sklepy internetowe

jak zwykle duży plus dla Equiversum - bdb kontakt, szybka realizacja...zakupy tam, to sama przyjemność  🙂
+ dla lamri

Ekspresowo i bezproblemowo.
duzy + dla ihaha
Szybko i bezproblemowo!
Bardzo dobry kontakt.
Duzy plus dla oksera. W niedziele zlozylam zamowienie, wczoraj juz bylo u mnie!
w ktorym sklepie internetowym poza amigo i equishopu moge dostac cottony eskadrona vss?
w www.okser.pl chyba są 😉
Kami   kasztan z gwiazdką
08 października 2009 21:18
Mam pytanie - jutro jadę do Warszawy i chciałam przy okazji zrobić małe zakupy. Konkretnie chcę kupić czaprak ujeżdżeniowy fair play opal. Znalazłam w Kopytku http://www.kopytko.com.pl/product_info.php?products_id=568 ale nigdzie na stronie nie mogę znaleźć ich adresu, a kołacze mi się po głowie że są w Warszawie... chyba że coś pomyliłam  👀
Z Kopytakiem nie pomogę, ale byłam dzisiaj przez moment w Karinie i widziałam Opale, ale nie jestem pewna czy były też ujeżdżeniowe (wszechstronne były na 100%).
Kami   kasztan z gwiazdką
08 października 2009 21:38
Dzięki, ale Karina trochę daleko (będę jechać z Krakowa do Centrum, bo mam hotel przy al. Jerozolimskich) i krótko otwarta. Znalazłam je już w Pasi-koniku który jest do 20.00, więc powinnam zdążyć z Krakowa przed zamknięciem  😁
Kami, sklep Kopytko, to nie w WAW niestety.
czy kupował ktos cos w calevo???
wysyłają do polski???

moze jakies zbiorowe zamowienie???
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
09 października 2009 16:52
Wysyłają, ale czasami ciężko się z nimi dogadać...
tweety- w tamtym roku robiłam zamówienie z calevo- było dużo pierdologi, bo zamawiało dużo osób a oni nie potrfili tego zorganizować-  została wysłana lista produktów które chcieliśmy kupić, oni nam odpisywali czego nie ma, ja pisałam do voltowiczek i albo rezygnowały albo brały coś innego- wtedy jak była wysyłana kolejna lista okazywało się, ze nie ma prodóktów które już miałby być dla nas odłożone- w końcu udało się wszystko skompletować- nie przyszł tylko jedna para rękawiczek 😉
zamówiłam z gnl.pl czaprak, bat do lonżowania skręcany, mostek i lonżę. wszystko przyszło wciągu tygodnia jednak bat do lonżowania przyszedł brudny, a jedna z dwóch części do skręcenia
nie miała metalowej końcówki umożliwiającej skręcenie. jestem trochę zszokowana. nie polecam tego sklepu, zamówiłam raz i więcej tego nie zrobię.
helavenus a zasygnalizowalas to Gabi z gnl? moze wymiana towaru, jakis zwrot kasy czy cos by wchodzilo w gre?w sumie ciekawa sytuacja...
Jak zwykle dla Amigo wielki plus. Od nich pzresyłke dostaje zawsze na 2 dzien po zamówieniu 😀

I Dla www.folwark-konie.pl  to chyba nowy sklep. Ale przesyłka była błyskawiczna i fajny kontakt z nimi jest 😲 Mam nadzieje ze tak będą trzymali i mimo rozwoju firmy nigdy nie bedzie inaczej.

Póki co minus dla Equiversum... na pzresylke czekam juz ponad 20 dni. Kontaktu nie ma. I gdybym sama o niego nie prosiła to nigdy by mi nie powiedzieli co i jak z zamówieniem. Zaczynam watpić ze cokolwiek dostane...


edit:
literówki
tak, zadzwoniłam do nich. przyślą mi nowy bat, szczerze mówiąc nie wiem jak to działa... chyba wiedzieli, że przysyłają mi śmieć, może myśleli, że
nie zareaguję... no nic, bat ma przyjść - zobaczymy czy przyjdzie 🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
11 października 2009 14:09
helavenus, jak sens miałałoby wysyłanie klientom śmieci, które i tak zwracają i tylko sklep ponosi za to koszta ?
Byłaś kiedyś w stacjonarnym sklepie gnl ? Mają tam bardzo dużo sprzętu co chwila przychodzą dostawy (wielkie kartony z masą sprzętu powkładaną do nich) więc może coś ulec uszkodzeniu np. w trakcie transportu do nich a że zamówień takich jak twoje wysyłają dużo (sama byłam świadkeim jak kurier odbierał dwadzieście pare paczek jednorazowo) to nie zawsze można mieć oczy dookoła głowy i przy tym jeszcze obsługiwać klientów w sklepie.

A ja + dla equi-shop'u
ale ktoś to pakuje, tak? w tą paczkę. to nie widział, że bat jest uszkodzony? dlatego mówię, że nie wiem jak to się stało, tym bardziej, że gnl to
nie jest jakiś nieznany, byle jaki sklep. bardzo dużo ludzi w nim kupuje i z niego zamawia, więc nie wiem dlaczego akurat moje zamówienie było uszkodzone...
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
11 października 2009 20:52
helavenus, bo to się czasem zdarza. Przypadki chodzą po ludziach i tyle.
Ja też u Gabi kupuję od lat kilku i przyznaję, że GNL to jeden z niewielu sklepów, co do których mam pełne zaufanie.
Alvika to moze masz jakieś zniżki??? Bo ja właśnie dość konkretne zakupy w tym sklepie planuję 🙂
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
11 października 2009 21:06
PW kochana  😀iabeł:
+ dla Oksera  , w piatek zamówiłam i zapłaciłam    dzis juz paczka w domu  😉
kupuję dość często w rożnych sklepach internetowych
ale po kilku latach moich zakupów "widzę" jeden jedyny sklep w którym bez obawy kupie to czego potrzebuje
bez obawy bo wiem ze
- nigdy nie ma problemu z reklamacja - a to dla mnie mega plus - nie ma szarpania nerwów i wykłócania sie
- jesli jest jakis poslizg - co sie zawsze i wszędzie może zdarzyć - informują telefonicznie i pytają czy rezygnuje czy jednak poczekam
nie tak jak w innych sklepach - łaskę robią jak na piątego z rzędu e-maila odpowiedzą a czasem mam wrażenie ze czekają aż klient zapomni ze coś w ogóle zamawiał (centaur)
- nie raz zamawiałam towar na juz i bardzo prosiłam ze muszę wszystko mieć przed dniem ...... dzwonili i informowali na bieżąco co sie dzieje z moim zamówieniem

mega plus za całość dotychczasowych transakcji dla okser.pl
Czy ktoś ma może numer gg do sklepu Mustang z Warszawy?
+ dla pasi-konik.pl
bardzo szybka wysyłka, jestem bardzo zadowolona z zakupionego sprzętu ^^

😅
"-" dla sklepu Podkowa - bardzo długi czas oczekiwania na przesyłkę (specjalnie wybrałam rzeczy dostępne "od ręki"😉 oraz brak możliwości skontaktowania się ze sklepem (nie odpisują na maile i nie odbierają telefonu), ostatecznie po 2tyg. czekania zrezygnowałam z zamówienia.
Gigantyczny + dla MKsklepu !!!
złożyłam zamówienie w poniedziałek, okazało się, że jest przerwa w dostawach ze stanów, ale i tak skombinowali mi to co chciałam i jeszcze tego samego dnia wysłali a dzisiaj dotarło!
Byłam pozytywnie zaskoczona  😀

edit: literówka
a propos mojego uszkodzonego bata z gnl - dzisiaj przyszedł nowy, piękny bat do lonżowania 🙂
Kayra   Kucusiowy wariat :P
17 października 2009 11:51
Zamawiał już ktoś coś w tym sklepie: http://www.konie.istore.pl/sklep,912,,,,,pl-pln,0,0.html ? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się