Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Scottie   Cicha obserwatorka
20 września 2009 23:07
Lotnaa, może te oryginalne i sa tam wyrabiane, ale przede wszystkim przy sprzedazy nawet na allegro mozesz poprosic o paragon, a do tych kubusiow puchatkow nie dostaniesz 🙂

Moja kolezanka (ta sama od kubusiow) tak sie nabrala, zamowila Dunki od kolesia, ktory niby sciagal je z USA i czekala na nie miesiac- miala watpliwosci, czy sa oryginalne, bo nie dostala do nich paragonu (chociaz prosila, facet sie nie odezwal w tej sprawie), byly zle szyte i zrobione z beznadziejnego materialu. Po czym weszla na www.ioffer.com i znalazla tam swoje "oryginaly". Odeslala buty, a koles zwrocil jej kase.

Pozniej zamawiala juz tylko z ioffer, bo taniej 😉 I Kubusie sa wlasnie z tej strony. Nie ma oryginalnych dunkow w kubusia puchatka, a przynajmniej ja takich nie znalazlam (a szukalysmy dosc dlugo w necie).
Seksta   brumby drover !
20 września 2009 23:43
mnie zastanawial znaczek adidas orginal na tych butach nike kubusiach wlasnie 😉
( biala korona )
Lotnaa   I'm lovin it! :)
20 września 2009 23:55
😂 faktycznie, troszkę przedobrzyli  😁


małaMi w pierwszym lepszym Deichmannie kupisz samoprzylepne wkładki pod palce bądź pod całe stopy. Wkładki są żelowe, mają antypoślizgową powierzchnię i wypełnią luzy w zbyt szerokim obuwiu.


Myślałam właśnie o tych wkładkach, ale nie wiedziałam czy są takie, które wypełniają tą "boczną" luke.
Diakon'ka mi zawsze spadają z prawej stopy. Nie wiem czy dlatego, że (teoretycznie) mogą być rozciągnięte od mierzenia w sklepie, czy to z moja stopą jedną coś nie tak  🤔

W kazdym razie lece dzisiaj do sklepu i kupie takie całe wkładki. Oby pomogły.
Espana dzieki!
MałaMi większość ludzi jest niesymetrycznych i jedną stopę ma większą od drugiej, nawet o pół rozmiaru. Dlatego niektórym ciągle spada but z jednej nogi. Na szczęście są różnego rodzaju wkładki i można wyrównać.
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
21 września 2009 19:35
[quote author=małaMi link=topic=8215.msg336578#msg336578 date=1253118038]
A ja zachorowałam na buty, które wkleiła tu Pursat ( bezczelnie zapozyczyłam zdjęcie, mam nadzieje, że nie będziesz miała mi tego za złe 😉 )
[/quote]
Też na nie zachorowałam, ale niestety kasy brak 🙁

Nabyłam za to ostatnio takie półbutki z myślą o jesiennym "bieganiu" do pracy:

kujka   new better life mode: on
21 września 2009 20:33
Horciakowa, sliczne!

ja dzis kupilam na szybko gumiaki w pantere do stajni... szalu nie ma, ale sa.
w ramach poprawienie sobie humoru 🙂 nowy nabytek 🙂


mam tylko nadzieje, ze dobrze spojrzalam na rozmiar.. 😡
ja ostatnio po wypłacie  😜 zamówiłam sobie trampki o takie http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/sportowe/trampki_wysokie_na_rzepy_d2237_grey.html łaaa i będą u mnie niebawem  👀
i jeszcze muszę mieć te http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/sportowe/trampki_wysokie_na_rzepy_d2237_blue.html  😜 😜
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
25 września 2009 20:08
Mega deprecha dzisiaj i w efekcie... odstresowanie poprzez kupienia 3 par butów  🏇
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
25 września 2009 20:11
condina to widze ze spora deprecha musiala byc bo ostro zaszalas  😀 poprosze jakies foty tych nowych nabytkow 😉
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
25 września 2009 20:38
Losia jeśli już pisałaś to przepraszam ale ja dziś taka nie dokończona jestem😀 Skąd masz te różowe cacka? Są fantastyczne!  😍
Losia, BOSKIE  😜 mów szybko skąd
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
25 września 2009 20:57
Deprecha k**** mega... wiec zaczęło się od mini-kowbojek



potem poszalałam trochę elegancko-lakierkowo:





i na koncu... quńsko 🙂

Lotnaa   I'm lovin it! :)
25 września 2009 21:06
Ale rewelacja!!!  😍 Szczegolnie te ostatnie  😀
Moje nowe Lacosty:

POMOCY!!
błagam kobiety pomóżcie mi. mianowicie problem oczywiście związany z butami  😵 niestety nie byle jakimi butami... ślubnymi butami.
muszę pomóc znaleźć siostrze buty ślubne do http://www.victoriasbridalcouture.com/catalog_i6873430.html?catId=282019 tej sukienki. na całe szczęście to nie ja wychodzę za mąż (mi to się 99% butów ślubnych nie podoba), a moja siostra. niestety siostra posiada wręcz alergię na buty z czubkiem. po długich poszukiwaniach się bidula z lekka załamała 🤔 i chcę jej trochę pomóc.
po przekopaniu wzdłuż i wszerz allegro i ebaya, oraz stron z modą ślubną znalazłam 1 względnie ładną parę.
o coś takiego


albo ja jestem jakaś ślepa, dziwna, nie wiem... albo na prawdę większość ślubnych butów jest w szpic....
jeśli ktoś widział, wie gdzie mogę znaleźć ślubne buty, bez szpica. proszę  🙇 ładnie o pomoc...
slojma   I was born with a silver spoon!
26 września 2009 14:40
pony   inspired by pony
26 września 2009 15:44
mi jakoś buty z odkrytym czubkiem nie pasują na ślub, dla mnie to nieelaganckie😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
26 września 2009 19:28
Firma Ryłko ma kolekcje slubna w swoich zasobach, kiedys mieli calkiem ladne niektore pary, wiec mozna tam tez popatrzec 😉
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
26 września 2009 22:10
Dokładnie - Ryłko ma dużo ślubnych butów i nie z czubkiem - sama u nich kupowałam. Do tego ma te same modele na obcasie różnej wysokości i do tego białe i ecru. Moim zdaniem mają spory wybór:
http://www.e-rylko.com/katalog/slubne/44/c/0/r/0/k/0/p/1
Robaczek M. Michelle z allegro 😉 zrobilam sobie prezent urodzinowy, co by miec w czym wyprawiac urodziny, ale nie doszly 🙁
kupione od uzytkownika "exclusive-poland"
tutaj link do aukcji 😉
http://www.allegro.pl/item736400871_sexowne_satynowe_szpilki_ye_5_rozowy_38.html
dziękuję pięknie za wszystkie odpowiedzi 🤣 👍
mam tylko nadzieję, że któreś jej się w końcu spodobają 🤔 😵 dzięki raz jeszcze 😉
condina super buty az zazdroszczę szczególnie tych pierwszych
dziewczyny widziała któraś z Was może trampki lakierowane białe wysokie? Błagam o pomoc!
w ramach poprawienie sobie humoru 🙂 nowy nabytek 🙂


Mam takie same, tylko niebieskie 😁 Kupowane, z tego co pamiętam, na bucikowo.pl.
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
04 października 2009 09:47
A ja jestem zakochana w tych:
[img]http://photos01.allegroimg.pl/photos/oryginal/756/22/71/756227177[/img]
Tylko cały czas się zastanawiam, czy nie będę w nich głupio wyglądać, bo mają obcas 9cm a ja mam 168/9
Niewidzialna, ty sie nie zastanawiaj tylko bierz, a przy okazji daj do nich linka koniecznie! 😍
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
04 października 2009 12:02
Scottie   Cicha obserwatorka
04 października 2009 12:41
Tylko cały czas się zastanawiam, czy nie będę w nich głupio wyglądać, bo mają obcas 9cm a ja mam 168/9


A dlaczego miałabyś głupio wyglądać? Ja mam 174cm i chodzę w obcasach od 10cm. Całe szczęście mam wysokiego faceta 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się