BrzydUla

aaa, breva, dziala!!!!  😜 😜 😜 😅 😅 😅

cala noc ogladalam brzydule zamiast spac  😂
Kaprioleczka, cieszę się🙂 że działa, a nie że nie spałaś;P
daj spokoj  😜 😜 😜

zarazilam moja wspollokatorke, mialam to ogladnac do konca i pojsc spac w dzien, a zamiast tego caly dzien ogladalysmy brzydule, teraz ona mnie molestuje zeby jej sciagac wczesniejsze odcinki ktore i ja bede ogladac  😂 ja mam na za 2 godziny dokonczyc raport, ale czarno to widze, wlasnie wlalam w siebie drugiego relentless'a, zeby nie zasnac. Jak nie pomoze to ide sobie podeprzec powieki zapalkami, bo wiecej napoi od nie spania juz nie mam.

musze powiedziec (JESLI MACIE ZALEGLOSCI TO NIE CZYTAJCIE NIZEJ, BO PODAJE PEWNE SZCZEGOLY)
ze troszke mi bylo smutno i w ogole nie podoba mi sie stosunek ulki do Marka ani troche. Ani ani.
ale potem sobie pomyslalam, ze jak ona go nie chce, to ja go bardzo chetnie wezme  😁 niby to facet a wszyscy faceci to barany, ale ten przynajmniej jest super ladny  😜 😁 😁 😁
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
31 października 2009 02:30
A ja się nie dziwię, że Marek w końcu rzucił Paulinę. Kto wytrzyma z kobietą, która ma wiecznie muchy w nosie  😉
Staram się na bieżąco oglądać, ale nie zawsze sie da. Przemiana Uli mi się nawet podoba, no może oprócz włosów. Rzecywiście mogli jej zostawić dłuższe.
Tak się zastanawiałam czy w rzeczywistości brzydka dziewczyna (jaką była Ula  😉 ) wzbudziłaby zainteresowanie takiego faceta jak Marek lub Piotr  👀
Nasturcja-Renata, a popatrz sobie po ulicach i powiedz mi jacy faceci chodza za reke z najwiekszymi paszczurami?

bo od razu ci podpowiem, ze wcale nie paszczury 😉 tylko wlasnie najprzystojniejsi kolesie  😁 taki porzadek swiata.

nikt sie nie dziwil ze Marek rzucil Pauline, tylko wszyscy sie dziwia ze mu to tak dlugo zajelo. Swoja droga jakby mnie ktos tak rozstawial po katach to bym sie wylogowala i tyle by mnie widzial. No ale powiedzmy, ze Markowi byla potrzebna do pracy.

dla mnie Ulke zrobili zbyt podobna do Pauliny (wlosy, makijaz, styl ubierania).

zreszta wcale nie jestem pewna, czy chce to dalej ogladac wiedzac co bylo w poniedzialkowym odcinku 🙄 🙄 🙄

boze, jaka ta ulka jest glupia! TAKICH facetow jak Marek to sie bierze pod pache i ucieka szybko, zanim ci ktos zwinie sprzed nosa. I mowie to ja - zatwardziala singielka 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
31 października 2009 23:19
Kaprioleczka Powiadasz, że na naszych ulicach można spotkać piękny i bestia  👀 No może coś w tym jest  😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
31 października 2009 23:23
Dla tych co w tygodniu czasu nie mają: W każdą sobotę o 17:55 leci Brzydula Omnibox. Zlepek 5 seriali z całego tygodnia 😉
A tak, sobotnia seria odcinków jest super, ja np wolę oglądać kilka po kolei.
Widziałam już streszczenia do 213 odcinka, i uwaga zaczyna się coś dziać między Markiem a Ulą 😀 Ale się cieszę, już chce te odcinki!!
Ada   harder. better. faster. stronger.
01 listopada 2009 17:41
ewuś, gdzie to streszczenie ?
Ada   harder. better. faster. stronger.
01 listopada 2009 17:45
dzięki  :kwiatek:


boze, jaka ta ulka jest glupia! TAKICH facetow jak Marek to sie bierze pod pache i ucieka szybko, zanim ci ktos zwinie sprzed nosa. I mowie to ja - zatwardziala singielka 😉


Nie chcę wywoływać dyskusji na temat facetów, związków itd, ale ja się tam Ulce nie dziwię. Też bym miała opory przed pakowaniem się w związek z gościem z taką przeszłością 😉 Jakiś taki wewnętrzny realizm 😉 Może dlatego, że sama ostatnio miałam okazję 😁
Bischa   TAFC Polska :)
02 listopada 2009 13:20
Jestem mocno do tyłu w odcinkach . Pare dni temu oglądam i nie wierzę własnym oczom - Ula prezesem , Marek z Paulą się rozstał , wojna się w firmie zaczyna . Marek wybywa z firmy . Czy ktoś mi może w skrócie powiedzieć co się stało , a najlepiej jakieś streszczenia w necie .
Przewertuj wątek 😉 Pełno linków do streszczeń jest 😉
a ja już widziałam wtorkowy odcinek 🙂 Najlepsza jest końcówka, i nie mogę się doczekać środowego.

Są już streszczenia do 218 odcinka 🙂
A ja wlasnie mialam przyjemnosc przez 2 godziny zerkac na aktora, ktory gra tego zlego faceta (w foletowym garniturze), ktory chcial (chce? nie jestem na czasie...) przejac firme. Najpierw sie zastanawialam skad kojarze ta twarz, a potem przyszlo oswiecenie... Nie mam pojecia, jak sie nazywa, ale ciacho niezle na zywo  😜  😀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 listopada 2009 18:06
zima, Przypadkiem nie Alex? 😁
Tak, sprawdzilam wlasnie na stronie 😉 Ale na zywo wyglada duzo lepiej (zakladajac, ze to rzeczywiscie on, a nie jakis jego klon), nie mial ulizanych wlosow, taki dwudniowy zarost... Faaaaajny 😜 Wysoki, szczuply... Mmmmmm... 🙇
Mariusz Zaniewski 😉
Gdzie go wypatrzylas?

ja wlasnie szukam srodowego odcinka, bo moja przyjaciolka i wspollokatorka w jednym tez sie wciagnela  😁


[quote author=Kaprioleczka link=topic=5137.msg367436#msg367436 date=1256989567]


boze, jaka ta ulka jest glupia! TAKICH facetow jak Marek to sie bierze pod pache i ucieka szybko, zanim ci ktos zwinie sprzed nosa. I mowie to ja - zatwardziala singielka 😉


Nie chcę wywoływać dyskusji na temat facetów, związków itd, ale ja się tam Ulce nie dziwię. Też bym miała opory przed pakowaniem się w związek z gościem z taką przeszłością 😉 Jakiś taki wewnętrzny realizm 😉 Może dlatego, że sama ostatnio miałam okazję 😁
[/quote]

eee tam, toz tlumacze - wszyscy faceci sa i tak koniec koncow beznadziejni. Wiec, jesli sie ma okazje, to trzeba przynajmniej tych ladnych wybierac. Chociaz jeden walor maja, jak bezuzyteczny by on nie byl  👀 😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 listopada 2009 18:54
Mariusz Zaniewski 😉
Gdzie go wypatrzylas?



Tak, wlasnie ten 🙂
W Mleczarni wroclawskiej sobie siedzial. Przy okazji sprawdzilam, ze rzeczywiscie chlopak jest z Wrocka i gra w tutejszym teatrze.
hah, może wygląda całkiem nieźle, ale aktor z niego bardzo marny 😉 widziałam go w TP kilka miesięcy temu i cóż.. myślę że jego serialowe poczynania to już i tak szczyt jego możliwości 😀
Nie widzialam go "w akcji" na zywo, a i w Brzyduli moze ze trzy razy, no ale popatrzec milo 🤣
haha! a ja dopiero  dzisiaj się dowiedzialam że Filip Bobek zagrał w reklamie Prince Polo bierz co chcesz  😂 😂
To ja biore Filipa  😂 😎
Ściągałeś/aś z odsiebie.com?

Aresztowali właściciela strony odsiebie.com
Jak ktoś ściągał z tej strony, to lepiej pokasować...
trochę trudno mi uwierzyć, że teraz będą szukać tych 4mln osób ..
Mnie nie dotyczy, oglądałam, ale nie ściągałam. Szukać pewnie nie będą jakoś specjalnie, ale nietrudno trafić na takie osoby.
Ściągałeś/aś z odsiebie.com?

Aresztowali właściciela strony odsiebie.com
Jak ktoś ściągał z tej strony, to lepiej pokasować...

no ładnie... ja sobie dzisiaj przydrzemałam w południe przy włączonym telewizorze, wstałam i wydawało mi się że widzialam w telewizji własnie że aresztowali własciciela tej strony... ale pomyślałam że pewnie mi się śniło. a tu wchodze i o. 😵 😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się