009 21:49
Ja jestem 🙂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
04 września 2009 21:56
Tylko Ascaia coś nie chce mojej request zaakceptować  😁
już, już
przepraszam za opóźnienia
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
04 września 2009 22:27
Hehe, ja w Mafia Wars gram.
Ascaia wysłałam Ci zaproszenie, też potrzebuję znajomych do Farmville  😎
Mi też wychodzą same bzdury. Na przykład, że jestem 100% naughty  😁


toz to 100% racji, czyz nie :P ?

Nie oglądam na fb profili nieznanych mi ludzi, bo szkoda mi na to czasu.
chyba sie tak nie da...  🙄 😉
caroline   siwek złotogrzywek :)
04 września 2009 23:39
[quote author=Lotnaa link=topic=9072.msg329203#msg329203 date=1252087235]
Nie oglądam na fb profili nieznanych mi ludzi, bo szkoda mi na to czasu.

chyba sie tak nie da...  🙄 😉
[/quote]
da się - te które sa udostępnione do publicznego przeglądania 😉
a bardzo mozliwe, ale ja sie chyba z zadnym takim nie spotkalam. zeby obejrzec profil, nie musze miec danej osoby w znajomych... ??
caroline   siwek złotogrzywek :)
05 września 2009 00:00
no wlasnie nie!
przeciez o tym piszę właśnie...

mozna zastrzec w swoim profilu, ze moga go ogladać (w całości lub części) tylko znajomi - wtedy inni zobacza tylko to co im będzie udostępnione.
profile osób/miejsc znanych działaja w ten sposob, ze ich zawartosc nie jest zastrzezona i goscie moga przegladac cala zawartosc profilu.

jesli zastrzeze sie profil jako prywatny, gosc zobaczy tylko zdjęcie w profilu, imie i nazwisko oraz listę znajomych takiej osoby.
Faktycznie - ja sobie od razu wszystko "utajniłam". Ale przyznam, że nie widziałam jeszcze osoby, która ma otwarty profil, no poza tymi miejsc/akcji/ itd

edit: Mery  🤬
Up
wytłumaczcie mi jedno. Wchodzę na profil kogoś s moich znajomych, i pod zdjęciem głównym widzę informację: zobacz zdjęcia użytkownika XYZ (17). Ta liczba odnosi się do fotek, na których ktoś jest oznaczony, prawda?
To dlaczego ta osoba ma takich fotek 13, a nie 17?
Lotnaa   I'm lovin it! :)
05 września 2009 19:19
Może to są zdjęcia które ta osoba wstawiła, a nie ma ich na nich? Np. jakiś krajobraz czy coś w ten deseń? A może ta osoba jest "stagowana" przez innego użytkownika na jego/jej zdjęciach, i ten profil jest przed Tobą zamknięty? Wstawiając zdjęcia można ustawić, kto je widzi: np. tylko znajomi, albo znajomi znajomych itd.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się