Revoltowicze z Podkarpacia

Witam wszystkich. Został poruszony temat kowali na podkarpaciu - czy ktos moze mi udzielić wiadomości na temat Tadeusza Kozy? Jak narazie słyszałem o nim same dobre opinie. Podobno robi konie w Bieszczadzkim Parku. Ktoś miał z nim styczność?

A jesli chodzi o targi w Lutowiskach - jestem stałym bywalcem od paru lat, pieszym niestety 😉
Jakie stajnie polecacie na zrobienie sobie odznaki brązowej górskiej turystyki konnej ? W wakacje będę  w Ustrzykach Dolnych i fajnie jak by była gdzieś tam w "okolicy" stajnia gdzie mogę sobie ją zrobić. Fajnie jak by było max 50 km od Ustrzyk.  😉
Jakie stajnie polecacie na zrobienie sobie odznaki brązowej górskiej turystyki konnej ? 


Zdecydowanie www.kwiatkonie.pl 🙂

Właściciel, instruktor sportu jest  jednocześnie przodownikiem GTJ , więc ma stosowne uprawnienia.

Dodatkowo można naprawdę wiele nauczyć się , o ile ma się chęć.
Ale tam tylko konie i konie  i góry 😎
guli dziękuję na pewno zerknę  :kwiatek: 
u Prezesa w Chmielu również:
http://www.koniewbieszczadach.pl/

notabene będziesz miała blisko do mnie 😉
Witam wszystkich. Został poruszony temat kowali na podkarpaciu - czy ktos moze mi udzielić wiadomości na temat Tadeusza Kozy? Jak narazie słyszałem o nim same dobre opinie. Podobno robi konie w Bieszczadzkim Parku. Ktoś miał z nim styczność?

A jesli chodzi o targi w Lutowiskach - jestem stałym bywalcem od paru lat, pieszym niestety 😉


Pasterz jeżeli to aktualne to polecam, robił w naszej stajni nie daleko Rzeszowa kopyta, byłam bardzo zadowolona. Plusem jest to że jest terminowy i honorowy, bardzo dobrze zna się na robieniu kopyt, doradzi lub odradzi, pięknie wszystko wytłumaczy i nie jest strasznie drogi.

Ja mam pytanie czy ktoś orientuje się ile kosztuje wykonanie rtg przez dr. Mrozowskiego? Będę wdzięczna za odpowiedź.
Presja dzięki za opinie.
Wczoraj Pan Koza robił u mnie 2 konie. Miło, profesinalnie i fachowo a do tego jeszcze niedrogo. Szczerze polecam.
Ja mam pytanie czy ktoś orientuje się ile kosztuje wykonanie rtg przez dr. Mrozowskiego? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Najlepiej zadzwonić i zapytać  😁
Miałam nadzieję że nie będę musiała  😎 ale muszę zadzwonić.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
12 września 2009 19:48
Czy ktoś jutro wybiera się na zawody jako widz lub zawodnik do Zabajki?
zna ktoś szczegóły?
podobno od 9 ujeżdżenie a później skoki
TO podobno zawody wewnątrz klubowe są... Czy się mylę?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
12 września 2009 21:06
No właśnie problem w tym , że dowiedziałam się samym wieczorem o tych zawodach i oprócz tego że  rozpoczynają się o 9 nic więcej nie wiem.
Hej, ma ktoś telefon do pana Tadeusza Kozy?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
13 października 2009 13:06
Wybiera się ktoś na Hubertusa do Zabajki?
o której jest oficjalne rozpoczęcie ?
a orientuje się ktoś w stajniach bliżej Krosna, Jasła... głownie interesują mnie stajnie prowadzące pensjonat dla koni.
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

13 października 2009 14:50
exploited, to Twoje rejony? Jak poczekasz do wieczora, to zrobię wywiad w tamtej okolicy🙂
exploited Bliżej Krosna to polecam LALIN. www.lalin.pl  i www.ukjlalin.pl
exploited popatrz www.dwortrzesniow.pl , koło krosna masz też Czarnorzeki i jest tam pensjonat, Odrzykoń pod zamkiem jest mała stajnia, w jedliczu też coś jest, natomiast Jasło to Astra koło Gamratu - maja tam konie możesz popatrzeć, ja mam konia w Trześniowie, zapraszam
dokładnie moje rejony.
[b]kasia&figa [/b[ Trześniów? jak daleko od jasła? i czy w astrze jest pesnjonat.

macie jakieś fotki tych stajni. (oczywiście pomijam Lalin i te ze stronami 🙂😉
Trześniów jest 15 km od krosna w stronę Brzozowa, w Astrze nie wiem co jest, z Krosna do Lalina będziesz miała 36 km, w Trześniowie masz pensjonat.
LoveHorses ja bede na hubertusie w Zabajce 😉 Tzn i bede startowac i ogolnie, a co ? wybierasz sie ?  🏇  o 16 rozpoczyna sie ale cos marnie to widze bo strasznie slisko jest.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 października 2009 18:40
dagaaa   tak wybiera się,  stoisz z koniem w Zabajce?
I jak ? Lovehorses- bylas ?  😀 Nie mam swojego prywatnego konia. Jechalam na takim jednym Matrixie- juz jego imie duzo wskazuje  🏇 Bylo hm.. ostro- nie zabardzo ten kon nadaje sie na Huberta  🤦
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
18 października 2009 19:52
niestety siły wyższe przeszkodziły w dotarciu na hubertusa. Masz fotki ? wrzuć kilka jak masz z chęcią pooglądam.
Zastanawiamy się z kumplem nad hubertusem u nas takim kameralnym i "lajtowym"byłabyś zainteresowana udziałem?
narazie nie mam fotek. hmm.. co do huberta to z checi gdybym miala swojego rumaka  🏇 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
18 października 2009 21:07
z dzisiejszych Nowin wynika że ostra rywalizacja była, doszło nawet do zderzenia dwóch koni i potłuczenia jednego jeźdźca. Czy te konie były z Zabajki czy przyjezdne. Czekam na fotorelacje.
w ostrej pogoni zderzyl sie ponoc lis z jednym z koni prywatnych (nie z Zabajki). bardzo groznie to wygladalo, co sie stalo z osoba poszkodowana nie wiem- widzialam tyle ze wstala o wlasnych silach i weszla do karetki, ktora byla na miejscu.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
19 października 2009 14:04
W Nowinach piali, że się poobijała i potłukła żebra. Z naszej okolicy ktoś się wybierał dlatego jestem ciekawa czy to nie ktoś znajomy.
Brzezinka mam ochotę przenieść się do waszej pięknej stadniny  😉 Na gg zamieszczone na waszej stronie wysłałam nurtujące mnie pytania, czy mogłabym prosić o odpowiedź? Pozdrawiam
Możecie mi doradzić stadninę z nauką jazdy konnej prawie od podstaw? Jeździłam w Babicy ale chce zmienić stadninę na jakąś z halą i doświadczonymi instruktorami 😉 Cena do 30 zł za 1h.
PS. Byłam zainteresowana UKJ Rumak w Miłocinie ale nie mam miejsc już oraz "Siedlisko Brzeziny" ale jak się dowiedziałam od brzezinki że nie prowadzą jazd to nie mogę znaleźć jakiejś odpowiedniej stadniny  😁
Pomożecie  ❓
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się