Końska rewia mody cz. 3

Jeśli te na samej górze to brąz-beż coś takiego [ślepa jestem] to ja MUSZĘ je mieć! 💘
Cudo, cudo w kratę  😍
wątek zamknięty
tak, na allegro, podałam linka
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
07 listopada 2009 12:09
Witam :]

Mam prośbę mógł by mi ktoś powiedzieć które z owijek z tej strony http://www.amigo-konie.pl/index.php?manufacturers_id=29 będą pasować pod kolor tych czapraków?

- http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/22/140#i

-

-

-

-

🙇 Za pomoc będę bardzo wdzięczna 🙇
wątek zamknięty
Manta   Tyłkoklep leśny =)
07 listopada 2009 13:53
dziewczyny, zastanawiam się nad jakimś ładnym kantarem (najlepiej niedrogim =P ) na Basiową...
koloru... no właśnie, dowolnego, byleby był ładny i z podszyciem, najlepiej nie szaro-różowy bo już taki jeden mamy ;-)

Macie jakieś pomysły?

Myślałam w sumie o jakimś czekoladowym, czekoladowo-beżowym... coś w ten deseń... choć też nie koniecznie, co polecacie?
wątek zamknięty
ta derka to cudo !  😜  💘
HKM pro team  😉
wątek zamknięty
Na modelu 🙂


wątek zamknięty
coś pięknego!! to chyba najbardziej rozczulająca derka jaką widziałam  🙂
wątek zamknięty
Manta mi się osobiście podobają koloru żółtego  😍 Jakiej twój koń jest maści? Żółty super wygląda na kasztankach i gniadych, na innych maściach nie widziałam 😉
Daniela bosko 💘
wątek zamknięty
disco - dziękuje  :kwiatek: hihi dokładnie wszyscy tak w stajni reagują - jaki on słoodki  😍

charlotte5 - dziękuje  :kwiatek:

Manta - ja równiez myślę, że do Twojej rudej  ładnie pasowałby zółty, brązowo-beżowy czy jakiś oliwkowy 🙂
A i z tych tańszych odradzam york'i jeśli dziewczyna lubi się pobawić na padoku. Owszem kantar śliczny, super podszyty na wszystkich paskach ale...sprzączka wytrzymała 1 dzień na padoku  😤
wątek zamknięty
wątek zamknięty
wątek zamknięty

Wpakowałam kobyłę w derkę nową ;p.
Co prawda przyduża i założyłam na lewą stronę, ale pochwalić się trzeba  😁.
Na drugim modelu leżała dużo gorzej, w dodatku zdecydowanie odmówił on pozowania ;p.
wątek zamknięty
nie ten wątek
wątek zamknięty
breakawayy, ślicznie jej w dereczce, masz gust  💃  😁

a te kaloszki w kratkę z aukcji romarmr są świetne, ciekawe jak z jakością. Mam zamiar sprawdzić organoleptycznie w przyszłym tygodniu,  😉
wątek zamknięty
Poncioch oo tak, pewnie że mam świetny gust  😁.
Dzięk wielkie za nią  :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
Kochane właśnie zdecydowałam się na czerwoną prade lamicella, posiada ktoś zdjęcie takowej na modelu?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
07 listopada 2009 16:42
Witam :]

Mam prośbę mógł by mi ktoś powiedzieć które z owijek z tej strony http://www.amigo-konie.pl/index.php?manufacturers_id=29 będą pasować pod kolor tych czapraków?

- http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/22/140#i

-

-

-

-

ukłon Za pomoc będę bardzo wdzięczna ukłon
wątek zamknięty
Manta   Tyłkoklep leśny =)
07 listopada 2009 16:45
Daniela - Basiowa raczej kantarów nie niszczy =) więc to jest zasadniczo spory plus  =)
aktualnie męczymi kantar decathlonowy - jest cudoooowny =) kocham go miłością wielką, ale potrzeba nam jakiegoś drugiego =)

Żółty wygląda świetnie - to fakt, ale będzie się okropnie brudził, dlatego myślałam właśnie o brązach i beżu, ale nie wiem z jakiej firmy coś fajnego w tych kolorach mogę dostać =) Zieleni na kasztanach nie lubie zabardzo (choć zielony czaprak jeden mamy =P ) zresztą kasztanka obok stoi w oliwkowym =P
wątek zamknięty
Czerwony też ładnie wygląda 😉
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 listopada 2009 17:29
tak a pro pos niciaka w kolorze smurf - na żywo jest hmm...bardzo żarówiasty  😁
wątek zamknięty
Severus   Sink your teeth into my FLESH
07 listopada 2009 18:52
Dracena w Hortensji - z dzisiejszego mini-hubertusa; sorry za jakość  😡
wątek zamknięty
korsik, mam te w brązową kratkę😉 jak dla mnie bez rewelki, tylko fajnie wyglądają.. Z racji tego, ze ich okrycie wierzchnie to materiał, są bardzo niepraktyczne - szybko się brudzą.
wątek zamknięty
Kto zna jakieś zagraniczne strony jeździeckie które mają w swoim asortymencie firmę horze?
Poluje już od 2 tyg na czaprak limonka i owijki w kratkę. Bo w Polsce już niema  😤
Rozpłakać sie można  🤔 😕
Z góry dzięki :kwiatek:
wątek zamknięty
Severus, Ślicznie kasztankowi 🙂
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
08 listopada 2009 10:51
Ma ktoś fotę Eskadrona VSD pod ujeżdżeniówką?
wątek zamknięty
Daniela  😍 😍 😍
wątek zamknięty
Prawie jak Eskadron 🙂

a polowe tanszy  🤣
wątek zamknięty
a wiadomo jak z jakoscią?  😉
wątek zamknięty
Dramka - wiem wiem  😍  😜
wątek zamknięty
Severus   Sink your teeth into my FLESH
08 listopada 2009 13:46
Mia - dziękuję  😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.