Revoltowicze z Podkarpacia

charlotte5 teraz na zimę to z miejscami krucho na podkarpaciu🙂, pytałaś może na Wysokiej u Nykla? Ponoć tam całkiem fajnie. Polecam naukę w Wiercanach, ale tam nie ma już miejsc na pensjonacie, za to treningi rewelacyjne.
W niedalekiej odległości od Rzeszowa jest kilka stajni, które uczą jazdy od podataw i mają krytą halę. Albin w Słocinie,Zabajka w Zabajce, JKS Pogórze w Glinniku Zaborowskim, Leśna Wola w Głogowie Młp., Pegaz na Wysokiej Głogowskiej. Osobiście jeżeli chodzi o naukę jazdy polecam ten ostatni klub. Jazda odbywa się indywidualnie,ewentualnie w dwie osoby, na koniach które chodziły w sporcie więc są dobrze zrobione, instruktorzy doświadczeni i odpowiedzialni. 
rudzielec zainteresowałaś mnie Wiercanami (dobrze odmieniłam ?  😉 ) Pensjonatu mi nie potrzeba bo nie mam własnego wierzchowca a skoro treningi rewelacyjne to czemu się nie zapytać. Posiadasz może adres strony www lub telefon? Zależało by mi 😉

brzezinka słyszałam różne opinie o tych stajniach:
Albin w Słocinie - generalnie opinie bardzo złe. Konie niedożywione, brudno itp. Pytałam się ostatnio koleżanek i to potwierdziły więc tam raczej się nie zdecyduje.
Zabajka w Zabajce - z niewiadomych względów mnie tam nie ciągnie 😉
JKS Pogórze w Glinniku Zaborowskim - Moja koleżanka tam jeździ i jest bardzo zadowolona. Mówiła mi że ceny odstraszają ale z tego co ja wiem jazda kosztuje 27 zł za 1h więc jak dla mnie to nie jest drogo chyba że pomyliłam stajnie. Mówimy o tej: http://suchwat.prv.pl/ ?
Leśna Wola w Głogowie Młp. - jazda za 45 min 45 zł raczej szukam 1h jazdy do 30 zł
Pegaz na Wysokiej Głogowskiej - Skoro ją polecasz to zadzwonię i się zapytam 😉 Jeszcze muszę się zapytać taty czy by mnie tam zawoził bo patrząc na mapy google to z mojej miejscowości jest 33 minuty co jest wielką pomyłką bo do Rzeszowa tyle mam a Wysoka jest jeszcze dalej  :p
Myślalam, że szukasz stajni z pensjonatem. Jeżeli nie to polecam treningi w Wiercanach. Telefon do instruktorki mogę Ci wysłać na PW.
Byłabym wdzięczna a strony www nie mają?  🙁


Znalazłam jeszcze Stadnina - Berkan Teresa
Słyszałyście może o niej ?
Znalazłam jeszcze Stadnina - Berkan Teresa
Słyszałyście może o niej ?


Ta stadnina jest jakieś 2 km od nas. Głównie zajmują się hodowlą koni huculskich. Mają stronę internetową: http://amazonka.ovh.org/
Szukam solidnego weta, który zbada konia przed kupnem (RTG nóg) w okolicach Stalowej Woli. Znacie kogoś takiego, możecie polecić? Niestety, własciciele konia nie zgodzili się na okres próbny i muszę go dokładnie zbadać na miesjcu, a nie znam nikogo z tej części Polski.
zapytaj w żabnie, maja swoja stronę internetową i wiem że jeździ do nich dobry wet
http://www.stadninakonizabno.dbv.pl/news.php
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
14 grudnia 2009 21:00
Zapytaj P. Mrozowskiego 602790710 wet.  chyba z okolic Mielca ale do Stalowej nie jest tak strasznie daleko lub P. Sołtysik 500049955 okolice Kolbuszowej .
[quote author=kasia&figa link=topic=1843.msg404203#msg404203 date=1260819487]
zapytaj w żabnie, maja swoja stronę internetową i wiem że jeździ do nich dobry wet
http://www.stadninakonizabno.dbv.pl/news.php
[/quote]

Dzięki, ale właśnie chcę zbadać konia z Żabna  🙂 Przydałby się ktoś z zewnątrz.
Zapytaj P. Mrozowskiego 602790710 wet.  chyba z okolic Mielca ale do Stalowej nie jest tak strasznie daleko lub P. Sołtysik 500049955 okolice Kolbuszowej .


Dzięki 🙂 Zadzwonię do obu.
m.indira   508... kucyków
15 grudnia 2009 19:48
charlotte5 jeśli szukasz fajnej stajni , dobrych koni i miłej atmosfery oraz fachowej obsługi w roli 3 instruktorów polecam Hawłowice k.Pruchnika , treningi ujeżdżeniowe i skokowe , jazdy od podstaw , oświetlony plac ...
hala mam nadzieje stanie na przyszły rok już , a jak jest naprawdę może powiedzieć Presja , bo trafiła pod nasze skrzydła
Agnieszka 785600649 (treningi skokowe)
Magda 605922152 (treningi uj)
Bartek 516695216 (tereny)
hejka,
czy ktoś z Was coś słyszał na temat budowy hali we dworze w Komborni?? ewentualnie czy są jakieś stajnie w okolicach Krosna? coś widziałam w Rymanowie przy głównej drodze ale może ktoś ma jakieś lepsze info.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
09 kwietnia 2010 08:05
co sądzicie o P. Strąg A. ?
Jeżeli ktoś z naszego województwa jest zainteresowany witaminami bestermine albo paszami tej firmy to piszcie do Eufori_80, robimy zbiorowe zamówienie żeby były spore rabaty i tania lub darmowa dostawa  😅
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
20 maja 2010 13:50
dokładnie tak jak pisze Presja  😅 😅 , jutro będę miała dokładne ceny zakupu większej ilości produktów Besterly® .
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
24 maja 2010 19:53
podbijam bo mam już ceniik
jeżeli jest ktoś zainteresowany produktami : BESTERLY ceny poniżej:

1. BESTERLY BASIC (1700)        granulat  25kg            33zł
2. BESTERLY OLIMPIC (1701)      granulat  25kg          39zł
3. BESTERLY REPRODIC (1702)  granulat  25kg            39zł
4. BESTERLY FUTURIC (1703)    granulat  25kg            42zł
5. BESTERLY VITALIC (1704)      granulat  25kg          44zł
6. BESTERLY DYNAMIX (1705)    musli    20kg              42zł
7. BESTERLY HERBIC (9795)      musli    15kg              39z

Powyższy towar podany jest w cenach netto, należy doliczyć  3% VAT.

BESTERMINE HORSE 4KG.  14,80 PLN BRUTTO/ OPAKOWANIE

obszar działania: pow. dębicki, mielecki, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski

szykujemy się z Presją do zamówienia, jest ktoś zainteresowany ?
ja jeździłam już w bardzo wielu ośrodkach w okolicy Rzeszowa, w tym w co najmniej 6 przez dłuższy okres czasu. Myślę, że konstruktywnie mogę wypowiedzieć się nt. SK Albin w Słocinie, Janiowego, UKJ Miłocin, dawnego KJ Dwór w Woli Rafałowskiej (a właśnie, ktoś wie kto tam teraz urzęduje? przez jakiś czas dzierżawiła to moja znajoma, ale obecnie już opuściła to miejsce i nie mam pojęcia co tam teraz jest, ktoś ma jakieś bliższe informacje?), Equistro Wierzawice, a ost pojeździłam trochę we WSiZowskiej Kielnarowej.  Byłam raz w Leśnej Woli, a obecnie zamierzam zacząć porządnie wziąć się za siebie (2 lata przerwy) i zaczęłam jeździć do JKS Pogórze u Uchwatów. Jest to kawałek od Rzeszowa (ode mnie około 30 km), ale już wiem, że warto 🙂
Jeżeli ktoś ma jakieś pytania chętnie odpowiem.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
14 czerwca 2010 09:51
może ktoś (dobrze jeżdżący) z moich okolic chciałby pojeździć moja młodą , ja jestem wyłączona z jazdy do końca roku, a nie chciałabym żeby młoda zapomniała co to siodło  🤣
klacz bardzo grzeczna w obejściu i pod siodłem. Szczegóły do ugadania .
Meise - To chyba mamy tę samą znajomą która dzierżawiła Wole  😉 Z tego co wiem to podobno stajnie kupił Miłocin, podobno mają tam trenować tylko młode konie. No ale wiadomo to są jakieś info podsłyszane od kilku osób.
KJ DWÓR kupił w lutym pewien Pan, który chce poprawić tam infrastrukturę i z tego co wówczas mówił będzie tam również prowadził pensjonat. Moim zdaniem, moze to być fajny ośrodek. 🙂
rudzielec - No tam było naprawdę fajnie, tylko jeszcze sporo do roboty. Jak ktoś to mądrze rozegra to będzie miał świetną stajnie.
Presja -  z tego co z nim rozmawiałam, to ma bardzo poważne podejście do tematu, mozliwości i jest zafascynowany końmi. Miejsce jest piękne i blisko Rzeszowa - stałam tam z końmi przez 6 miesięcy więc trzymam kciuki  🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
21 czerwca 2010 10:29
czy jest tu ktoś , kto często bywa w Zabajce?
tak, a o co chodzi ? 🙂

polecam nowa strone (nowy wystroj)- www.zabajka.com
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
21 czerwca 2010 12:54
bo wiesz co chodzi o to , że szukam kogoś doświadczonego do jeżdżenia na moim koniu. Ja niestety na kilka miesiecy jestem uziemiona z jazda a nie chciałabym aby klacz stała bezczynnie.  Czy mogłabyś popytać  wśród znajomych czy ktoś (pełnoletni , za symboliczna opłatą) nie chciałby sobie pojeździć w okolicy kolbuszowej? Klacz stoi w przydomowej stajni , cisza spokój , fajne tereny , konik dobrze ułożony spokojny, ładnie pracuje pod siodłem  🤣 .
Meise - To chyba mamy tę samą znajomą która dzierżawiła Wole  😉 Z tego co wiem to podobno stajnie kupił Miłocin, podobno mają tam trenować tylko młode konie. No ale wiadomo to są jakieś info podsłyszane od kilku osób.

bardzo możliwe, światek jeździecki wokół rzeszowa jest naprawdę mały, wszyscy się znają (albo ja ze względu na swoje wędrownictwo znam wszystkich  :hihi🙂. co do tego, że stajnie kupił Miłocin nie chce mi się za bardzo wierzyć, prezes Leś przecież buduje stajnie jakieś 50 km od Rz, po tym jak postanowili zaorać Miłocin.. albo ja już się zaczynam w tym gubić lub mam przestarzałe info,bo w Miłocienie nie byłam hoho.  🙂

rudzielec, możesz jeszcze cos więcej powiedzieć o tej osobie, która kupił Dwór? Jest to ktoś doświadczony i znany w światku, będzie to stajnia nastawiona na rekreację, czy może na coś wiecej? a może w ogóle pensjonatowa?? czy nie wypytywałaś tak dokładnie ?  😉
bardzo jestem ciekawa, co tam teraz będzie  😀
Meise a gdzie teraz jeździsz? Albo masz swojego konia??
[quote author=Euforia_80 link=topic=1843.msg628278#msg628278 date=1277121254]
, za symboliczna opłatą)
[/quote]
Kobieto, ja opłacalam treningi i starty i nie mogłam nikogo znaleźć, a Ty chcesz jeszcze kasę brać. W życiu tak nikogo nie znajdziesz.
Ja mam pytanie do bywalców Zabajki - odwołaliście zawody ujeżdżeniowe, które miały być 29/30 maj i ... słuch o nich zaginął. Wiecie coś? Będą, nie będą? i kiedy?
Meise z tego co wiem ten Pan nie jest zupełnie znany w świadku jeździeckim. Jest zupełnym laikiem w tym temacie, kocha konie i ma środki, zęby zorganizować fajną stadninę. Jak z nim rozmawiałam, to widać było, że ma bardzo konkretne podejście . Najpierw chce poprawić infrastrukturę, szczególnie ścieżki na terenie stajni, które pokryte były tylko ostrymi kamieniami. Chce trochę osłonić to miejsce od wiatru bo jesienią i zimą tam naprawdę trudno wytrzymać. Na 100 % zatrudni doświadczoną osobę, która mu będzie prowadziła stadninę. Myślałam początkowo, że zaproponuje to tej Pani, która wynajmowała stajnię, ale z tego co widzę wyprowadziła się. Mam nadziej tylko, że nie będzie prowadził jej poprzedni Właściciel  🙂. Ma tam być ponoć pensjonat i nauka jazdy. Pewnie też trochę hodowli, bo kiedyś zamierzał kupić kilka arabów, ale na czym to stanęło to nie mam pojęcia 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się