Peja kazał pobić swojego fana...

Jestem ciekawa ,czy już dotarł do Was najnowszy news ze świata muzyki...

http://www.lansik.pl/15168/peja-kazal-pobic-swojego-fana/



Co o tym sądzicie?
Myślicie ,że ten kretyn dostanie jakąś karę?
To się w głowie nie mieści!
Jak dla mnie masakra też... 🤔wirek:
Mówili o tym dużo na TVN 24. Zaprosili nawet Liroya ,który sam przyznał ,że prawdziwy szanujący swoich fanów raper ,nigdy by do czegoś takiego nie dopuścił.
I dziwić się ,że nigdy nie lubiłam polskiego HH
Ludzię są debilami i myślę, że nie poniesie żadnych konsekwencji. Moim zdaniem w takich sytuacjach powinna interweniować ochrona. Jeżeli komuś sie nie podoba, to ochrona powinna zadziałać, by taki delikwent nie prowokował 'artysty', bo być może akurat ten 'artysta' okaże się idiotą... Osobiście uważam, że Peja powinien zostać ukarany choćby grzywną, ale polskie prawo jest popieprzone jak lato z radiem no i na to nie ma siły... Tyle ode mnie.
Ja zwątpiłam w polskich ochroniarzy i w ich działania.
W kwietniu ,będąc z moją przyjaciółką na Krakowskim kazimierzu ,na imprezie zostałyśmy pobite własnie przez ochroniarzy!
W momencie ,gdy chciałyśmy wyjśc i odebrać z szatni kurtki zostałysmy wyszarpane (pomimo tego ,że nie mieli podstaw do takiego zachowania ,tymbardziej ,że byłysmy całkowicie trzezwe).
Zresztą to bardzo długa historia ,a tak btw nie będę robić offa.

Po takich przypadkach ,w których człowiek przekonuje sie o zachowaniu ochrony na 'własnej skórze' zaczyna mozno wątpic w ich podejscie i jakąkolwiek reakcje...
Zarówno polskie prawo ,jak i cały ten toksyczny kraj jest beznadziejny.
Według mnie tytuł wątku jest grubym nadużyciem... Nikt nie mówił tam pobijcie go. Peja może sie tłumaczyć że kazał go wywalić z koncertu. A ochona starała się chłopaka wyciągnąć.
Swoją drogą trzeba być ograniczonym umysłowo żeby zrobić coś takiego jak ten chłopak. To jak wejść do "kotła"(sektor na stadionie Lecha) i kibicować Legii. Albo chodzić po murzyńskiej dzielnicy z transparentem white power. 
No dlatego uważam że nikt tu nie jest bez winy. Peja niby nie powiedział bezpośrednio, żeby go pobić, ale myślę, że tłum odebrał to jednoznacznie. Jeden na taką zaczepkę nie zareaguje, inny lekkomyślnie rzuci hasło i tragedia gotowa... Tekst 'wiecie co macie z nim zrobić' został odebrany jednoznacznie przez fanów Peji i o.
Nie wiem czy oglądałaś wideo ,ale on swoimi słowami wyraźnie daje do zrozumienia widzom (a raczej kibolom) ,że chodzi o w******l  "(...)już chyba wiecie co z nim zrobić(...)" .
Jak dla mnie Peja i wszyscy jego wierni fani to kupa chamstwa i braku kultury.
Swoją droga nie wydaje mi się ,żeby tytuł był "grubo przesadzony"

Oczywiście nie sądzę ,że chłopak ,który pokazał faka nie zawinił ,ale czyn ten wg. mnie zalicza sie do bestialskich. Jeszcze te wyzwiska . MASAKRA.

Proszę pamiętaj o możliwości edytowania swoich postów, kiedy chcesz coś dodać. D.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
16 września 2009 20:36
Peja - raper strasznie mnie drażniacy. Ale nie szfladkujmy wszytskich, którzy grają HH. Są zespoły, które potrafia sie zachować. Cóż, Peja udowodnił, że do nich nie należy.
O nie. Pokazał mi środkowy palec. Obraza majestatu - w ryja mu.
Może trochę dystansu panie Peja?

Dość często chodzę na koncerty. Różne - w większości rockowe, metalowe lub jazzowe. Jednak nigdy nie spotkałam się z takim zachowaniem ze strony artysty. Ba, nawet na jednym z koncertów ze sceny spłynął ten gest a cała publika odpowiedziała co skończyło się śmiechem na sali 😉
Dlatego nie wyobrażam sobie jak publiczność mogła tak zareagować na tą sytuacje.
Tylko jak potem można powstrzymać się przed generalizacją, przed stereotypami na temat fanów hh?
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
16 września 2009 21:25
Ramires, trudne to jak cholera nie generalizować ale szczerze mówiąc, przez takich typów jak Peja tworzy sie stereotyp. Ja szczerze mówiac staram sie chociaz czasem ciężko, bardzo cięzko...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 września 2009 21:25
Takie właśnie szufladkowanie. Rap (bo nie ma takiej muzyki jak hip hop) nie ogranicza się do bezmózgich typów.

Nie ubliżając nikomu jednak Peja należy do tych ekhm... którym prochy mózg zjadły 😉 Dał temu popis u Kuby W. gdzie nie potrafił jednego zdania złożyc poprawnie czy bez wtykania tam "elektromonterów" (czyt. Ku*wa).
A do tego była swego czasu też akcja, że we Wrocławiu gdzie wydawało mi się, że jest panem, za dużo sypnął i takim oto sposobem nie pojawiał się więcej w mieście, a koncerty były odwoływane dzień przed 😉

Po kim jak po kim, ale po nim się tego spodziewałam  🤔

EDIT:
O nie. Pokazał mi środkowy palec. Obraza majestatu - w ryja mu.
Może trochę dystansu panie Peja?

Parę lat temu byłam na koncercie gdzie w między czasie występował mało lubiany (po nagrywkach z Mezo) Pan Duże Pe. A takich co mu "fakulca" pokazywało to pół sali było. Ale że chłopak coś więcej niż strzępy mózgu ma, a i brał udział w WBW to na wolnym z pełną kulturą zripostował.
Co za bydło. "Autorytet" mówi im, co robić. Przykre to.
Mi jest ciężko uwierzyć, że takie sytuacje istnieją w muzyce, skoro koncerty na które chodzę wyglądają tak, że po nich pije się piwo wspólnie z muzykami i każdy traktuje się jak kumpla. Nikt nie jest gwiazdą. Do TAKICH sytuacji nie dochodzi, choć owszem: fakety są, bójki są. Ale to ma zupełnie inny wymiar.
Muzyk każe pobić publice kogoś, kto jest wśród nich, lecz "wyłamał się" z idealnej wizji koncertu "ku czci". To dla mnie niepojęte.
Gillian   four letter word
16 września 2009 22:09
polazł na koncert artysty, któremu pokazał fakolca.
Gdzie sens, gdzie logika? 

No to i dostał wpierdziel. Szkoda biletu dla takiego... No ale on ma 15 lat więc fakolec jak najbardziej trendi i dżezi i cool.
Może badał ciekawe zjawiska socjologiczne? 😁
No bo przeciez fakolec juz dobrze kilka lat nie jest dżezi...

Ale tak na poważnie Gillian chyba nie popierasz zachowania sz.p. Peji?
Seksta   brumby drover !
16 września 2009 22:44
Moje odczucie jest takie, ze Peja niewazne co zrobi, zawsze bedzie po prostu niewychowanym gnojem. Niezaleznie od tego jaka muzyke twrozy. Niezaleznie od tego czy lubie jego tworczosc czy nie.
Po prostu czlowiek z takiego srodowiska, z takiej dzielnicy, ktory 'sprobowal wszystkiego' nie zmieni sie i juz. A i poza tym uwazam, ze nic mu nie zrobia, szum wokol sprawy sie skonczy, Peja bedzie robic swoje.

Wystarczy spojrzec na Niego na ulicy a zdarza mi sie to czesto i od razu nasuwa sie 'pare' mysli na jego temat.
Chociaz do jego muzyki absolutnie NIC nie mam to nie szanuje go jako czlowieka.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 września 2009 09:44
polazł na koncert artysty, któremu pokazał fakolca.
Gdzie sens, gdzie logika? 




Rzadko kiedy odbywają się koncerty tylko jednego artysty. Jeśli w tym przypadku Peja był... ciężko mi to przejdzie.. gwiazdą wieczoru 😀 to musiał mieć jakiś support 😉
Gillian   four letter word
17 września 2009 17:10
Ramires, rzecz w tym, że ja nawet niewiem jak Peja ma naprawdę na imię, NIC o nim nie wiem i nie chcę wiedziec, więc i nie powiem czy popieram czy nie 😉 uwielbiam jego kawałki, towarzyszą mi na codzień. Wyraziłam zdanie o sytuacji 🙂
Seksta   brumby drover !
17 września 2009 18:07
Gilian jak to nie? RYSZARD przeciez 😀
Gillian   four letter word
17 września 2009 18:12
serio?  😁
Seksta   brumby drover !
17 września 2009 18:34
serio 🙂
W jakiejś piosence było "Rysiu Peja", tyle stąd to wiem  🤣
A co do sytuacji, dno i muł. Chłopak zachował się jak szczyl, artysta odpowiedział tym samy. ... z gorszym skutkiem  🙄
Jak dla mnie to Peja pewnie miał gorszy dzień i nerwy mu pusciły.. trudno.Kazdy ma takie dni a z jego ust nie poleciały słowa "pobic"  czy cos w ten deseń .
Dzieciak to chyba oszalał robiąc  cos takiego ,wiadomo ze na koncert chodzą ludzie zakochani w artyscie i jego muzyce i myslał ze go nikt nie dorwie ? litości
Gnój bez rozumu i co tu więcej gadac a teraz wszyscy będą mówić  jaki to rap jest beznadziejny , peja to idiota i że tak ogólnie to wszyscy którzy słuchaja hh to imbecyle i awanturnicy   i tyle z tego bedzie
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
17 września 2009 21:33
Ciska, bez przesady ( o ile dobrze Ciebie zrozumiałam - jak nie to popraw i rozjasnij) - nie uważam siebie za imbecyla i awanturnika. Lubie czasem posłuchać sobie HH. Może nie warto tak generalizować, bo mozna komuś przykrośc zrobić.
Źle zrozumiałas  😉
Ja sama słucham hh i tez nie czuje sie w jakis sposób ułomna , chodiz mi o to ze teraz wszyscy będą tak gadac patrz-> komentarze pod artykułem z pierwszego linku

uf , nie umiem widocznie dobrze ująć swoich myśli  🙂
dragonnia mam wrażenie że ciska użyła ironii 😉
No i mówicie żeby nie generalizować - zgadzam się. Ale z ciekawości posłuchałam Peji z linku który ktoś wrzucił w innym wątku. I trudno mi zrozumieć fanów hh będących na poziomie których nie razi taki tekst jak: "Jak się komuś nie podoba - niech spierdala." Btw tekst idealnie pasujący do tematu wątku.

Ale już koniec tematu bo chyba sama zaczynam myśleć w kierunku, który mi się nie podoba.

Niech każdy słucha tego co mu sie podoba! 😉
freedooom
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
17 września 2009 21:45
Pierdoła ze mnie - nie zauwazyłam. W takim razie sprawy nie było, chociaz mnie to wcale nie ubodło. napisałam by zażegnać ewentualne "jazdy" w tym temacie.

Ale masz rację, przez tego durnia zacznie sie postrzeganie ludzi słuchajacych HH jak ostatnich kretynów. I to przez kogo? Przez "Artystę", któremu czaszka sie w środku zagotowała.

EDIT: Ramires, pisałyśmy w tym samym czasie 😉
Gillian   four letter word
17 września 2009 21:45
Ramires, haha ja to podlinkowałam 😀
jestem na dośc konkretnym poziomie intelektualnym, mam ciekawe wykształcenie i fajne IQ. Oraz taki język, w którym przytoczony przez Ciebie cytat jest na porzadku dziennym. Czy to się wyklucza?
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
17 września 2009 21:47
Gillian, a w zyciu!!! I ja lubie sobie czasem bluzgnąć, szczególnie jak mam nerwa na moja pracę. Oj wiąchy sie sypią...
Każdy rzuca mięsem, ale tylko człowiek, który ma siano we łbie robi to publicznie i to w ten sposób... jak dla mnie zchowanie Peji jest żenujące... z resztą obaj (Peja i ten 15-sto latek) popisali się intelektem...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się