Kącik WKKW

asior   -nothing but eventing-
16 września 2009 19:36
Strzyga, co masz na mysli?
Asior opowiadaj jak było!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 września 2009 19:49
Smutno, że tak wyszło po prostu.
asiorku, co z Hilla?
asior   -nothing but eventing-
16 września 2009 19:58
Ujezdzenie jechalo mi sie naprawde niezle. Na rozprezalni chodzila jak bajka, ale jak jezdzilam juz wokol czworoboku startowego, strasznie sie zjezyla, patrzyla na wszystko. No i przed samym wjazdem sploszyla sie dzwonka sedziego, ktory dal mi sygnal do startu, bo zadzwonil tuz za jej zadem... W samym przejezdzie spieprzylam cofanie, przejscia z galopu wyciagnietego do zebranego. Raz w stepie sploszyla sie kichajacego dziecka.
Zdjecia robione przez najlepszego luzaka pod Sloncem:





W krosie mialam maly problem tylko na jednej przeszkodzie (moja nieuwaga) no i na wodnej mocno nas kaczki przytrzymaly. Do polowy kros byl postawiony na duuuzych gorach, a ze Hila ma malo xx we krwi i skromna foulke, to bylo pozniej ciezko w dystansie. Ale skakala z wielkim sercem. Tym bardziej szkoda, ze wyszlo, jak wyszlo...
asior gratuluje wyniku z ujeżdżenia! dobra robota! 😅 😅
Co się działo w konkursie skoków w Białym Borze w sześciolatkach ?  🤔
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
21 września 2009 08:47
Nie mam niestety pojęcia,bo "moich" już nie było...ale patrząc na te wyniki widać,że warto walczyć do końca (mówię o Wenecji  😀)....

byłam na krosie w sobotę,fajnie było  🏇


p.s. no i cieszę się bardzo,bo Olimpia pod swoją właścicielką 8  😅
W 6 latkach sporo zrzutek, Jurek uwalił 3, a Julia spadła, nieudany najazd na okser  🙄 Czarodziejka okazała się koniem, który poteafi wyratować się z różnych opresji. Przejazd Tomka mi się podobał, ładnie chłopak jeździ, ale gdyby nie kobyła, zamiast jednej zrzutki byłyby 3 😉 Niemniej jednak wygrał i fajnie.
asior   -nothing but eventing-
21 września 2009 17:39
Ktosina - First Lady tez pokazala, ze zawody trwaja 3 dni. Po ujezdzeniu byla druga od konca. Po skokach wygrala  🙂
mam prośbę o opinię na temat kilku koni, do osób które obserwowały MPMK
te konie to:
Admirał
Ferrero i El Bonillo
wyniki znam, ale chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej 😉
A co sądzicie o klaczy Łukasza Kaźmierczaka, Borze? Byłam na próbie dzielności klaczy, na której ją kupił i nawet wtedy z nim o niej rozmawiałam, bo nagrałam filmy z jej skoków w korytarzu i bardzo jestem ciekawa jak sobie teraz radzą. Fotki bardzo chętnie!!
asior   -nothing but eventing-
21 września 2009 18:36
No chyba jej nie kupil wtedy, bo jeszcze w zeszlym sezonie jezdzil na niej kto inny, a teraz klacz jest wlasnosci SK Racot.
O, no coś ty? Byłam pewna, że ją kupił, bo słyszałam jak gadał z właścicielami przez tel  😁 Ale teraz Racot ją Łukaszowi udostępnia, tak? Mam nadzieję, że nie pomyliłam koni - mi chodzi o taką wysoką i smukłą brudną/ciemną kasztankę.
Poszukam, czy nie mam zdjęć Bory z czworoboku. To 5 latka?
Tak 5-latka. Będę b. wdzięczna za fotki!

I faktycznie jest wł. Racotu, sprawdziłam właśnie.
asior   -nothing but eventing-
21 września 2009 21:51
Na ujezdzeniu i krosie jej nie widzialam, ale na parkurze skakala super.
Nie wiecie, Czy będzie jakaś galeria z BB ?
Ja coś wrzucę jak obrobię i może na volcie pojawią się jakieś zdjęcia M. Odyniec.
asior   -nothing but eventing-
26 września 2009 15:48
Wyniki z ME:
Kaziu zrezygnowal, Pawel 38,8 pkt. Nie ma napisane za co dokladnie, ale pewnie 20pkt za wylamanie i 18,8 za czas. Bardzo szkoda.

Kros musial stac wyjatkowo trudny, bo nie ukonczyli miedzy innymi Dibowski, Klimke, Ostholt, Touzaint, Bordone, Meier, Schrade. A bledy mieli np. Townend, Leroy. Zostaly 4 konie do konca, nie ukonczylo 18 koni, tylko 3 czyste i w czasie na 60 koni.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
27 września 2009 19:27
Niezły przesiew  😲  respekt dla Pawła że ukończył.
Kurcze, zawsze mi trochę głupio wyskakiwać z moimi mini - osiągnięciami w porównaniu z innymi re - voltowiczami, ale musze, no musze sie pochwalic (na pewno sie domyślicie, które to ja - jedyne polskie nazwisko  :lol🙂:

http://www.britisheventing.com/asp-net/events/Results.aspx?MeetingId=2288&SectionId=40403&section=200

jak zauważyliście, mam taką samá liczbę punktów co osoba oczko wyżej - okazalo sie ze jechałam za szybko i czas tamtego faceta był bliższy od ustanowionego... o 5 sekund! Tak mało brakowało! Ale cóż, i tak sie ciesze, bo z kobyły jest straszna cholera i jak cos jej do łba strzeli to potrafi nieźle wszystko schrzanić.

Dobra. Idę sie upić :winko:
asior   -nothing but eventing-
27 września 2009 21:38
5 sekund na krosie to troszke jest jednak  😉

Pawel zrobil jedna zrzutke, ostatecznie 23. miejsce.
ikarina na tych zawodach byl tez inny polski akcent- kon Kadr po Bolivarze z matki po Ogarze🙂
Karla, właśnie tak patrzyłam i nie byłam pewna... Jeszcze widziałam w innej grupie klacz WISŁA - zna ktoś?
Mam wielką prośbę do kogoś z wkkwistów: czy ktoś mógłby sprawdzić i podać mi oznaczenia z baterii do stopera? Mój mąż wyrzucił zużytą oryginalną i nie mam jak kupić nowej. Z góry wielkie dzięki.
możesz mieć problem "bowiem":
Swiss made replacement batteries for both the Optimum Time Watch and the Optimum Time Watch Compact.

Important: Look at the battery in your watch before ordering. The older watches take a different battery than newer models. Look at the number on the battery to make sure you are ordering the right one.

LR42: Silver 1.55V Battery - smaller battery for OLDER yellow watches
CR2032: Lithium 3V Battery - larger battery for NEWER yellow AND grey watches
389: Alkaline 1.5V Battery - for OLDER grey Optimum Time Watch Compact

Najlepiej wybrać sie do jakiegoś zegarmistrza i niech dobiera
Mój jest yellow newer na pewno, ma inne trochę przyciski.

Dzięki jur!
asior   -nothing but eventing-
05 października 2009 20:04
Dla ozywienia watku, troche zdjec z moich amatorskich (Ktosina  😉) ME.







Mam tez zdjecia przeszkod z krosu, jak bedziecie chcieli, to moge kilka ciekawszych wrzucic  🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 października 2009 20:06
super Asior,dawaj więcej fot...najlepiej gołych przeszkód,bo kto na Ciebie amatorze będzie chciał patrzeć  👍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się