moda, ciuchy etc...

777 buty cudowne 🙂
oj, marzą mi się sukienki od VS
tak jak i bielizna od Agent Provocateur
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
03 grudnia 2008 00:11
bielizne VS tez lubie;p
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
04 grudnia 2008 19:23
Kupiłam kozaki na szpilce. Lakierowane czarne. 😅 😍
KuCuNiO   Dressurponyreiter
04 grudnia 2008 21:25
A ja dostałam różowo-białe kapcie EMU i są boskie:-D
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
14 grudnia 2008 21:41
a moje nowe zdobycze w AZ
Jak płaszczyk?
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
22 grudnia 2008 12:39
mam pytanie czy pasuje na sylwestra isc w takiej sukience?
(.....)
napaliłam się na taką sukienkę, niekoniecznie w te groszki, najlepiej gdyby była jednolita 🙂
może któraś z was wie gdzie mogę dostać taką:

                                                                           
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
27 czerwca 2009 13:30
widziałam podobną sukienkę w zarze
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
30 czerwca 2009 07:07
usunełam bo link rozjezdzał strone  🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
25 września 2009 17:40
z tego co widze, modne sa "jezdzieckie ubrania". jakbym wyszla w oficerkach i bryczesach na ulice to by sie chyba nikt nie zdziwil.
Koleżanka mi opowiadała ostatnio pół żartem pół serio, że w Londynie tzw ELYTY jak mają zawody jeździeckie, to idą później prosto na imprezę w tym samym stroju jeździeckim. Jedyna różnica jest taka, ze zakasają rękawy w marynarce. I to jest trendy 😎
Wystarczy kupić nową "Avanti". Właśnie widziałam reklamę w telewizji, że bryczesy nie tylko dla miłośniczek jazdy konnej  🤣 http://serwisy.gazeta.pl/avanti/0,0.html - w głównym okienku się pojawiają te miejskie bryczesy. Swoją drogą całkiem ciekawe 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 września 2009 18:31
moim zdaniem to po prostu żenada.. ciekawe kiedy strojem 'na topie' będą gumowe czepki pływackie albo stroje które noszą zawodnicy sumo  🤔
Ciuchy szyte na wzór ciuchów jeździeckich są modne już któryś sezon z rzędu...nic nowego...
A kozaki - oficerki to nawet są w modzie od zawsze 😉
kujka   new better life mode: on
25 września 2009 19:03
rozgladam sie za jakims ladnym plaszczem/kurtka na okres przejsciowy - czyli na... juz! bylam wczoraj w zlotych tarasach, nic mi sie nie spodobalo. nie widzialyscie gdzies czegos ladnego (i na studencka kieszen - nie stac mnie na plaszczyk za 500 zl)
ja kupiłam śliczny granatowy, płaszcz do kolana właśnie taki jesienny w Ravelu za całe 89zł  😉 był też inne świetne tak do 150zł
kujka   new better life mode: on
25 września 2009 21:21
Nav, masz jakies zdjecie?
Kujka, polecam pojechać do maximusa
Wybór bardzo duży i ceny w miarę przystępne
Byłam tam w poszukiwaniu skórzanego płaszcza, niestety ceny skóry wszędzie powalają (płaszczy skórzanych ogólnie mało bo jest moda na krótkie kurteczki) więc w końcu kupiłam z "eko skórki" za 125 zł, bardzo fajny wg mnie  😉
Do mnie słodkie oczka z guzików robił bardzo klasyczny, czarny (ale taki jakby ze ściemniałego granatu, przynajmniej w sklepowym świetle) trenczyk z Marksa&Spencera.  👀 Za 200 z kawałkiem. Rzadko za mną tak coś chodzi, więc chyba ulegnę i będzie mój... Jeśli go nie przegapię  😵
kujka, nie mam niestety zdjęć, a w necie nie mogłam go znaleźć. Ma pagony na ramionach, dwurzędowe guziki, w talii szeroki pasek, na dole jest trochę rozkloszowany, ogólnie taki dość dziewczęcy. kupiłam go w Galerii Kazimierz, ale myślę, że w innych sklepach Ravela też powinien być  🙂

[edit]

o kurczę, myślałam, że jesteś z Krakowa  😲 nie wiem co mi się ubzdurało  😉

[edit2]

znalazłam zdjęcie. tylko mój jest granatowy

Potrzebuję Waszej rady dziewczyny!
Szykuję sobie komplet na zimę, czy Waszym zdaniem ten płaszcz i buty pasują do siebie?
buty są do kolan, typ 'glanowatych'
moze być? 🙂
fason tak, kolor raczej nie za bardzo  🙂
buyaka, cudny ten płaszczyk!  😍 jakiej to firmy, gdzie kupiłaś, za ile?
wiem że w sklepach jest dużo podobnych ale ten mi się jakoś wyjątkowo spodobał  😁
mi tam się kolor podoba
lubię zielenie
Jezu, super buty, super płaszczyk 😉) I kolor jak najbardziej na miejscu. Teraz modne zielenie! (przynajmniej w Niemczech tego pełno)
kolor świetny, ale mam wątpliwości czy pasuje w zestawieniu z płaszczem  😉
KappAhl - takie sklepy. Nie wiem jak się wymawia i nazywam Katafalk.
Dobre ceny i przyjazne rozmiary . I bonusy lojalnościowe niezłe.25% zniżek co jakiś czas.
Jakość w miarę. Nałogowo kupuję tam spodnie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się