Zdjęcia Naszych Koni II (rok 2009)

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 października 2009 22:20
Lostak ten Twók rudzielec to on na poważnie taki pękaty? W sensie potężny?  😜
Aszka świetna maść!
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
14 października 2009 00:37
Mia,   :kwiatek:  I dawaj więcej swojego skarba!
salucha,  :kwiatek:  A twoje kare to  po czym jest ? Przedstawisz troszkę obie panie?
Pursat,   😡  :kwiatek: Przekażę dziewczynce.
Weronika*Wilga,  Skubana normalnie pozuje. 🤣  Już kilka osób się dziwiło i przyglądało jak ona stoi do zdjęć (zazwyczaj po kilka minut). Rozgląda się w dal, nadstawia uszka i ... jakby delikatnie usmiecha się, łapie wiatr, czasem spokojnie zerknie w obiektyw.  😍
Sankarita, 😡  :kwiatek:  A zawsze miałam odczucia, że tylko ja widzę urok tego konia.
Pinesska, Hehe, aż tak jak Ty uśmiechnięta nie jestem pewnie. Prowadzisz chyba na re-volcie !!!
W naszym duecie- zauważyłam , że nakręcamy się pozytywnie nawzajem z konią. Jak tylko ją widzę -mam ochotę śmiać się i skakać z radochy. Jeśli przyjadę smutniejsza- to konia szybciutko mnie rozwesela. Uwielbiam ją męczyć prawie jak Elmirka  😁 ( kobył kiedyś mocno nietykalski był, teraz sam nadstawia paszczę, dupiszonka i resztę ). Jeśli natomiast jej 'nie wymuskam' dokładnie - mam wyrzuty sumienia, bo ona w końcu mnie słucha, nosi i dzielnie znosi moje pomysły.  😍 
Zapalkowa, Ślicznotka z Pochodni. Piękne fotki macie. Nie dziwię się, że się w niej zakochałaś.
Hehe kuzyneczka Poswiaty charakterna? Jakoś mnie to nie dziwi  😁 . Za to pojętnością nadrabiają i człowiek wiele potrafi wybaczyć.
Co do otwierania boksów - moja też otwiera sobie drzwi  (na dwa zamki -górny i dolny). I tak któregoś dnia, w ciągu tylko porannego karmienia Poświata ... trzy razy pod rząd sobie wychodziła na korytarz, kulturalnie pogadać z sądiadami  😵  🤣
Moja też lubiła dęba stawać- ale udało mi się to wyeliminować gdzieś na etapie ujeżdżenia.
polonez, Pluszaki są wypasione. Też je mylę jeszcze. Więcej !
lostak, fajowy fotos i te rozpięte "lakierki"  😁
zoil, A po czym to Twoje stworzenie? Fajne fotki, jak zawsze.
aszka, na ósmym wyszedł  prawie sliding stop 😀
Tuffy, fota z buziakiem  i ta ostatnia z spojrzenie konia  najlepsze 🙂
I jeszcze Poświata :

A te fotki chyba były w regionalnym wątku, ale nie jestem pewna:


wątek zamknięty
Tuffy ale apetyczne te Twoje konisko!
wątek zamknięty
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
14 października 2009 06:44
Dorotheah Jurata czyli kara jest po vectorze i Jarudze  natomiast Salina po Lascatrazie i Serenicie.  Ogółem fajne z nich koniczki i niestety Jurate sprzedaję bo nie mam na obie czasu 🙁.  I tak z ogółu to chyba tyle..Co jeszcze chciałabyś wiedziec??
wątek zamknięty
Ja też się pochwalę. To moje maleństwo. Pierwsze zdjęcie zrobione było 22.7.2007 - jego drugi dzień u mnie, drugie w sierpniu tego roku. 🙂
wątek zamknięty
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
14 października 2009 10:22
zadyma sliczny konik
wątek zamknięty
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
14 października 2009 10:28
zadyma na pierwszej fotce to widać, że konisko w kiepskim humorze było  🤣
Tuffy piękny kasztan !!  😍
wątek zamknięty
dorotheah - a ja wiem czy go ktos to chce ogladac ? :P moge cos dorzucic jak bede miala net normalnie podlaczony, bo teraz to dziala od wielkiego swieta ... 🤔
strucelka - wyjasnial na zime? on wlasnie zaczyna ciemniec po lecie :P juz jest skary, jeszcze miesiac-dwa i bedzie kary 🙂 gratuluje sukcesu z huckiem !

no dooobra, jedna jeszcze wrzuce :P tylko jakosc beznadziejna bo juz ciemno bylo
wątek zamknięty
Tuffy co mu zrobilas ze taki napuchniety ?  👍

dorotheah
http://www.allbreedpedigree.com/elegant13

Jeszcze cos dorzuce.. (ciesze sie tymi zdjeciami bo juz dawno nie mialam tak duzo 😉 )





Z przyszywanym synusiem  😀


Nie zameczam juz 😉
wątek zamknięty
Pinesska, Oj musieliście być widziani na tym hubertusie już z daleka 🙂
Doroteah Może w weekend będę miała coś nowego. Ale patrząc po pogodzie to na zdjęciach będzie widać tylko ciemność  😵 .
wątek zamknięty
Tuffy- Kasztan jest rewelacyjny. Spojrzenie ma przemądre. Budowę jak dla mnie wymarzoną i do tego jeszcze to czadowe ogłowie! Mój ulubiony koń Re-voltowy  😀
wątek zamknięty
exploited, Ruda co roku zmienia swój odcień i cały czas zastanawiam się jaka będzi miała maść na starość. Co do źrebaka to sprzedałam prawie rok temu.
Pinesska, galopady to najczęściej Ruda odstawia jak idę po nią z kantarem 🙂
Tuffy, Rudy jest cudny i ten wyraz oczy no i te mięśnie
Dorotheah, prawie robi wielką różnic hehe ale Ruda lubi sobie takie stopy na padoku ćwiczyć dobrze że pod siodłem tego nie stosuje 😉
wątek zamknięty
Zoil niesamowity masz ten padzik. A zdjęcia magiczne 😅
wątek zamknięty
a to Płomyczyński na łące:
wątek zamknięty
Cariotka, Ależ czyścioch 😀
wątek zamknięty
Znam tego blondyna, jak zwykle widać go z daleka heh 🙂 Jak ręka i szalony koń? 🙂
wątek zamknięty
a dobrze...jak będzie ładna pogoda to wsiadam 🏇 a koń już nie taki czysty;] dziś u niego byłam i jechałam do stajni 2 h zamiast 30 min 😜

a to zdjęcia jak był brudny i przy pracy 🙂
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
14 października 2009 19:37
Tuffy - prze-pięk-ny! 😍

Cariotka - współczuję czyszczenia. 😁
wątek zamknięty
Czyszczenia?... a pomyśleć,że Płomyk taki malutki przy Dakocie heh... jej to nikt nie pobije jeśli idzie o brudzenie  😎
wątek zamknięty
przepraszam za nieprzepisowy post, ale...

O ŻESZ *! 😂 🤔 😁 ale brudas
wątek zamknięty
Jeszcze nie byłą czyszczona od tego czasu bo taka pogoda że strach autem jechać do stajni, mam nadzieję że choć troszkę się wykruszy... a pomyśleć że na Hubertusa będę ją musiała do białości wyczyścić hehe
wątek zamknięty
nie pozostaje nic jak życzyć powodzenia i anielskiej cierpliwości. fajne te wasze białasy.
wątek zamknięty
ja też się pocieszam że się wykruszy 😉 dziś byłam u Płomyka i wyglądał bardzo podobnie...nawet kantar musiałam wziąść do prania:P
wątek zamknięty
Na szczęście w stajni jest odkurzacz, woda i solar - bez tego ani rusz przed imprezą heh
wątek zamknięty
ale solar chyba nie działa...heh...z tego co mi wiadomo 🙁
wątek zamknięty
Ponoć działa bo ostatnio się pytałam 🙂 jak nie to i tak bez prysznica ani rusz heh
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
15 października 2009 09:18
Dziewczyny, takie rozmowy to na priv lub gg. 😎
wątek zamknięty
przepraszamy 🤣

no więc w temacie mój ziewający(myślący) koń
wątek zamknięty
Cariotka jestem jego fanką. jest prześliczny. 😍
fajną macie stajenkę w tle 😉
wątek zamknięty
Cobrinha !!!! oooo!!! 😀 kogo ja widzę🙂 miło że dołączyłaś do volty🙂 dobrze znów widzieć Dakotkę - nawet w wersji max-syf😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.