Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska


Ja mam plastikowe poidła od ponad roku zamontowane w narożnikach boksów i już trzy zostały połamane

Hihi jak zobaczyłam ściany w boksach Twoich koni, to nic mnie nie ździwi 🍴
Jeszcze apropo's podgrzewanych poideł są w sprzedaży, kosztują 700zł za szt 🤔wirek:
Kami   kasztan z gwiazdką
28 października 2009 16:00
Jechałam dzisiaj ulicą Winnicką w Skotnikach i trafiłam na dosyć dużą stajnie - ktoś wie co to  👀
Chodzi Ci o takie białe zabudowania przy drodze? stajnie, parkur przy drodze?...
stajnia na zdjęciu, to posiadłość Miecia Rusinka. Chyba już nie funkcjonuje.
Konie były wysprzedawane. Dawno tam nie byłam bo Winnicka się remontowała długo i była zamknięta.
Ciekawa jestem czy jeszcze jakieś konie tam stoją?
Kami   kasztan z gwiazdką
28 października 2009 19:21
Tak, to to  🙂 ale wcale nie wygląda na zamknięte... na ujeżdżalni poustawiane przeszkody, na pastwisku pasło się kilka koni, a koło stajni jakaś koza i kucyk  🙄
Powiem tak... lepiej trzymać się od tego z daleka
Powiem tak... lepiej trzymać się od tego z daleka

Czemu tak uważasz? Coś nie tak z tą stajnią? Jest kilka niezłych koni hodowli Pana Miecia (Pol-Smak)
Powody mam i to duże by tak mówić... fakt, kiedyś ponoć był świetnym hodowcą ale czasy te już dawno się skoczyły a teraz nie radzę tam wsadzać konia.
Jak ktoś chce wiedzieć czemu, to mogę na PW wyjaśnić.
Stajnia p. Miecia najlepsze czasy ma za sobą.
Pamiętam czasy świetności, kiedy Adrian startował w Grand Prix ale to już minęło.
Adrian fajny konik, a jakie fajne dzieci daje 🙂 (oczywiście nie wszystkie)
Dorcysiu,a poidła,o których piszesz wyżej,to nie te iluś tam litrowe,które wyglądają jak wanna i mają na pokrywie kulkę,którą zwierz ma sobie lizać-działa jak dezodorant roll-on?


Powiadamiam wszystkich,którzy dojeżdżają do nas trasą E40(ta na Rzeszów),że jutro odbędzie się otwarcie kolejnego odcinka autostrady A4(węzeł wielicki- do Szarowa koło Niepołomic) i w związku z tym skończą się korki na E40,bo tranzytowe tiry i część osobówek pomknie sobie dalej A4 😅 😅 😅
Hurraaa, też się cieszę bo tamtędy jeżdżę i Was mijam :P
I nas nie odwiedziłaś?

Cieszę się,bo ludzie przyjeżdżający już nie będą poirytowani,że stali w korku tylko szybciutko z pracy do konia 🏇
Ja tamtędy często śmigam do Wiatowic 🙂... a na ogół nikt nie lubi jak mu się ktoś obcy po stajni chodzi więc nie zaglądałam 🙂
No bez przesady 🙂

Jak się pojawisz,oznajmisz ktoś Ty i będzie ok.Zapraszam 🙂

Wiesz ile osób tu już było,bo po prostu chciało sobie pooglądać,a opowiadało na siłę,że chce wstawić konia?Tylko ja nie rozumiem po co kręcić?Jak ktoś jest tylko w celach zaspokojenia ciekawości,to zostanie potraktowany i oprowadzony jak każdy,kto przychodzi po konkret.
Dziękuję, może jutro wpadnę przelotem po powrocie od dzieciaków, jak jeszcze sił mi starczy  🏇
Manta   Tyłkoklep leśny =)
30 października 2009 11:24
czyli ze z Krakowa do Szarowa teraz autostrada mozna?

Gdzie da sie znalezc jakas mapke tego, bo ja do klaja pomykam do konia,wiec autostrada do szarowa by mi pasowalo =P
Kami,
Capri jest właśnie od pana Rusinka i jest po Adrianie.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
31 października 2009 18:47
Ktoś wie jak nazywa się trener w Paczółtowicach? I jakie macie o nim opinie?
czyli ze z Krakowa do Szarowa teraz autostrada mozna?

Gdzie da sie znalezc jakas mapke tego, bo ja do klaja pomykam do konia,wiec autostrada do szarowa by mi pasowalo =P


Mapkę znalazłam jakąś kiepską,nie wstawiam zatem,ale A4 biegnie obecnie aż do Targowiska i tam jest zjazd.
Mają być zrobione po drodze jeszcze dwa zjazdy w Podłężu i w Staniątkach.

Obecnie E40 jedzie się szybciutko i komfortowo 🙂

Koleżanka jechała dziś do nas z Krzeszowic i podróż zajęła jej 25 minut A4,a wcześniej aż godzinę.
Ktoś wie jak nazywa się trener w Paczółtowicach? I jakie macie o nim opinie?


mogę Ci tylko powiedzieć jak się nazywa- p.Russel
Dorcysiu,a poidła,o których piszesz wyżej,to nie te iluś tam litrowe,które wyglądają jak wanna i mają na pokrywie kulkę,którą zwierz ma sobie lizać-działa jak dezodorant roll-on?

Nie, to poidła stajenne ze stali nierdzewnej, dodatkowo wzmacniana miska plastikiem.
Jak będę miała chwilę, to poszukam jakiegoś linka🙂
A w Paczółtowicach oprócz tego anglika, to chyba Anka Pachla trenuje...
Bardzo dziękuję Dorcysiu 🙂

Kwota 700zł za poidło sugeruje,że jego miska jest pozłacana 🙂
czy ktoś z Was stoi w stajni w Radziszowie w woj Małopolskim??
albo ktoś może ma namiary na tą stajnie??

przejeżdżałam we Wszystkich Świętych tamtędy i widziałam że mają fajną hale namiotową i potrzebowała bym namiary

chyba że ktoś z Was ma także hale namiotową i chce się podzielić wrażeniami i namiarami 🙂
nakarzynka
Ośrodek Diagram Radziszów p. I. Feliksiewicz
tel. 508 087 009/ 502 754 167
więcej szczegółów nie znam
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
03 listopada 2009 19:45
no i trzeba dodać że ma tam większość koni po karierze sportowej, dobrze zrobionych, profesorki, widać było to doskonale na zawodach towarzyskich w Krakusie 🙂
Czardasz dzięki bardzo  :kwiatek:
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 listopada 2009 20:29
Ja mam pytanie dotyczące stajni na Kobylanach (w imieniu koleżanki)
- jaka jest cena pensjonatu
- czy jest hala
- czy jest oświetlona ujeżdżalnia
- czy jest myjka

będę wdzięczna :kwiatek:

edit: posty mi się pomyliły 😜
Bylam w Paczoltowicach i uwazam,ze jest super osrodkiem.
Rekeracja prowadzona jest nareszcie na sensownym poziomie,konie dobrze chodza,mnie akurat prowadzila jazde Anka Pachla i Russel tez cos dopowiadal.
Wyszlam bardzo zadowolona,tylko odleglosc  😵
Jest dla mnie nie do przejscia,a szkoda,bo fajna stajnia.

Nie wiem,tylko jak z cenami u niego,bo chyba bardzo sie ceni,chociaz moze sie myle.
In.   tęczowy kucyk <3
08 listopada 2009 01:39
Dla wszystkich zainteresowanych - po godzinie 20.00 jest cakowity zakaz wstępu na teren OJK Santos (no, chyba, że kolka albo coś, to wiadomo : P )

Idę się powiesić... (zazwyczaj wsiadalam na konia w okolicach 20.30....)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się