Uchwycić chwilę

hehe, dzieki :P Czyszczenie pamietam do dzis dzien ;D
Effa90 no nie dziwie sie 😉)
Baardzo inspirujący wątek, dzięki za wszystkie niezapomniane foty! Zwykle, na szczęście, inspirujące i do śmiechu, ale...  odkopawszy fotki z kursu sprzed lat ze zgrozą stwierdziłam, że tak uchwycona chwila naprawdę potrafi pokazać potworne, potworne błędy 😵 Zdecydowanie nie ma co rzucać niepewnych jeźdźców na głęboką wodę, widać po fakcie, widać po fotach 😲
Pozdrawiam przy okazji współuczestników tamtych skoków, mam nadzieję, że te zdjęcia pomogły... jak mi!
Felix-Huston, forever felicis! Możesz zdradzić jak skończyło się lądowanie na 4 zdj. ?  👀
Jasne, tym bardziej, że cieszę się, że wywołałam re-akcję 😉 Wszyscy uchwyceni przetrwali swoją trudną chwilę, amazonka na zdj. 4 spadła dość łagodnie dopiero kawał za przeszkodą. Hm, jeśli w ogóle... Oj, słabo pamiętam. I tylko koni żal, nacierpiały się, ucząc nas jazdy 😕 Zdałam sobie z tego sprawę dopiero po tej sesji. AAA, zapomniałam dodać, że ten materiał szkoleniowy nie jest mojego autorstwa, dziękuję czujnym fotografom!

edytka - zamieniłam na wersję z przepisową il. pix.
wł. Felix-Huston, forever felicis! to ostatnie zdjęcie!  😲 Gratuluję fotografowi.
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
11 października 2009 15:14
Felix Hustonostatnie zdjęcie jest poprostu genialne. Musisz mieć dobrego fotografa. Gratuluję 🤣
Ech, niestety, to nie mój fotograf, bo i nie ja jestem na focie 😉 Szkoda, że nie to ja, nie moja fota i nie mój fotograf, bo też uważam, że moment jest genialnie uchwycony - lot równo równoległy, kłoda pozuje z najlepszego profilu, kolory żywe, a świat jakby zamarł... No i te przyczajone grzyby 🤣
cieciorka   kocioł bałkański
12 października 2009 00:05

kopytko ;]
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
12 października 2009 16:41
Felix Huston szkoda że nie twoje ale mimo wszytsko gratuluje znalezienia takiego zdjecia:PPP
cieciorka, genialne 😀
cieciorka boSSko ^^
to twoje foto ? pozazdrościć 🙂😉
Zdjęćie Corneta boskie ;D
Tylko troche w bok i reklama Eskadronaa xD
a tu z zeszłej zimy, Chłopaki  🤔wirek:
Oj, ten u góry stracił pewnie oko... a wcześniej był pokazany przypadek odgryzania ucha... Konie są jednak drapieżne, nawet kanibalistyczne, tylko trzeba umieć uchwycić tę chwilę 😁 A ten koń ze zdjęcia cieciorki tak wysooko skacze, chociaż ma takie krótkie nóżki  😂
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
14 października 2009 06:51
Czesio co za drapieżne stworki:PP
A to ja. Pierwsze skoki............ na główkę. No ale tak to jest jak się dochodzi do wniosku że już się wszystko potrafi...... Nauczyło się pokory. Bolesna to była lekcja....  😜
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
14 października 2009 09:53
Też tak kiedyś spadałam ale spadać też się trzeba nauczyć...Czasem trzeba mieć bolesne lekcje...
Jakoś spontanicznie nam to przyszło. 🙂 Sama się zdziwiłam bo straszny z niego nerwus.
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
14 października 2009 10:27
Spontanicznie🙂😉)Wyszło ładnie i dzięki temu fajne jest zdjęcie
Jakieś straszne głupoty napisałam.
Wyszło spontanicznie. To był przykład spontanicznej wybiórczej utraty słuchu na rady z ziemi.... 🤬
To Hus Bej młp i Wajeh Nur oo, czyli Czesio. Dawały swojego czasu chłopaki czadu na wybiegach  🏇
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
14 października 2009 10:40
Zadyma zdaża się nie słuchanie trenera. Mi się to napewno często zdaża
Czesio i jego irokez
😜
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
14 października 2009 14:07
Iroka ma świetnego..
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
14 października 2009 14:16


jakieś takie wygrzebane z ciepłych dni
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
14 października 2009 14:20
Przyda się poprawa nastroju bo za oknami śnieg...

Fajny moment zdjecia
  😀

salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
16 października 2009 15:37
Wera moment zdjęcia idealnie uchwycony jeszcze te oczy
Wera czy ten koń to czasem nie Arkadia sp? 🚫
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się