Konie czystej krwi arabskiej

Faza napisz o nim coś więcej🙂
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
10 września 2009 09:14
jodzi, powrzucaj trochę Twoich dziewczynek, njamłodsze panienki to już pewnie ładnie podrosły 🙂.
Kawusia, nie mam aktualnych fotek Zoyki, Pia jest na stronce a mi siadł photobucket🙁 Jak tylko dojdę czemu nie mogę sie zalogowac - i uda mi się to- wstawie.

Dziewczynki rosną, wychowują się we trzy / plus mała Piaffka w tym samym wieku🙂/ a opiekę nad nimi sprawują dwie starsze doświadczone klacze / bez maluchów/ . Uwielbiam je obserwować.

A naszemu wałachowi / jedyny ''nie arab'' w stajni a wlkp/  wydaje sie ze jest.. arabem. Kita do góry, szyja wyciągnieta- no cóż.. sprawdza się przysłowie '' kto z kim przystaje takim sie staje'' 🤣






Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
10 września 2009 12:31
W takim razie czekam na zdjęcia (na stronie tylko jeden portrecik Pii) a tym czasem wrzucam moje kobitki:
Anatolia, 24 lata:




Ethne, 1,5 roku:




Kawusia

w rewelacyjnej kondycji jest ta Anatolia. tylko pozazdrościć  👍
Kawusia,mojej  małej identycznie się grzywa układa na dwie strony 🙂
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
11 września 2009 10:06
Precelek, dzięki, nie zawsze tak było... ale kondycja Toli to moje oczko w głowie 🙂.
orjentica, no w końcu nasze panienki po tym samym tatusiu to musi być jakies podobieństwo 😉
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
12 września 2009 09:33
Aż się zdziwiłam, że tyle latek Toli ma, super wygląda  🙂
majeczka   Galopem przez życie!
12 września 2009 18:05

Jeszcze raz wrzucam fotki bo photobucked ześwirował....




majeczka super! jak ja kocham gniade araby! cudnie się prezentuje, a kto na nim siedzi?

Ja 🙂
Dziękujemy

oo, majeczka, nie wiedziałam, że masz araba 😉
Jak sie zwie?

A mam od grudnia na mikołajki dostałam 😉
Niger (Ekstern /Nife) z Janowa 3,5 latek
Znajomi naszych znajomych chcieliby tanio kupić zdrowego arabskiego dwulatka. Nie musi być ładny  😉
majeczka   Galopem przez życie!
12 września 2009 20:47
Polecam konie z Janowa (na stronie mają informacje o przetargach) w zeszłym roku 2,5 latki zaczynały się od 3000 zł więc baaaardzo tanio
Konie zdrowe, zadbane, odchowane na łąkach, obyte z człowiekiem 🙂
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
19 września 2009 20:29
Ja nie mam pojęcia, ale jest prześliczny 😉
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
19 września 2009 21:07
No właśnie też mi się spodobał 😉
Przecież macie wszystkie dane podane w linkach  🙄
Awantaż, wałach urodzony w 2006, rodzice Eurykles - Arwilla po Eukaliptus.
deidre, wydaje mi się, że Niewidzialnej chodziło o to czy ktoś zna tego konia i moze o nim więcej powiedzieć a nie jak sie nazywa i jaki ma rodowód, bo to można sobie jak widac znaleźć...
To trzeba było zapytać czy ktoś zna tego konia (osobiście), a nie "co to za koń" 😉
Widocznie 12 w niedzielę to dla mnie za wcześnie na czytanie ze zrozumieniem.
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
21 września 2009 18:50
Tak jak pisała Alice chodziło mi o to czy ktoś go zna 😉
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
21 września 2009 20:54
Wybrałam ten wątek bo jakoś inny nie przyszedł mi do głowy🙂
Możecie polecić jakiegoś ogiera arabka, kryjącego w nie swojej rasie? Najlepiej gdzieś w okolicach Krakowa, ale myślę, że i Janów wszedłby pod uwagę jeśli konio ciekawy🙂
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Katharina   "Be patient and trust in the process"
02 października 2009 15:19
Witam  😉 Jako, że istnieje taki wątek to tu też przedstawie Wam Irysa  🙂  Jego papier http://www.bazakoni.pl/database,op-show_tree,horse-82755.html  Sory za ilość zdjęć  😡

Jak byłem troche mniejszy





i teraz






Witam ❗ Mam prośbę do osób którzy interesują się końmi czystej krwi arabskiej 🙇 Szukam informacji o ogierze Bukszpan po o.Kanonier a matka Busznica. Mile widziane byłoby jakieś zdjęcie ale myślę że o takie bedzie trudno.Nigdzie nic nie mogę znależdź na jego temat.
Pozdrawiam
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
10 października 2009 19:24
pamiętam go z toru, był taki ogórkowaty, potem poszedł do Nowielic do produkcji arabofiordów, a później znikł mi z oczu
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
10 października 2009 19:30
Dane podstawowe znajdziesz na http://www.bazakoni.pl/horse_16075.html a o zdjęcia uderzaj też do właścicieli arabo-fiordingów (Bukszpan oo bardzo często się w paszportach bułanków przewija)

EDIT:
Ale dzieciaki fajne charakterologicznie dawał  😀
Wielkie dzięki za info. Bukszpan jest pradziadkiem mojej klaczki (a prababką była własnie fiordka). Ponieważ mam straszny sentyment do koni arabskich,to chciałam się czegoś więcej o nim dowiedzieć. Moim marzeniem zawsze było mieć właśnie takiego konia czystej krwi arabskiej , ale jak na razie chyba jeszcze do tego nie dorosłam 😀
majeczka   Galopem przez życie!
11 października 2009 07:04
Mój Walduś wczoraj miał debiut ujeżdżeniowy 61,18% na czworoboku 😅
Album ze zdjęciami, bo nie umiem ich zmniejszać... jak kogoś interesuje to sobie obejrzy i nie będzie przeszkadzał innym...
http://vikunia.fotosik.pl/albumy/696804.html

MAJECZKA!!
prosze naucz sie zmniejszać zdjęcia!!
Już nie pierwszyt raz GIGANTONMANIA zalewa forum
dod
Majeczka, gratulacje!
Fajnie patrzec na arabka, który coś robi😉
Mój mial równie udany debiut, 64,5%, ale niestety na naszym zadupiu nie ma więcej zawodów ujeżdżeniowych, więc póki co to był tylko ten jeden raz...
majeczka   Galopem przez życie!
11 października 2009 08:26
Ile lat ma Twoje Arabiszcze? Mój ma 3,8 l. , więc szedł poza konkursem ale pierwsze koty za płoty 😉
majeczka
Ty takim młodziakim czołgasz co chwile to skoki to ujezdzenie??  🤔 🤔
Hm... no faktycznie straszny dzieciak z niego. Nie przesadź tylko z tymi skokami...
Mój już 8 ma, kawał konia. Był nawet starszy od Twojego jak go kupiłam :]
majeczka   Galopem przez życie!
11 października 2009 18:21
Epikea po pierwsze 4-ro latki idą czempionaty skokowe na wysokości 100 cm, mój arab szedł raz parkur na wysokości 50 cm, nie skakał- galopował
Ujeżdżenie jak najbardziej,  ma bardzo dobrze rozwinięte mięśnie jak na swój wiek i jest pod stałą kontrolą bardzo dobrych lekarzy weterynarii i masażystki. Ponieważ bardzo wystrzelił w góre zadem a nie dorósł jeszcze kłębem ma zakaz skoków co najmniej jeszcze 2 miesiące
A co Wy robicie ze swoimi 3,5 letnimi arabami... głaszczecie po nosie?
Ja będę ze swoim pracować wszystko na jego możliwości i chęci, nigdzie go nie czołgam, "zawody" skokowe szedł w czerwcu mamy październik pojechał poza konkursem czworobok LL WKKW bo zawody w domu więc pojechaliśmy poza konkursem, czym jeśli chodzi o wysiłek różni się trening od 4 minutowego przejazdu na czworoboku, nie rozumiem zupełnie waszych argumentów.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się