produkty ANKY

kujka   new better life mode: on
19 września 2009 21:29
Raven, no co Ty, u mnie jest tak: Ten obrazek został zmniejszony. Kliknij tutaj, aby zobaczyć cały obrazek. Orginalne wymiary to 600x800.
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
19 września 2009 21:32
No Ja tam klikam i klikam i nic wykliknąć się nie da :P U mnie jest maciupki i nie ma komunikatu o jego zmiejszeniu i opcji żeby powiększyć...
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
19 września 2009 21:38
Moja hortensja też nie spurchlona. Z tego co widzę to purchlace sie pady ostatnio były w kolekcji zima 2008/2009. Nie słyszałam żeby cokolwiek z lata 2009 sprawiało kłopoty.
Moja hortensja też się nie spruchliła
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
19 września 2009 22:08
Dolqa ja myślałam, że Ty ręcznie prałaś. skoro nie to faktycznie dziwne.
ja mam coral (zima 08/09) i bardzo fajnei w praniu sie zachowuje ;]

dzisiaj po odwiedzinach Pasi-Konika obmacałam pady i żaden w sumie mnie koloroystycznie nie zachwycił, a materiał przeraził wręcz! jakieś cienkie, papierowe te pady...  🤔  🤔

za to... kupiłam ze standardu navy, którego już uwielbiam  😜
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
19 września 2009 23:10
mam larix, prałam z 12 razy co najmniej i nie spurchlony
🙂
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
19 września 2009 23:45
fakt niektóre po wielokrotnym myciu w pralce sie purchlą moze trzeba prać w ręku delikatnie ,ostrożnie .
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
19 września 2009 23:51
sea blue rozdziewiczony, jak dla mnie mógłby być ciut ciemniejszy. niestety żadna moja fotka nie oddaje jego zielonkawego koloru.

Zielonkawy odcień?? A w taki ciepły jasny zielony wpada czy raczej w chłodniejszą jasną miętę??
fakt niektóre po wielokrotnym myciu w pralce sie purchlą moze trzeba prać w ręku delikatnie ,ostrożnie .

wybacz gajara ale za ponad 200 zł to dla mnie nie chce się tak chrzanić
ja wszystkie czapraki/pady piorę ręcznie i na prawdę jest ogromna różnica w przeciwienstwie, do tego jak wypiorę je w pralce;] Pralka nigdy nie dopierze tak idealnie, zwlaszcza jak sie ma sporo czapraków, to tak często ich sie nie pierze;]
ja zawsze piore pady i czapraki w pralce, mi żaden się nie spurcholił, ustawiam na najdelikatniejsze pranie a dopierają się świetnie. np banana którą dostałam w stanie nie najczystszym, zwłaszcza na rowkach, wrzuciłam do pralki i jak nowa  😜 nie wiem jak z pea będzie, bo jeszcze nie prałam... ale wszystkie inne dopierają się i wyglądają jak nowe 😀
Przymierzam się do kupna padu i zastanawiam się który rozmiar będzie odpowiedni pod siodło skokowe lub wszechstronne. Słyszałam, że VS są malutkie. Zmieszczą się pod siodła 17,5"? Ma ktos moze fotki?
I czy nie bezpieczniej byłoby kupić DR...tylko czy będą się dobrze układać pod skokówką?
ja mam 3 pady anky z ostatnich trzech kolekcji i jeden standard i nie mam problemów z ich praniem, a nie cackam się z tym. 40 stopni, wirowanie, wczoraj nawet do kobalta 2 kantary wrzuciłam i nic się nie stało, więc myślę, że wszystko od szczęścia zależy, na co się trafi.

Ale zgadzam się ze sznurką, w padach za tyle pieniędzy nie powinno się coś takiego dziać.
ma ktoś fote pod siodłem wintec isabel werth 17 ewentualnie 17,5 ? obojętnie jaki kolor padu
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
20 września 2009 19:24
Trolinka zobacz sobie niektóre zdjęcia np. Burzy. Ona jeździla w Wintecu 17-tce 😉
[quote author=Diakon'ka link=topic=202.msg338601#msg338601 date=1253394533]
Dolqa ja myślałam, że Ty ręcznie prałaś. skoro nie to faktycznie dziwne.
[/quote]
Pralam w pralce na ustawieniu "pranie reczne".
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
20 września 2009 19:38
Ja piorę na 30 stopni i bez wirowania, wolę nie ryzykować z padem za 200 zł. Resztę czapraków i padów wiruję na 1300 obrotów i piorę w 60 stopniach.
Diakonka jak się spurchlił to uprasuj. Ja uprasowałam moją bananę i problem praktycznie z głowy.
Larix mi się nie spurchlił 🙂
Trolinka, zobacz moje zdjęcia, ja mam 17 albo 17,5 bo tego nie wie nikt;]
Kaarina, ja mam DR pod takie siodło o jakim piszesz. Z VS nie miałam do czynienia wiec nawet nie wiem czy lezałby lepiej, ale DR jest jak najbardziej ok 🙂
[quote author=Diakon'ka link=topic=202.msg338431#msg338431 date=1253379894]
melduję, że Larix się spurchlił 🤔
[/quote]

Ja z kolei melduję, że czarny ANKY się nie spurchla - prany z kantarami, ochraniaczami, słowem ze wszystkim: wygląda ciągle tak samo. W lato prałam go niemal codziennie (po każdym treningu) , myślę że był w pralce co najmniej 50 razy. Czyli - jest nadzieja 😉
armaquesse
dziękuję bardzo😉 Zamawiam więc DR^^
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
21 września 2009 13:14
Pralam w pralce na ustawieniu "pranie reczne".


prany był w trybie 'normalnym', tak jak wszystkie inne pady Anky w stajni.
co więcej - nie udało mi się tych bąbli rozprasować do końca, ale chrzanię to.
prasujecie przez szmatkę czy bezpośrednio?

napewno nowego padu już nie kupię.

Dolqa a masz może paragon?
spoko
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
23 września 2009 01:09
Uciekaj z tym do ogłoszeń 🤬
a czy ktoś juz ma z nowej kolekcji bandaze? wyczaiłam fainy sklep http://www.horseequipment.com.pl/ tam są tanie ps. tak mi sie wydaje
kujka   new better life mode: on
23 września 2009 19:46
Waniutek, to normalna cena za te owijki. ja mam z nowej kolekcji dusk blue. nie narzekam, chyba takie same jak te z poprzedniej kolejkcji.

co do prania - pralam oba, i d.blue i b. red i zaden sie nie spurchlil jeszcze. piore w 30 stopniach na recznym.
Manta   Tyłkoklep leśny =)
24 września 2009 11:47
Zapytalam w rewii, ale w sumie moze powinnam tu - jakie wymiary maja ANKY pady i ujezdzeniowe i wszechstronne?

tak sobie pomyslalam, ze moze jednak raz sobie zaszaleje i kupie padzik, ale nie wiem w sumie jaki, a nie mam mozliwosci za bardzo nigdzie isc i zoabczyc to na wlasne oczy ;-) wiec bylabym wdzieczna, jakby ktos mi mogl te wymiary podac =)
Skoro już ubrałam konia po raz pierwszy i zapewne ostatni jak na razie w ANKY to coś wrzucę  😀 Btw to Banana, czy "ten drugi żółty"?



Czemu to wszystko jest takie drogie?  🙄 Nawet mi się nie chce odkładać kasy jak pomyślę ile taki pad naprawdę jest wart  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się