Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
03 listopada 2009 16:30
te akurat widziałam,może wybrzydzam,ale ten obcas taki niestabilny sie wydaje i to takie do wygiecia tez niebardzo...gdybym miała wybierac któreś to bardziej te szare 😉 haha ja jak sobie wyobraze to jakie buty chce,badz spodnie,bluzke czy jeszcze jakas inna czesc garderoby to musze taka znalezc,zakup innej nie bedzie mnie satysfakcjonowal i pewnie nie bede nosila
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 listopada 2009 17:02
Błagam pomóżcie!
Szukam butów na zimę. Jakieś wysokie kozaki, ocieplane w miare nie przemakające, najzwyklejsze na świecie, bez żadnych obcasów, czarne. Niby wydaje się, że szukam nic wymyślnego ale nijak nie mogę znaleźć czegoś sensownego. Gdzie mogę poszukać jeszcze? Bo całe allegro już przeszukałam..



sprawdź w tym 'postkomunistycznym' sklepie koło cukierni w Świdniku  😁 (nie wiem czemu on jest niby postkomunistyczny ale od dziecka tak na niego mówię  😉 )
Scottie   Cicha obserwatorka
04 listopada 2009 11:55
Ja wreszcie kupiłam buty na "zimę" w Zarze... udało mi się dorwać te prawie wymarzone :P
yga   srają muszki, będzie wiosna.
04 listopada 2009 15:46
o boże, znalazłam swój wątek!  😍
kocham, ubóstwiam, uwielbiam buty.
wlaśnie poluje na allegro na nowe  💃
widziałyście gdzieś dziewoje jakieś fajne emu lub emu-podobne? bo na allegro nic nie ma..
w River Island są ładne! ale chyba nie ma pełnego wyboru jeśli chodzi o kolory (wysokie chyba brązowe, mini beżowe i szare z frędzlami) i we Wrocławiu wykupili mój rozmiar więc jestem zła i napadam na dostawy 😀iabeł:
yga ja kupiełam swoje emu na www.deezee.pl
yga   srają muszki, będzie wiosna.
04 listopada 2009 18:55
malaMi- świetna strona. Dziękówa!  :kwiatek:
Ja jak narazie zakochana w tych 1.
a 2. już do mnie lecąąą  💃
[quote author=małaMi link=topic=8215.msg370865#msg370865 date=1257360402]
yga ja kupiełam swoje emu na www.deezee.pl
[/quote]

Ja kupilam juz u nich okolo 10 par w ciagu ostatnich dwoch miesiecy i uzaleznilam sie od tej strony 😉 🤬
Polecam tez ich aukcje na allegro, sprzedaja buty jeszcze taniej, na licytacjach, a zadnych wad te buty nie maja...
A kasa po prostu smieszna 🏇
jaka maja nazwe? Nawet nie wiedzialam, ze sprzedaja jeszcze na allegro. Ja tez kupilam pare butow od nich i jestem mega zadowolona. Nawet gumiaczki sie spisuja  😉

Yga nie ma za co. A te drugie buciki... po prostu miazga! Ile one kosztuja?? Jejku zarazilas mnie! Piekne sa  😍
Nazwe maja taka sama, ale ja zawsze wchodze na allegro bezposrednio z ich strony - na dole, mniej wiecej na srodku jest duzy (nie sposob go przeoczyc) link allegro.deezee.pl 🙂

Z butowych stron polecam jeszcze www.vero-vila.pl i http://bucikowo.pl/, ale jeszcze nic tu nie kupilam, wiec nie wiem, jak jakosc, dostawa, itd.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
05 listopada 2009 09:14
małaMi- na allegro. Kosztują 105,99 bodajze + 25zł przesyłka , ale nie wiem czy Cię nie okłamuję.
Ja zawsze wpisuje japan style w obuwiu i rózne cudeńka fajne mozna wyhaczyć.
emade 😜 😜
emade - balerinki mega ! 😀



moja nowa miłość 😍 😍 😍 😍 😍 ale najbardziej boli to, że widziałam je tylko na jednej stronie, a nie mam pojęcia czy wysyłają do Polski, bo wiadomości się nie wysyłają !! 👿
emade, mam pytanie, ile zapłaciłaś za te buciki ?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 listopada 2009 20:23
yga, świetne tylko czemu ten obcas taki wielki przy moich 180cm 12cm na + to jednak zbyt dużo 🙁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 listopada 2009 20:50
dla mnie w sam raz, tylko jak ja w tym chodzic bede...
moj max to 11 cm i to ledwo daje rade, a jak widze te cienkie 12cm.. juz sie boję  👀
te mają koło 12cm i chyba się w nich zabiję, ale kocham je miłością szczerą! 😍 wspaniale mi humor poprawiły 😁
[img]http://photos01.allegroimg.pl/photos/oryginal/818/32/08/818320859[/img]
Scottie   Cicha obserwatorka
17 listopada 2009 09:09
Jimmy Choo for H&M? 🙂 Zastanawiałam się, czy któraś z voltowiczek kupi buty z tej kolekcji 🙂
Jeśli się załapie, bo jak poszło w którymś ze sklepów w Wawie, to podobno w 5 minut wszystko poleciało do przymierzania. Każdy miał chyba 10 czy 15 minut na przymierzanie i wchodziła kolejna grupa. Podobno cała kolekcja zeszła"na pniu".
Czy ktoś doswiadczony w zakupach butowych na allegro moze mi doradzić czy to:
http://www.allegro.pl/item811717586_calvin_klein_luksus_czarne_czolenka_38_mimika6.html

warto kupić?
Scottie   Cicha obserwatorka
17 listopada 2009 09:44
Dworcika, wiem, czytałam Metro 😉 Po godzinie od otwarcia sklepu nie było już w ogole butów (ciuchy były tylko przez 2h), dlatego się zastanawiam, czy komuś udało się je zdobyć.
zaba   żółta żaba żarła żur
17 listopada 2009 10:58
http://www.allegro.pl/item810269158_wyprzedaz_szpila_12cm_platformy_6074_chix_39.html
co powiecie o tych ? :>


Mam bardzo podobne (ino sznurowane) i je uwielbiaaam!!  😀iabeł:
tak Scottie 😉 ja zorientowałam się godzinę po otwarciu sklepów, że u mnie też będzie ta kolekcja (wcześniej sobie ubzdurałam że we Wrocławiu ma nie być :marze🙂 i kiedy udało mi się dojechać do centrum to w H&Mie już prawie nic nie było 😉 zostało kilka sztuk ciuchów + takie plastikowe torebki, a wszystkie buty i skórzane torby sprzedali w 15 minut. ale udało mi się zarezerwować parę z wystawy (dobrze że mam taki popularny rozmiar buta) i wczoraj były do odebrania! Strasznie mnie to ucieszyło bo zachwycałam się nimi od września 😍
yga   srają muszki, będzie wiosna.
17 listopada 2009 18:24
jeszcze 2 pary ciekawych
saisissante, pokaz jak na nodze wygladaja 🙂
Niezłe są te buty wstawiane przez Ygę. Te Nine west również!
Tylko szkoda, żew takie obcasy, zabiłabym się na tym, a i moja kostka w lewej i śródstopie w prawej nodze powiedziałyby mocnie "NIE".
yga, drugie boskie!!!! skąd te cudeńka?
i tak a propos, nosi ktoś z forum takie peep toe do grubych rajstop w taką pogodę? da się nie zmarznąć 😉?
pierwsze nawet ładniejsze, tylko te ćwieki...nie lubię takich,  kojarzą mi się tandetnie i bazarowo. wspomnienie z czasów jak paski z piramidkami były "modne", mimo szczerych chęci nie mogę się go pozbyć  🙄
Scottie   Cicha obserwatorka
19 listopada 2009 09:11
saisissante, i jak Ci się w nich chodzi? Są bardzo wygodne? Stopa na obcasie się nie kołysze?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się