Wszystko, co chcielibyście poradzić, ale nikt nie pyta...

jesli wydaje sie cie ze dobrze zalozyles film-sprawdz, cos na bank jest nie tak

jesli dobrze ci sie rozmawia a czas plynie szybko, to na pewno wlasnie spozniasz jakis seans

jesli wszystkie reklamy sa zwiniete w ta sama strone - na pewno ktoras pojawi sie na ekranie do gory nogami i od konca

(to takie pracowe hasla)

do tego jest kilka jedynych wlasciwych odpowiedzi:
nie mialem czasu
nie wiedzialem jak
balem sie, ze zepsuje
a to nie ... mial zrobic?
za chwile zrobie...
[quote author=Ktoś link=topic=11182.msg374244#msg374244 date=1257702156]

dobra rada - jak chcecie szybko zapleść grzywę konia,nie psikajcie przedtem sheenem ogona,bo ręce są bardzo śliskie
[/quote]

a tym bardziej nie psikaaj grzywy, zanim dwa razy nie sprawdzisz czy to napewno butelka z wodą a nie sheenem 😉
A jak już się przeprowadziłeś na pustkowie, gdzie 7,2 Mb/s śmiga całe 2 kb/s, to się nie dziw, tylko przyzwyczaj i polub. O ileż mniej pokus, droga do świętości łatwiejsza...


Ale ja nie chcę być święta 😉 A przyzwyczaić się muszę niestety...
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
08 listopada 2009 20:15
Lena - bardziej docenisz internet w pracy  😎

jak dziecko poszło do kuchni,jest dość cicho i długo nie wraca,to na bank grzebie w śmieciach  🙇
NIGDY, ale to NIGDY nie pracuj z koniem ktory nie jest Twoj. Woz sobie tylek, owszem, ale nie wkladaj w cudze zwierze swoich umiejetnosci, czasu, serca i pieniedzy...

O to rzeczywiście nigdy nikt nie pyta. Bo nigdy nie chce usłyszeć takiej odpowiedzi.

Nigdy nie czyść kopyt kopystką skierowaną w swoją stronę. (Ale i tak obstawiam, że to ja mam takie zdolności, aby za każdym razem skończyć z siniakiem na przedramieniu)
jak oglądasz tylne nogi, pamiętaj o guzie piętowym, po nim też boli :oczopląs:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 listopada 2009 21:16
jak dziecko poszło do kuchni,jest dość cicho i długo nie wraca,to na bank grzebie w śmieciach  ukłon

Albo wyrzuca kwiatku z wazonu lub firany z szafki.
Nigdy nie czyść kopyt kopystką skierowaną w swoją stronę. Mnie w takich przypadkach boli, albowiem przede wszystkim piasek i inny syf w oczy.

Gratulacje dla ekipy zmotoryzowanej! Tak pomyślałam, że możnaby zawczasu nauczyć dziecko wydostawania się z zamkniętego samochodu, ale może lepiej niee... czasami może lepiej, żeby zostało w środku, np. podczas jazdy. No i w samochodzie najwyraźniej broi mniej niż w kuchni 😁

Nie mam żadnej rady, nie ma rady, czas spać, db.noc!
Nie idz na judo na kacu słaba koordynacja ruchowa i robienie przewrotw w przod i tyl przez 30 metrowa sale jest zabojcze
i mozna wyjsc z sali w kolorze zielonym 😂 😵
Jeśli nie lubisz widoku żył, to nie patrz na ekran od USG i nie zadawaj panu doktorowi pytań, bo zemdlejesz i narobisz sobie obciachu  😵

To ja rozszerzę radę Dzionki: jeśli wiesz, że miewasz akcje "słabo mi z każdego błahego powodu", to w ogóle nie patrz na rzeczy, które powodują, że robi się słabo, o nic nie pytaj i bardzo intensywnie staraj się myśleć o czymś innym.
I nie przejmuj się tym co ludzie sobie pomyślą, jak się gdzieś w miejscu publicznym położysz na ławce/ziemi.

Jeśli chora osoba mówi Ci wielokrotnie, że możesz się od niej zarazić, to jej uwierz i nie siedź z nią z w jednym pokoju przez 2,5h, bo ta osoba naprawdę może mieć rację...
To ja rozszerzę radę Dzionki: jeśli wiesz, że miewasz akcje "słabo mi z każdego błahego powodu", to w ogóle nie patrz na rzeczy, które powodują, że robi się słabo, o nic nie pytaj i bardzo intensywnie staraj się myśleć o czymś innym.
I nie przejmuj się tym co ludzie sobie pomyślą, jak się gdzieś w miejscu publicznym położysz na ławce/ziemi.


i nie wpisuj w www.images.google.pl słowa palec 🙇
aaa, wpisałam - bleeee  😵
oczywiście wpisałam - o fuuuuuuuj 🤔wirek:
O masakra, masakra, masakra...  A mówili, nie wpisywać 🤦
Ehh ostrzegałam 🙄

[najgorszy jest ten oberwany prawie całkiem kciuk i ten palec serdeczny ze zdartą przez obrączkę skórą 🤔]
wpisałam! fuuuuj

jeśli się spieszycie i wbiegacie do samochodu, upewnijcie się, że wsadziliście obie nogi do środka, zanim zatrzaśniecie drzwi  😵

nie próbujcie nawijać włosów na grzebień, na koloniach straciłam 1/3 włosów  😁

nie otwierajcie butelki z kapslem zębami, zęby raczej nie wylecą, ale dziąsła mogą nieźle się poharatać

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 listopada 2009 11:40
Jeśli ktoś Ci mówi "Nie zaglądaj tu: ..." to tam NIE ZAGLĄDAJ! 😁 chyba że masz mocne nerwy 😎
majek   zwykle sobie żartuję
09 listopada 2009 12:11
jak tylko wpisałam, to się uśmiałam
[img=]

edit:
rada mi się przypomniała:
Upewnij się, że deska jest podniesiona jak sikasz po ciemku
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
09 listopada 2009 12:31
Ooo, a więc jeśli zapytałaś koleżanki jak są glany po angielsku, a ona powiedziała, że 'glans' to W ŻADNYM WYPADKU nie wpisuj tego do grafikii w googlach ... 😂 😵
"glans" ❓
Rety 😲
W żadnym wypadku, najżadniejszym 😵
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 listopada 2009 12:58
Jesli masz wrócić z imprezy późno, przygotuj sobie ubraną pościel / rozścielone łóżko, piżamkę, a przy łóżku H2O, jesli zakladasz, że wrócisz w stanie nieważkości.

Jeśli wiesz, że nie masz kłopoty z rannym wstawaniem, jak najwiecej rzeczy przygotuj dzien wczesniej (ubranie, zatankuj samochód, przygotuj papiery itp). Zaoszczędzisz sobie stresu.

Zanim coś powiesz, pomyśl dwa razy. Ugryzienie się w język mniej boli, niż odkręcanie tego, co sie powiedzialo.

Nie pozyczaj niczego osobom, ktore z pozoru wygladają na odpowiedzialne, bo zepsują i nie poczuwają sie do winy.
nigdy pędząc na motorze w krótkich spodenkach przez łąkę nie naciskaj nagle gwałtownie hamulca z całej siły
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
09 listopada 2009 14:57
Zanim wstaniesz i obudzisz cały dom, sprawdź 2 razy czy rzeczywiście jest 8 a nie 6.
Gdy jedziesz rowerem nie trzymając się steru rękami, nie wstawaj z siodełka!
Jak wsiadasz na rower, to sprawdź sprawność hamulców. Zwłaszcza jak planujesz zjechać z góry, na któej stoi całe osiedle, drogą, na której są "kocie łby" a na dole jest główna ulica Twojego miasta i mur po jej drugiej stronie o.O
Nie wierz w to, że jak płacisz hydraulikowi za zamontowanie pralki, to on pofatyguje się i zrobi to na tip top. Śruby przytrzymujące bęben musisz wyjąć sam/a.

A jeśli tego nie zrobisz, to nie stój jak osioł przez 10minut i nie patrz na pralkę, która przebyła całą drogę od wanny do wyjścia zabierając ze sobą kosz na brudy! I wyrywając kontakt z gniazdka.  🤔
a ta szklanka na podłodze jest po jego kawie....  🙄
a jak jedziesz na rowerze i gadasz przez tel to kierownice trzymaj lepiej ta reka pod ktora masz tylny hamulec, szczegolnie jak dojezdzasz do skrzyzowania 😉
nawet jak sie w tym momencie nie wywalisz to i tak skonczy sie to smiertelnie dla telefonu i okularow, a dla ciebie wieloma siniakami 🙂
Sigma, chyba mamy ten sam problem 😁
Dworcika, tylko u mnie hamulce byly sprawne hahaha

a jezeli przedni blotnik troche sie poluzowal i co chwile trze o opone to nie kop go co chwile zeby "sie podniosl", bo prawdopodobnie wtedy ulamiesz taki maly niezbedny elemencik trzymajacy go, blotnik sie urwie, wkreci pod opone i bedzie... lipa  😎 wtedy zawolaj milego pana robotnika z pobliskiej budowy ktory wprawdzie tego nie naprawi, ale polamie do konca i wyrzuci hahaha 😎 i wtedy mozesz jechac dalej
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się