BrzydUla

O cholera!! 🤔 Nie przerażajcie mnie !! Z odsiebie.com mam połowę muzyki w folderach!! nawet nie wiem co miałabym kasować 👀
szkoda, ze juz nie da sie nic sciagac z "odsiebie". ja nigdy nic nie trzymam, po obejrzeniu wszystko kasuje. Teraz sobie ogladam z PL na bierzaco w telewizji, ale TVN sam sie prosi, zebym za granica szukala z nielegalnych zrodel bo ich licencja nie obejmuje zagranicznych IP. i co z tego, ze ja chcialabym im zaplacic, ale nie moge.

Ot, Polska.  🤔wirek:
Z tego co mi wiadomo, sprawdzać/karać będą tylko tych najaktywniejszych użytkowników.
Działa Wam ta strona brzydula.tvshow ? Mnie teraz niestety nie 🤬  😀iabeł:
ja dzisiaj oglądałam na tej stronie odcinek i działało bez problemu.
Mam nadzieje ze jej nie zamknęli  😀
Działa Wam ta strona brzydula.tvshow ? Mnie teraz niestety nie 🤬   😀iabeł:


U mnie też kicha.. Wróciłam do domu, chciałam zrelaksować się przy kolejnym odcinku a tu zonk 🙁
Ta dam...

http://www.8tv.pl/video/3638/Brzydula-odc208

online  😀 🤣
jeszcze znalazłam stronkę www.seans24.pl też mozna obejrzeć brzydule online 🙂
wkurza mnie niesamowicie Piotr, i to jego żenujące zachowanie  😵  czekam aż w końcu wyjedzie i Ula się umówi z Markiem i wszystko jakoś pójdzie z górki haha!  😂 😎
emade jak czytałam streszczenia do 228 odcinka, to wcale się tak różowo nie zapowiada :/
ewuś, kurde to mnie pocieszyłaś...  👿 👿  no nic... będę oglądać wytrwale i się złościć że zawsze Brzydula kończy się w nieodpowiednim momencie  😂 😂
In.   tęczowy kucyk <3
12 listopada 2009 22:42
Mógłby mi ktoś na pw podesłać streszczenia odcinków następnych? :kwiatek: Do 20któregoś czytałam, ale dalszych nie umiem dorwać ; )
In.   tęczowy kucyk <3
12 listopada 2009 23:39
ewuś, dzięki! :kwiatek:
A wiecie, że ojciec Uli jak rozmawia przez telefon to zatyka ręką ten "głośnik" do którego się mówi? I później się dziwi, że Pani Ala nie oddzwania :P
Ada   harder. better. faster. stronger.
13 listopada 2009 18:08
Też właśnie zwróciłam na to uwagę 😉
widziałam właśnie poniedziałkowy odcinek. Jest super!!! 🙂 Oby takie odcinki były już do końca, bo powiem szczerze, że od jakiegoś czasu już mnie ten serial denerwować zaczął.
Ada   harder. better. faster. stronger.
13 listopada 2009 19:00
Ooo to dobrze, w taki razie biorę się za oglądanie :p
Serena   .been there, done that, messed around.
13 listopada 2009 19:35
.ja tez własnie obejrzalam 🙂
bardzo pozytywnie nareszcie swieza energia, bo rzeczywiscie ostatnio nuda wielka i żal mi Marka było..
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
13 listopada 2009 19:44
Poniedziałkowy odcinek generalnie "in plus" - niektore teksty  😁 😵
Ja nie pkp  😵
padłam
Kamińska jest w ciąży?
Ta sukienka z jutrzejszego odcinka...  🙄
ona w ogole jakas dziwaczna postawe ma  🤔 taka wygieta do przodu brzuchem chodzi. juz od paru odcinkow.
albo faktycznie jest w ciazy.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 listopada 2009 21:58
A mnie rozwaliła ta kowbojska muzyczka 😂
też zauważyłam to że Ula nosi takie sukienki, że wygląda jakby była w 7 miesiącu..  🤔wirek:
niezla muzyczka jest jak bylo starcie Marek-Piotr  😂 😂
asior   -nothing but eventing-
19 listopada 2009 09:31
Ostatnio miala zupelnie niepasujaca do jej figury spodnice olowkowa i taki krotki top na bluzke. Brzuch jej wystawal przed biust. Dziwnie ja czasem ubieraja.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
19 listopada 2009 10:48
tak jeszcze a pro pos że to babski serial...przedwczoraj moi rodzice spóźnili się na rodzinna imprezę...bo tata musiał przecież obejrzeć "Brzydulę" 😂
In.   tęczowy kucyk <3
19 listopada 2009 15:44
W ogole straszną ma tą sukienkę w dzisiejszym odcinku 🤔 jak zakonnica wygląda i w ogóle jakoś tak... dziwnie... 🤔
Moon   #kulistyzajebisty
19 listopada 2009 15:51
Ktoś, mój chłop np śledzi ze mną na bierząco. ;-)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się