produkty ANKY

Macałam nowe Anky w Karinie i uważam, tak jak Anaa- są cieńsze, mniej mięsiste i mniej puchate. Mocno na minus, mimo że i tak żaden z tych kolorów nie grzeje mnie na tyle żeby mieć. Jeżeli kolejna partia też będzie taka cienka to jak najszybciej zdobyć standardy i cieszyć się tym, jakie były.

Nic poza bananą nie spurchlało z moich, przy czym banana się odpurchla tylko tyle, że jest cieńsza.
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
24 września 2009 13:01
Burza 🙂 gdzie byłaś jak Cię nie było 🙂
Choroba zwana brakiem netu i brakiem czasu, dalej trwa 😉 ale dzięki 🙂
A mi się tak strasznie podobają z tej kolekcji i Grass i Madeira (no ten ciemniejszy różowo-liliowy). No i co, nie brać? Faktycznie takie dziadowskie teraz?
Dzionka, to jest banana, kupiłam ją od Libelli, która miała ją od Sierry ;] Dzionek wygląda w niej  😜 szałowo!
a ja kupiłam sobie nowy pad Cardinal http://www.horseequipment.com.pl/ i nie widze różnicy ze są cieńsze a mam ich duzo.
Kolory są fajne bo są stonowane '(jak dla mnie) jeszcze choruje na kurtkę Parkę jest boska. 💘
Słuchajcie, jak szerokie są owijki Anky? Może się gdzieś przewinęło, ale nie mam czasu przeglądać ponad 50 stron... 🤔
Te które zmierzyłam mają 13cm 😉
Te które zmierzyłam


a konkretniej? 🤣
Moje prywatne owijki ANKY które dla Ciebie zmierzyłam mają 13cm szerokości. Dodam, że jest to model standardowy, w ciągłym użytkowaniu.

Jaśniej już nie potafię 😉
Chodziło mi o standard właśnie, dzięki wielkie 😉
sea blue
zulu   późne rokokoko
28 września 2009 18:59
o, to ja dołożę dusk blue. Wstawiałam już do rewii mody, ale tu można porównać:

Całkiem ładnie się prezentuje 🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
28 września 2009 19:23
A ja stalam się posiadaczką swojego pierowszego padu Anky, kolor bright red, i....
roszczarowałam się nieco... Kolor piękny fakt, ale jak macałam pady innych firm, to wydawały się grubsze, i bardziej mięsiste... No nie wiem, może to jakieś złudzenie...
Nie mogę też powiedzieć żebym była nie zadowolona, ale za tą cene oczykiwałam nieco więcej 'wkładu'
nie wiem czy dałabym pełne 210 za skokowego Anky, jak z ujezdzeniowymi nie wiem, miałam z nimi przyjemność tylko w sklepie.
Takie moje odczucia...
Ale w kolorze jestem  💘...
dziewczynka śliczny jest ten sea blue, czyli to jednak ten ciemniejszy
info z metek:
-dusk blue to ten jaśniejszy błękit
-sea blue to ten ciemniejszy niebieski
😉



Fantazja, no tak 😉

Żeby nie było Off'a -> Czardaszko z czekoladowej Aneczce

😉
Sierra powiedz Ty mi  😀 czy ten sea blue przypomina chociaż trochę petrol Eskadrona, oraz grass to zimny czy ciepły odcień?  Z góry dzięki za info  :kwiatek:
Moim zdaniem Sea Blue nie przypomina Petrola, Petrol był jakby złamany kolorem morskim (w sensie zielonkawo-niebieskim) a to jest czysty niebieski-niebieski. Tyle że przygaszony. Śmiałyśmy się nawet w sklepie, że jeśli ta Anka jest wg nich w kolorze morskim to nie jest to odcień naszego polskiego Bałtyku a bardziej widok morza z Costa Brava w pochmurny dzień. 😁
Grass to chłodny odcień, mi on mocno przypomina kiwi. Pea był zdecydowanie cieplejszy, ten jest zdecydowanie chłodniejszy.
Na moje oko, oczywiście 😉
ja osobiście nie widzę różnicy, ale może się nie przyglądałam, bo jakoś mi te rzeczy z ANKY nie leżą... ogólnie wolę PIKEUR/ESKADRON
Diakonka, niestety nie mam paragonu bo go kupowalam na re-volcie juz używanego :/
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
01 października 2009 00:23
Anka Kreta Blue na Poświatce.  Nie myślałam,że przełamię się do błękitu.
Pół sezonu dumałam nad tym odcieniem, aż udało mi się go upolować w Ihaha.


Fotka jest też w rewii, ale tu bardziej chyba pasuje i fajnie oddaje kolor padu.

Dorotheah Super! Idealnie pasuje Poświacie 😍

Mam do Was takie pytanie? Przeglądam sobie właśnie szmatoholików i bardzo podoba mi się kolor graphit, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć z której kolekcji jest ten kolor.
W poprzedniej kolekcji pojawił się kolor stone grey. Ktoś posiada zdjęcie konika ubranego w ten kolor (na szmatoholkach nie ma). Graphit i stone grey na zdjęciach które widziałam są do siebie bardzo podobne, jak jest w rzeczywistości? Mocno różnie się te dwa kolory?

edit: Już wiem, graphit jest z zeszłorocznej kolekcji zimowej 🙂 Drugie pytanie jak najbardziej aktualne🙂
graphit jest ciemniejszy i bardziej "szary" stone grey jest jaśniejszy i jest raz szary, raz z odcieiem fioletu, raz z odcieniem błękitu...zalezy w jakim świetle go oglądasz...taki trochę gołębi...

stone grey może być jeszcze na przecenie w ihaha za 150 zeta
Ada   harder. better. faster. stronger.
01 października 2009 19:12
Do mnie dzisiaj przyszła pierwsza w życiu ANKA  💃
Rzeczywiście to VS małe ale sądzę iż będzie ok. (to się okaże)
Pierwsze spostrzeżenia to: czepliwa-szybko łapie paprochy(brud?).
Sądziłam iż materiał wewnętrzny będzie podobny do tego w Euro-starach ale jest zupełnie inny, taki "śliski".
Oby tylko dobrze się prała.
Podłączam się do pytania **Oli**, ma ktoś stone grey na modelu ?
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
01 października 2009 21:40
Dorotheah Super! Idealnie pasuje Poświacie 😍

Ola to pierwszy kolor który kupiłam czysto z myślą o maści mojej baby. Kiedyś mnie wręcz drażniło, że wszyscy wokół ubierają konie w błękity. Aż opatrzyłam się na kreta blue i olsniło mnie, że kary koń MUSI mieć jakiś błękitny padzik 😁 Tylko fotek dobrych brak(pogoda nie dopisuje) - na żywo kolorek lepiej pasuje.
Bartkowi powinno być ślicznie w szarościach. Stone blue o ile dobrze kojarzę ma Natalia od Likiera (- więc może w końcu nas odwiedzisz ?    😀)

A swoją drogą pięknie się prezentuje sea blue na Poli i Dzioneczek w bananie
piglet Dziękuję za wyjaśnienie :kwiatek:
Dorotheah Właśnie mam taką koncepcje, bo nie mam nic szarego dla Bartka, a kasztanki super w szarościach wyglądają 💘 Mam nadzieję, że niedługo wpadnie mi w rączki jakaś szara Anka. Czy to jasna czy to ciemna🙂 [sub]A wpaśc do Was bardzo bym chciała🙂 Tylko żebyśmy się zgrały w czasie 🙂[/sub]
wygląda na to że wyprzedaż na ihaha jak najbardziej aktualna  😀
http://www.ihaha.pl/info_pages.php?pages_id=26
Ada   harder. better. faster. stronger.
02 października 2009 21:06
Jasne że aktualna, właśnie mi pad przysłali.
Jednak nie ma co sugerować się ilością dostępnych padów podanych na stronie.
Trzeba po prostu wysłać maila lub zadzwonić.
Dorotheah, mój kolor to LARIX🙂

ja poluję na banana 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się