Kącik WKKW

Oczywiście, wiem co to jest PW, a zjęcia te dotyczą WKKW, chciałam STRZYDZE zwrócić honor, moje zaniedbanie, że nie użyłam cytatu, nie jest to jednak powód, by się tak gorączkować. 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 września 2009 22:08
Jako, ze świat koni mnie zlał i jakoś nie spieszy im się, żeby wstawić moje zdjecia, wrzucam [font=Verdana]Galerię z Nowielic:

http://s237.photobucket.com/albums/ff209/zawodowo/nowielice/
[/font]
Lotnaa   I'm lovin it! :)
06 września 2009 22:17
Na ostatnim to wrotki? Ale ma dłuuuugie strzemiona  😉
na ost to raczej Crazy  😎
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 września 2009 22:19
Lotnaa, jest jeszcze 2 strona  😉
Na ostatnim to wrotki? Ale ma dłuuuugie strzemiona  😉
to już fula w celownikach mety, wiec sobie kolanka wyprostowałem bo stare już i oszczędzać muszę, stąd wrażenie że strzemiona długie, bo tyłek cofnięty  wysoko 😉
ps. dla tego zdjęcia, warto był znosić chrapnie strzygowe  😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 września 2009 22:58
Ja nie chrapię!!! to są wstrętne oszczerstwa!!!
Lotnaa   I'm lovin it! :)
06 września 2009 23:04
Strzyga, przecież taki nick jak Twój do czegoś zobowiązuje   😁

PS. Faktycznie drugiej strony nie dojrzałam.

Edit. Znalazłam fajną relację z Burghley, chociaż nie wiem czy do się to otworzyć w Polsce.
http://www.bbc.co.uk/iplayer/episode/b00mp3zj/Burghley_Horse_Trials_2009/
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 września 2009 12:42
No, ŚK sobie o mnie przypomniał. Ta sama galeria, więc wrzucam tylko link:
http://www.swiatkoni.pl/gallery-photos/477.html
Bardzo mi się podobają fotki i miejsce. Rozważam wakacje tam za rok. Te górki  😍

WKKW-iści w październiku zamierzam wystartować w towarzyskich zawodach w WKKW i w związku z tym mam pytanie jak przygotować konia skoczka(P-N) do crossu ? stosować jakieś specjalne przygotowanie czy jechać poprostu tak z marszu ( koń cały czas w treningu skokowym)
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
08 września 2009 07:38
Strzygo  👍 jestem  😍 w tych dwóch fotach:



zresztą masz pw  😎
[quote author=justyna-- link=topic=815.msg331003#msg331003 date=1252327228]
WKKW-iści w październiku zamierzam wystartować w towarzyskich zawodach w WKKW i w związku z tym mam pytanie jak przygotować konia skoczka(P-N) do crossu ? stosować jakieś specjalne przygotowanie czy jechać poprostu tak z marszu ( koń cały czas w treningu skokowym)
[/quote]

Skoczyć kilka krosówek

Oddać kilka skoków z tempa.

Zrobić ze 2 mocniejsze galopy w terenie.

Zobaczyć co na to koń.

Jechać
cytuję z volty

W dniu jutrzejszym w Waregem, rozpoczynają się Mistrzostwa Europy Młodych Jeźdźców i Juniorów w WKKW. Polska ekipa startuje w składzie - juniorzy: Tatiana Elzanowska, Jakub Jarecki, Patrick Michalski, Joanna Pawlak, Jan Piasecki, Jan Żmójdzin; młodzi jeźdźcy: Joanna Przybył, Jagoda Smoleńska, Kajetan Wałecki. Zawodnikom życzymy udanych startów, a Państwa zapraszamy do śledzenia zmagań na stronie www.eventingwaregem.be

Powodzenia młodzieży  😅 😅 😅 Dawaj Asior  🏇
Lotnaa   I'm lovin it! :)
10 września 2009 14:37
Asior, trzymamy kciuki!!!  🏇
Powodzenia asior!!!

A ja zadam takie pytanko: co robicie, kiedy sezon się już skończy?

Kobyłka, na której startuję niestety, ale to wielkie NIESTETY pójdzie w hunting dla klientów stajni. Strasznie nad tym ubolewam, bo typowi hunterzy jeżdżą jak debile (mam na myśli skakanie przez płot po asfalcie itp). Po 6 miesiącach żmudnej pracy dopiero co udało mi się osiągnąc to, co chciałam, jeśli chodzi o dresaż i teraz boję się że ci kretyni to wszystko schrzanią  😕 Przed rozpoczęciem nowego sezonu wkkw mam ją "dostac" spowrotem, ale boję się, że dostanę jakiegoś napadu histerii, czy wścieklizny 😤

A tymczasem przeproszę się z dresażem. Dostałam kobyłkę, która jest wredna, wściekła, gryzie, kopie... ale ją bardzo, bardzo kocham.  😀 Do skakania się kategorycznie nie nadaje, więc mam wielki "zaciesz", że do huntingu jej nie dadzą  😀iabeł:
Lotnaa   I'm lovin it! :)
11 września 2009 17:19
Rewelacyjna galeria ze Strzegomia: http://www.swiatkoni.pl/news-display/1243.html

ikarina, no to kobyła dostanie trochę w kość. Tym bardziej, że kiedy inne konie kończą sezon, to ona zaczyna następny, tylko nieco inny.  🤔
Asior zrobiła bdb czworobok i na razie jest na 9 pozycji ( startowało 43 z 56 zawodników )
Kajetan słabo.

W juniorach na razie najlepsza z Polaków Asia Pawlak jest 14, Jakub Jarecki 16, Tatiana Elzanowska niestety daleko. Jutro druga tura czworoboków.
Juniorzy po ujeżdżeniu zajmują drużynowo 7-miejsce (13 ekip), młodzi jeźdzcy 9 , najlepsze miejsce po ujeżdżeniu spośród wszystkicj naszych repreznetantów zajmuje  asior

Ciekawe jak tam kros, nie wiem czy jestem taką sierotą i nie mogę znaleźć czy na stronie ME nie ma jeszcze wyników z krosu ?
cross jutro, nie?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 września 2009 18:48
brawo Asior!!!
aaa  😡
dzięki Sigma

w każdym razie kibicować trzymam kciuki  😅
O ile dobrze doczytałam drobny druk, wszyscy juniorzy na czysto kros. Asior czysta spóźniona, podobnie Kajetan. Nie ma jeszcze wyników z krosu Sibbeta.

Jutro skoki  🏇
Oh, prawie 20 pkt. za spóźnienie  😕, szkoda  🙁  Asior 31 (Kajetan 34). Ale dała radę  🏇
Czy ktoś zna datę Mistrzostw W-wy i Mazowsza w WKKW?
CHOLERA!!! Podobno Hila niestety nie przeszła przeglądu... Młoda Dama także. Pewnie spadną w klasyfikacji.
Bez Hili nie mamy drużyny na MJ  😕 Szkoda asiorka.
nie no chyba beda sklasyfikowani... iles tam pkt. dostaną za asiora.
Ano tak.

Zaraz jedzie Tatiana i reszta juniorów.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 września 2009 18:32
Ale chała...  😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się