Końska rewia mody cz. 3

Klami, ale brązowe w sensie - ciemnobrązowe, czekoladowe? Jeśli tak - to stawiam na komplet z fioletem!
wątek zamknięty
Hmmmm.... dzieki za odzew. 😉

Ochraniacze ciemnobrazowe jak cos.
Tak sobie wlasnie mysle czy czaprak + nauszniki w fiolecie to nie za duzo fioletu bedzie. Brazowa tam jest tylko lamowka.... czy te ochraniacze nie beda troche nie od parady.
Za to w stone prawie nie ma fioletu.  Ech...


Czy ktos sie jeszcze zajmuje tymi "kolorowankami" w programach graficznych?? I ubral by mi konia w oba zestawy??
wątek zamknięty
Ieee czemu za dużo fioletu? Analogicznie - na zdjęciu, które podałaś musiałoby być za dużo brązu:P Skoro ochraniacze ciemnobrązowe to powinno to ładnie do siebie pasować 🙂
wątek zamknięty
Chodzi mi o to, ze fiolet jest zdecydowanie bardziej kontrastujacy. Braz sie ladnie komponuje z mascia. A tylko lamowka odbijajaca. Do tej pory zawsze jezdzilam w brazie z jakims kolorem a nie kolorze z dodatkiem brazu.
Ech.... wiecie o co mi chodzilo, bo chyba troche pogmatwalam tego posta. 
wątek zamknięty
Hej jak myślicie, czy do tego konia

z drugiej strony jest prawie cały skarogniady tylko szyje ma białą i nogi
pasował by ten czaprak?

Czy byłoby to już zbyt "kolorowo" i lepiej kupić jednolity czaprak?
wątek zamknięty
Wg  mnie zbyt kolorowo i wzorzyście 😉
wątek zamknięty
narazie jedno zestawienie, bo nie mogę znaleźć wszechstronnego stone


(wyświetla sie zdjecie?)
wątek zamknięty
Niet. Nie wyswietla sie.
🙁
wątek zamknięty

Klami, jeśli wolisz brąz z jakimś kolorowym akcentem to może turf? brąz z fioletowa lamówką i do tego brązowe nauszniki i fioletowe ochraniacze lub czekoladowe ochraniacze i fioletowe nauszniki

zaraz poprzerabiam ale będzie w ujeżdżeniowym  😁

edit;
po dokładnym przyjżeniu się 'turf' to brąz z szarą lamówką i fioletowym sznureczkiem
wątek zamknięty
A ja bym powiedziała, że szary. Jakoś mi nie pasuje ten fiolet.
wątek zamknięty
korsik, ooo!!! Dziekuje Ci bardzo.
Turf odpada, bo ta fioletowa lamowka jest malo kontrastujaca, prawie jej nie widac. No i bym musiala do tego fioletowe ochraniacze. A takich nie chce, bo do niczego innego ich nie dopasuje.

edit.... po edycji Twojego posta.
Skoro turf jest z szarym to tymbardziej niet.
wątek zamknięty
tak wyszedł turf:
[img]http://i116.photobucket.com/albums/o31/karola111/turf.jpg?t=1252790702[/img]

zrobiłabym  jeszcze stone, ale nie mam zdjęcia żeby czaprak był w całosci...

a nie myślałaś moze o castor?
wątek zamknięty
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
12 września 2009 22:33
Klami- w fiolecie niezwykle elegancko i wyraziście 🙂, podkreśla obłędną maść Twojego zwierzaka 🙂 i ożywia Was solidnie 🙂
wątek zamknięty
korsik, dzieki.
O castor nie myslalam, bo ta druga kolekcja mi sie nie bardzo podoba. No i w sumie chce cos z fioletem.

ms_konik, dzieki. Tak w sumie to sie coraz bardziej sklaniam ku tym fiolecie. Jest taki wyrazisty.
wątek zamknięty
Klami, ja po zobaczeniu "kolorowanki" Korsik obstawiam przy swoim - fiolet 🙂 Ładnie Twojemu koniowi w tym!
wątek zamknięty
A ja zrobiłam na razie kolorowankę Stone i wkleję ją bo robiłam ok.40min  . Jutro dam levander jak będę miała czas. I też stawiałabym u was na Castor jak najbardziej a nawet Flax . Takim skarogniadym naprawdę w żółtym ładnie .

wątek zamknięty
Trolinka, dziekuje bardzo !!  🙇  :kwiatek:


Aaaaa !!! Podoba mi sie ten stone. I to bardzo bardzo bardzo !!
wątek zamknięty
A dla tego głupola?

Any ideas?
Fiolet mimo ze ładny to mu chyba nie pasuje...

Chcę kupić coś co na 100 bedzie pasować bo kasy brak na milion czapraczków a moze w tym roku jeszcze sie na jakieś zawody wybierzemy (tylko najpierw trzeba sie od ziemi oderwać) 😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
12 września 2009 23:14
Ramires, Twoj kon ma taka sama masc jak Paczus, na pewno fiolet bedzie mu pasowal 🙂
wątek zamknięty
Ramires Twoj koniowaty ma podobna masc to konia Klami  😉 Ja bym poszła w kierunku szarosci np.stone.
wątek zamknięty
korsik, ten nowy eskadron jest w Polsce dostępny?
mi się poprzednie kolekcje w ogole nie podobały a po raz pierwszy od kilku sezonów uwazam ze super kolekcja na kasztany
wątek zamknięty
KuCuNiO   Dressurponyreiter
13 września 2009 07:18
Sznurka, jeszcze nie ma.
Btw. jestem podobnego zdania, i jeśli tak jak zamierzam nastepny kon bedzie kasztanem to napewno mu zafunduje tą derkę w krate dralonową z lavender-stone + moze jeszcze się skuszę na jakis pad, kantar:P
wątek zamknięty
No to ja dodaje Castor . Jeśli chcecie ,żeby robić kolorowanki to spoko tylko dawajcie takie dobre zdjęcia jak Klami , za co Ci dziękuje  , bo trudno się robi na za ciemnych za jasnych itp.



To wyszło mi gorzej bo się śpieszyłam . Ale widać kolory i mi się osobiście podoba .
wątek zamknięty
Calathea   Czarny Książę
13 września 2009 11:27
A ja bym mogła prosić o kolorowankę?
Jak myślicie... co do mojej (aktualnie kulawej, ale to szczegół) Grubej pasuje?

Zależy mi najbardziej na ANKY, ale o Eskadrony również się nie obrażę...
wątek zamknięty







😉
wątek zamknięty
LOVELY nie widać twoich zdjęć . Można zobaczyć je w cytuj . Zrobiłaś wszystko i dla mnie nic nie zostało . Ale Calathea też dała super foto do obróbki .

Dla Klami ostatnie . Przepraszam za nie równą lamówkę - śpieszyłam się  😡
wątek zamknięty
na różowo 😉

wątek zamknięty
Wrzuć też zdjęcia do galerii dla szmatoholików! 😉
wątek zamknięty
done 🙂
wątek zamknięty
dziewczynka ładnie w różu, a w derce  😜  😜
Klami fiolet, stone i castor - ślicznie w tych kompletach
Calathea szczerze? to wszystkie pasują  😁
a ja coraz bardziej się przekonuje do grass i dusk blue, tylko skąd tyle kasy wytrzasnąć  👀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.