Końska rewia mody cz. 3

Dramka
VSD to wszechstronny
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
05 listopada 2009 19:49
Pursatowy niciak chyba jednak bardziej do mnie przemawia ;p gdyby nie ta różowa lamówka.. 🙄  sama bym kupiła.
wątek zamknięty
Puma- VSD to nie wszechstronny, ale wszechstronny o profilu ujeżdżeniowym. Jest on dużo dłuższy od typowego wszechstronnego tak aby "starczał"" pod długie tybinki siodeł ujeżdżeniowych
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Oszaleje  😵

Dziewczyny to jeżeli kupiłam VS będzie pasował pod siodło skokowe?  🍴

Hera 275zł?! Polepszyłaś mi humor bo ubolewałam nad tym że kupiłam czaprak za 129zł  😀
wątek zamknięty
VS tak, VSD będzie mocno wystawał poza tybinkę pod łydką
wątek zamknięty
Dramka na pewno pasuje, ja miałam VS'y pod green stara
Hera szalejesz, mi też się taki marzy  💘
wątek zamknięty
Ale 275 zł za czaprak...sorry HERA z największym szacunkiem bym tyle nie dała, nie gniewaj się..

Dzięki dziewczyny mogę spać spokojnie  🙇
wątek zamknięty
Dramka, a wariatka wariatka. Zdecydowanie. W drodze jeszcze lavender.
ciska, 😉 na rudej bedzie pieknie wygladal.
charlotte5, zdjecia na modelu to w blizej nieokreslonej przyszlosci.
wątek zamknięty
Dramka

Juz nie przesadzajmy , 250 zl za polar , albo 400 za dralon tez nie jest normalna cena, ale kupują ludzie i wierze ze aż tyle osób i wszyscy sobie w promocji to nakupowali. Eskadron , to Eskadron.

Te pady są w 100 razy ładniejsze od nudnych Anky. Mysle ze jakosciowo tez nie będą na ostatnim miejscu. Lepiej się układają na koniu niz Eurostary , tak ze myślę ze taka cenę za pad można zapłacić. 

Ze wszystkich rzeczy eskadron zawsze byłam zadowolona , mam derkę zimowa która ma 4 lata ( a używana była na maksa) , podkładki pod owijki  - 3 lata, kaloszki maja najlepsze na rynku. 


wątek zamknięty
Pady Eskadrona wg mnie jakościowo też lepsze niż a Anky i chyba lepsze od Eurostara
wątek zamknięty
hej jak sie układaja pady/czapraki euro star pod siodlem wszechstronnym bo widzialam pare zdjec i jakos dziwnie odstawaly na niektorych i czy sa jakies czapraki czarne z rozowymi elementami? widzial kiedys ktos cos takiego?
wątek zamknięty
O nie! Pady Anky na pewno nie są nudne 😉
wątek zamknięty
Ja mam tylko jedno ale dość kiepskie ze skoków.  🙁

Nie ma wielkiej tragedii, ta tylna cześć gdzie jest napis Eurostar idzie minimalnie do góry. Ja mam 18 wszechstronne prestige i z żelem się układa ok.

Ale jak zakładam matesa (a jest duży bo duże siodło mam ) to trochę wystaje z tylu poza pad. 🙁  tak ze jest dość krotki.  🙄  Mam czarno-brązowy w paski ,chyba jakiś z ostatniej kolekcji.


**Ola**

Czasami się trafi jakiś ładniejszy kolor , ale wyglądają tak samo wszystkie , to jest moim zdaniem nudne 🙂  🙄 

wątek zamknięty
Arimona Nie no jasne, każdemu podoba się co innego 🙂 To tak w formie żartu napisałam😉
wątek zamknięty
Ja swoje ujeżdżeniowe Eskadrony i Anky wsadzam pod skokówkę i tragedii nie ma.Mogę poszukać fotek jak ktoś chce.
wątek zamknięty
czy ktoś ma owijki w kolorze deepblue Eskadrona? Jaki one w rzeczywistości mają kolor. Zamówiłam w El-tanie i przyszły mi najnormalniej w świecie grafitowe - chyba bardziej pasują mi do koloru negro niż deepblue, który jest w odcieniu granatu.
wątek zamknięty
Mam taką małą prośbę 🙂 Czy ktoś mógłby mi ją odziać w różne kolory? Przede wszystkim biały i czarny, a jeżeli ktoś chce się pobawić, to również w inne kolory (modele czapraków, ochraniaczy nie mają znaczenia, chodzi o kolorystykę). Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam 🙂
wątek zamknięty
Mi osobiście na kasztanach podoba się kolor granatowy  😎
wątek zamknięty
Owijki deep blue sa po prostu granatowe. Latem 2008 kupilam granatowe Esdkadrona  - zadna kolekcja, poprostu granat. Jesienia zamowila czaprak deep blue i owijki - dostalam identyczne owijki jak zwykly standartowy granat. Night blue - takie same, identyczne - jest to #14. Tak samo Negro i Stone - jeden, ten sam kolor #77. Taki ciemno szary z odrobinka brudu. Prawdziwy grafit jest minimalnie czystszy, bardziej szary.


wątek zamknięty
chamanit, jesli chodzi po prostu o kolorystyke to prosciej i szybciej bedzie jak sobie wejdziesz na strone szmatocholikow w dzial kasztany.
wątek zamknięty
Ehh, no to dupa - wrrr. A widział ktoś czapraki Eskadrona Cotton w kolorze negro? A stone też będzie pasował z owijkami negro? Bo one faktycznie nie do końca takie grafitowe, tylko taki brudny grafit własnie.
wątek zamknięty
Aaaaaaa! Klami, smurfik jest piękny! 😜 😜 😜
wątek zamknięty
Nie ma cotton negro i nigdy nie bylo. Sa tylko te drozsze. Ale owijki do stone beda pasowac chyba. Te wszystkie kolory sa troche przeklamane np. tu stone cotton wyglada jasno :

http://www.calevo.com/cgi-bin/calevo/scan/se=7558.html

a tu ciemno:

http://www.calevo.com/cgi-bin/calevo/1020226.html


wątek zamknięty
Epk- w kolorze negro wyszły tylko brilianty i impulsy. Do stone pasują owijki fango, negro nie
wątek zamknięty
Laguna a widzialas je w real life? czy tylko na zdjeciu - ja wiem ze to jest identyczny numer -77 obu owijek.
wątek zamknięty
Posiadam cottona fango, owijki fango, brillianta negro, owijki negro, derkę stone i:
-do derki stone pasują owijki fango
-owijki negro sa bardzo ciemnografitowe (niemalże czarne)

Jutro porobię wszystkim fotki i wstawię

EDIT: jest też tak, że ten sam kolekcyjny kolor Eskadrona na różnych materiałach wychodzi inaczej. Np cotton sky jest bardzo "oczojebny" błękit, ale już na impulsie wpada w morski błękit. Mój briliant negro jest ciemnografitowy, ale już impuls negro jest w 100% czarny. I tak samo jest w stone. Cotton stone jest ciemny, a brilliant niemalże identyczny z fango
wątek zamknięty
no to kicha, mi się nie podobają z eskadrona czapraki ani brilant ani impuls... tylko cottony (tak, wiem, jakoś maarna). Ehhh. trzeba będzie odesłać chyba te owijki, chyba, że ktoś widział taki ciemny grafit z innej frimy na czapraku. Ten grafit nie dość że ciemny, to jeszcze taki ciepły dość, właśnie brudny...
wątek zamknięty
Epk- wstrzymaj się do jutra. Porobię fotki to sobie porównasz.
wątek zamknięty
tak jest Dobra Duszo 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.