Końska rewia mody cz. 3

No ja ją kupiłam właśnie w takim celu a nie do zostawiania w boksie więc pasy pod brzuchem mi w ogóle nie potrzebne 🙂 Tak więc następnym razem ciach ciach 😉
wątek zamknięty
ale co by nie było w opisie i na zdj w okserze nic nie ma o pasach...
wątek zamknięty
Hmn no na fotkach są bez pasów. Widocznie wyprodukowali 2 modele i mi dostał się ten drugi 😉
wątek zamknięty
no, ale co by nie było mogli by w opisie coś napisać, że ma pasy ;p
wątek zamknięty
Mogli by ale dla mnie żadna tragedia, że z pasami jest 😉
Bardziej bym sie obraziła jakbym kupowała myśląc, że sa a okazałoby się ze ich nie ma 😉
Lepiej za dużo niz za mało dostawać  😁
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 listopada 2009 00:17
NIrv widzialas flaxa na zywo? naprawde jest łososiowy jak pisza w okserze czy taki jak na fotkach?? bo sie wacham miedzy nim a levaderem 🙄
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
04 listopada 2009 06:57
strucelka-odplamiacze wymiekaja i wszelkie plamy tez, przy szarym mydle 😉 To sprawdzony sposob babciowy 🙂
wątek zamknięty
Zairka- ja widziałam, bo okser się walnął i zamiast belugi przysłał mi owijki flax. Dla mnie nie jest łososiowy (bo w moim rozumieniu łososiowy wygląda jak mięso wędzonego łososia czyli jest żółto-pomarańczowy). Mnie wygląda bardziej jak żółtko ugotowanego jajka. Czyli taki bardzo nasycony żółty z lekkim tylko pobłyskiem pomarańczu 😉
wątek zamknięty
Dokładnie jak pisze Laguna, ten kolor nie ma nic wspólnego z łososiem. Właśnie to ciepły żółty wpadający w pomarańcz. Na żywo naprawdę jest śliczny, aż się zdziwiłam.
wątek zamknięty
dla mnie to taki aż bijący po oczach- morelowy  😎
wątek zamknięty
Poszukiwany pad Anky w kolorze Alt Rosa  👀

Wiecie coś, wiecie coś?
Gdzie szukać?
wątek zamknięty
Zairka, aż sie przestraszyłam, że złą nazwe w zmówieniu dałam! łososiowy, phi, gdzież to. to takie typowe żółtko jak dla mnie, pomieszane z morelą, śliczne  😜
wątek zamknięty
(bo w moim rozumieniu łososiowy wygląda jak mięso wędzonego łososia czyli jest żółto-pomarańczowy)

Ojej! Volta uczy 😀 byłam pewna, że łososiowy to taki bladoróżowy 🤣
wątek zamknięty
Potrzebuje fotke Eskadrona Brillant copper na koniu  :kwiatek:

edit  🍴 Za póżno już kupiłam  🤔wirek:
wątek zamknięty
Mi się podoba  😀 Nawet bardzo, pokarz jak na koniku wygląda  🏇
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
05 listopada 2009 13:13
Dramka-sliczny 😜
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
05 listopada 2009 13:14
Dramka, sama bym pewnie go wzieła gdyby nie to że jest VSD. Śliczny kolorek  😁
wątek zamknięty
Dramka będzie na pewno ślicznie wyglądał, mnie tez się ostatnio udało taki upolować
wątek zamknięty
one są po prostu przepiękne 😜 widziałam takie na ebayu, ale niestety nie jestem z nim jeszcze obeznana... Przyznajcie się, gdzie je upolowałyście?

ps. czy to możliwe, żeby wysyłka czapraka/kantara z niemcolandii kosztowała aż 17euro ????
wątek zamknięty
disco,możliwe.Ceny są bardzo różne-17 Euro to taka z jaką się najczęściej spotkałam wśród prywatnych sprzedających.
wątek zamknięty
smurfik

wątek zamknięty
Łolaboga! Śliczny 🙂 Zarówno beżowy jak i smurfowy eskadron są przeboskie. Ja od początku wiedziałam, ze ta kolekcja będzie w realu ślicznie wyglądadać.

Boże nie pozwól mi kupić niczego przed targami w Berlinie...

Edit - literowki
wątek zamknięty
Upolowałam na allegro za 129zł ze sklepu ELTAN  💃

http://www.allegro.pl/item807335327_potnik_impuls_czarny_vs_srebrny_dl.html

Jak tylko otrzymam zrobię dla was fotki  :kwiatek: Tylko nie wiem czy znów mnie nie dopadnie syndrom że szkoda mi będzie włożyć na konia i będę wozić w warunkach sterylnych w bagażniku.

VSD to skokowy tak? Bo Ja nigdy nie wiem

Klami wariatka..  💃

Aga_Leming Łososiowy  😎

wątek zamknięty
Ja mowie o tym jasnym NICI :P - on chyba jest bialy albo bezowy?
wątek zamknięty
A to sorry.  :kwiatek:
wątek zamknięty
spoko 😉

Kurcze, waśnie wyobrazilam sobie mojego konia w tych niciakach.... Na prawdę musze zachować zdrowy rozsadek do targów, juz raz sie zlamalam i kupilam 2 derki :P przez co pozbawilam sie pretekstu do zakupu różowej derki w raby ze starej kolekcji ( choć chyba i tak ja kupie). Poza tym marzy mi sie jeszcze jeden dralon, bo mój stary dralonik Leming po raz kolejny porozrywal na strzępy ( może znowu sie uda go odratować, ale juz będzie na maxa pozszywany i tym samym zatraci swoja lansiarskosc i zostanie juz typowo stajenna derka :P)

Ech... zakupy szmat to jest ZŁO
wątek zamknięty
A ja uległam 😵 Pad zamówiony 🤣 To teraz czekamy do przyszłego tygodnia na dostawe  😁
wątek zamknięty
Jaki pad?! Daj chociaż link  😵

Pad Anky tez muszę mieć  🍴 🤔wirek:
wątek zamknięty
Klami  śliczny jest , dobrze ze go kupiłam  aczkolwiek na mojej rudej nie będzie tak dobrze  wygladał jak na pączku ale trudno :P
wątek zamknięty
Klami  🤔zok: jest piękny! Pokazuj na koniu jak wygląda ^^
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.