Mam talent

Ja chciałam w finale Adrianne. Jedyna ciekawa osoba w tym odcinku 🙁
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
07 listopada 2009 21:09
A ja tam się cieszę że bracia przeszli, w sumie to na nich najbardziej liczyłam i udało się  😅
cieciorka   kocioł bałkański
07 listopada 2009 21:14
dla mnie rowerzysta, na drugim miejscu adranna, może patencjarz.... a tak to klapa....
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
07 listopada 2009 21:16
Patenciarz - number one jak dla mnie.
Zaraz, a druga osoba nie wejdzie do finału? Dlaczego w poprzednim odcinku weszły dwie osoby?
Weszły 2 osoby:
bracia Legun i Patenciarz
Dla mnie nr 1 patenciaż,  nr 2  bracia legun i rowerzysta, reszta żenada, szczególnie ten co grał na garnkach. Ta Adrianna też była kiepska.
Na castingu Adrianna była o niebo lepsza, ale tak czy inaczej ma kawał głosu. Bracia wg. mnie to zagadka - czy im przypadkiem już niedługo się te głosiki nie zmienią? 😉
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
07 listopada 2009 23:15
może i się zmienią, co nie znaczy że będą gorzej śpiewać, przecież pokazali też że potrafią śpiewać bardzo nisko  😍
I jak dzisiejszy odcinek? Wg mnie był najlepszym półfinałem ze wszystkich. Szkoła mi Kasi i Asi, ale wybór był naprawdę trudny.
Czemu znowu moi faworyci nie przeszli?  🙁
Gościu z pacynkami raczej się nie podobał.
Podobał się za to człowiek z kontrabasem.
Kasia i Asia również się podobały, choć na eliminacjach nie przypadły do gustu. Szkoda.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
14 listopada 2009 20:54
Dzisiejszy odcinek faktycznie był jednym z ciekawszych.
Bardzo się cieszę, że Kony przeszedł dalej bo był na prawdę super 😀
Szkoda tylko, że przeszła kolejna śpiewaczka 🍴 , jeśli już musiał to być ktoś śpiewający, to ja bym postawiła na Tomasza Grdenia, facet mnie rozbroił 💘
Wg mnie w dzisiejszym odcinku było sporo talentów. Rzeczywiście najbardziej podobał mi się występ Kony'ego <3
Tomasz Grdeń taaaak! zgadzam się. 🙂 coś innego.
oti   Everybody lies...
14 listopada 2009 20:59
jak dla mnie dzisiejszy odcinek również był jednym z ciekawszych, zwłaszcza jeśli chodzi o wybór finalistów. strasznie się cieszę, że przeszła Jessika, bo od eliminacji była moją faworytką!  😀 uwielbiam taką barwę głosu, jaką ona ma! i faktycznie, jej metamorfoza była największą wśród wszystkich dotychczasowych uczestników. a występ Kony'ego był rzeczywiście fantastyczny! 😉

wprawdzie ukraińskie mam talent, ale dziewczyna jest fenomenalna. nawet nie wiem jak to skomentować. Ona tworzy na piasku?
genialne  🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
19 listopada 2009 19:49
żużka
Prawdę mówiąc słów mi zabrakło...
Po prostu niesamowite, tak właśnie powinien wyglądać prawdziwy talent, a nie kolejna śpiewająca panienka.
Pierwszy raz zobaczyłam w "Mam talent" coś co mnie zachwyciło 😜
W życiu czegoś takiego nie widziałam... Niesamowite
busch   Mad god's blessing.
19 listopada 2009 21:39
Macie gdzieś link do występu tej pięknie śpiewającej cyganki (nie chciałam tak po narodowościach ale zupełnie wyleciało mi z głowy jej nazwisko 🤔 )?
o rany ta Ksenia...cos niesamowitego- i to jest talent! a to co u nas co niektorzy pokazuja...mhm...
A tu już ktos pokazywał Ksenię.. zamurowało mnie, jak ją oglądałam.

A ja się tam cieszę, ze  Jessica przeszła do finału. Bracia Legun z poprzedniego odcinka, to dla mnie jakaś pomyłka totalna.. nie wiem, gdzie odbiorcy podziali swoje wyczucie..estetyki..


Rozbraja mnie tez Patenciarz!! Trzymam kciuki,zeby wygrał!
oti   Everybody lies...
20 listopada 2009 10:35
Bush,
chodzi Ci o Jessikę? jeśli tak, to proszę -
😉
busch   Mad god's blessing.
20 listopada 2009 23:42
oti - dzięki, to właśnie o Jessikę chodziło  😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
21 listopada 2009 00:22


Po dzisiejszym odcinku zwątpiłem w polaków...Według mnie żadna z 3 osób, które najlepiej ocenili widzowie nie powinna się tam znaleźć. Ja kibicowałem tej dziewczynce, fance Agnieszki Ch. oraz grupie akrobatycznej  "Ocelot..."(nie pamiętam końcówki 😉 ).
Ta 11 latka to dla mnie totalna porażka, zdziwiłabym się jakby głosował na nia ktoś inny poza rówieśnikami 😉 Poprostu nie mogłam na to patrzeć tak mnie jej występ żenował. Nie znosze dzieci naśladujących swoich idolów nawet nie wiedząc o czym śpiewają i jak wyglądają udając zbuntowaną kobietę, stojąc w okraku i w ogole 😉
Ja się cieszę, że ten cały Madox nie przeszedł. Nie rozumiem zachwytów nad jego osobą i naprawdę gorąco dziękuję Wojewódzkiemu, że go nie przepuścił. On naprawdę wygląda jak Magda Mołek, ma kobiecą twarz, oczy, usta, rusza się jak kobieta, fryzura, makijaż. Dla mnie to zbyt wiele. Jego śpiew też nie powala.

Ja kibicowałam Annie Teliczan, grupie akrobatycznej nie pamiętam nazwy, tej od tarzana i panom w różowych koszulach.
Pursat   Абсолют чистой крови
22 listopada 2009 09:41
Ta cała Teliczan jest jak dla mnie totalnie bez wyrazu. Byłam rozczarowana, że przeszła. Zresztą mało która śpiewająca osoba robi na mnie wrażenie, ludzi z takim talentem jest od groma, ja w takim programie szukam czegoś naprawdę niezwykłego, świeżego, zaskakującego. Czegoś takiego jak wspomniana wyżej Ksenia.
Dokładnie, moim zdaniem Anna Teliczan nie powinna przejść(Madox tym bardziej nie powinien być wyróżniony, wg mnie nie umie ładnie śpierwać 🙄 ). Blacha i Kruk też mi się nie podobali, nic ciekawego. Za to grupa akrobatyczna zrobiła na mnie wielkie wrażenie  👍
jak się nazywa piosenka co leciała jak Anne Terliczan pokazywali? później Kuba się wypowiadał...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się