Wszystko, co chcielibyście poradzić, ale nikt nie pyta...

Sigma, sytuację z telefonem też już przerobiłam :P Wtedy był sprawny Na szczęście skończyło się na tym, że kurczowo trzymając telefon walnęłam nadgarstkiem w kierownicę, a spadając z siodełka poobcierałam nobie nogi w pachwinach i ramę i linki hamulców, które tam są :/
Bez hamulców było gorzej - nie zczaiłam, że Tata tylko na chwilę odszedł od roweru, przy którym coś robił i odpiął hamulce o.O

Jeszcze z tej bajki: jeśli jeździesz brukiem i jest piekielnie ślisko, to nie hamuj gwałtownie nawet jak ktoś wyjedzie na czołówkę :/
ja wtedy zachamowalam 1 hamulcem, telefon spadl na chodnik, a czolem przywalilam w kierownice lamiac okulary hahah. ale nie wywalilam sie  😁
Mi się udało zeskoczyć. Nie wiem co gorsze :P
cenna rada, nie powiem. Ja wyleciałam zupełnie przed rower. Nie pamiętam co sobie zrobiłam, wiem, że telefon był cały a ja leżałam na środku jezdni jak głupia. Dobrze, że miałam koleżankę, która zmotywowała mnie do wstania bo chwilę później, z za dużą prędkością, jak na ten wiejski odcinek jezdni, jechał transportowiec. Sympatycznie 🙂
Gillian   four letter word
09 listopada 2009 19:06
nigdy nie pisz smsów pod wpływem silnego upojenia alkoholowego, zwłaszcza jesli piszesz treści bardzo erotyczne do faceta a sms wędruje do mamy...
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
09 listopada 2009 19:52
Gillian, hahaha, a co na to mama?😀😀
Gillian   four letter word
09 listopada 2009 19:54
pominęła milczeniem... 😀
żużka, Ty pamiętasz 😉 Ja mając 7 lat wywinęłam w ten sposób. Opóźniłam się kilka godzin później w szpitalu 😉

Co do sms'ów - nie zostawiam swojego telefonu na kuchennym stole, jeśli masz wpisanego kolegę tak samo jak Twój Tata sąsiada (to samo imię i nazwisko...rodzice nie znali kumpla :P ), a Twoja Mama nie rozróżnia telefonów jeśli oba mają ten sam kolor 😉 Zwłaszcza jeśli umawiasz się z kolegą na wieczór 😁
Skończyło się śmiechem i sarkazmem :P
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 listopada 2009 20:02
Gillian  😂 oplułam monitor 😁

Zawsze wyczekuj nieoczekiwanego! Jeśli jedziesz na koniu na oklep w lecie przez pole ze skoszonym sianem, trzymając jedną ręką wodze, a drugą pisząc smsa, to pamiętaj wcześniej chociażby o włożeniu bluzki do spodni. Zaoszczędzisz sobie poharatanych pleców i masy przekleństw.
Jeśli jesteś osobą, która ogląda to wszystko - pomóż koleżance a nie płacz ze śmiechu 😂
Strucelka, przepraszam, ale do drugiego zwykle nie jestem w stanie się dostosować, jeśli widzę, że nie stało się nic strasznego 😁

Jak siedzisz na stojącym spokojnie koniu, to jeszcze nie znaczy, że nie możesz całkiem nagle  opuścić pokładu.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 listopada 2009 20:12
Dworcika ja też nie 😡 😁

Uważaj, bo nawet brak czegoś strasznego dla konia może być straszny 😵
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
09 listopada 2009 20:16
w temacie koni.

To że już wróciliście z terenu, że na luzie rozmawiasz z przyjaciólką, to że koń stoi przed wejsciem do stajni, to nie znaczy, że zaraz się Ciebie nie pozbędzie.
Jeżeli teren był udany i bylo w nim dużo galopu przez las, to znaczy że wróciłeś z podbitym okiem...
____________________

Jeśli masz możliwość zrobienia naprawde dobrego zdjęcia - właśnie wyładował ci się aparat.
ovca   Per aspera donikąd
09 listopada 2009 20:18
Nigdy nie przymrużaj oka na alkohol, nawet wśród znanym i lubianych "swoich" niepełnoletnich, jeśli jesteś oficjalnie za nich odpowiedzialna  😵
Nigdy nie dawaj się pilnować, gdy jesteś pijana, przyjacielowi swojego przyjaciela. Zwłaszcza, gdy też jest pijany. Zwłaszcza, gdy jest to Sylwester.  😎
ovca   Per aspera donikąd
09 listopada 2009 20:26
A, na rajd konny, zawsze woź ze sobą koszulkę na dokumenty, bo jeśli akurat pada deszcz, i dostałaś mandat, to po odzyskaniu formy z mokrej szmatki na kawałek papieru nie będzie widać na nim treści  😂
Ooo, a więc jeśli zapytałaś koleżanki jak są glany po angielsku, a ona powiedziała, że 'glans' to W ŻADNYM WYPADKU nie wpisuj tego do grafikii w googlach ... 😂 😵


kiedys, dawno dawno, juz wpisalam, bo tez kminilam jak sa glany po angielsku :P  😁

Gdy jedziesz rowerem nie trzymając się steru rękami, nie wstawaj z siodełka!


cos we mnie sprawia, ze natychmiast chce tego sprobować  😁 😀iabeł: dobrze, ze nie mam roweru.

z konskich:
W terenie jesli nie poczekales/las az kon schyli sie pod galezia pierwszy, to pod zadnym pozorem nie schylaj sie po przeciwnej stronie niz jest galaz (jesli galaz po prawej to i ty po prawej). Jesli nie skorzystales/las z tych rad, to nie dziw sie, ze kon machnal glowa i szyja z calej sily w tę strone po ktorej "zwisasz" (bo sam walnal w galaz) i przestawil ci nos, szczeke oraz glowe (w stosunku do szyi) ani ze potem 2,5 godziny spedzisz na izbie przyjec, poprzeswietlaja cie ze wszystkich stron a na koniec zaloza ci na szyje kołnierz ortopedyczny zrobiony z waty i bandaza elastycznego, ktory bedzie ci przeszkadzal w prowadzeniu samochodu do tego stopnia ze zdejmiesz go tego samego dnia a potem wszystko cie bedzie bolalo przez kolejne 2 tygodnie.
In.   tęczowy kucyk <3
09 listopada 2009 21:55
Jeżeli masz zastrzeżony numer komórki i jesteś w stanie upojenia alkoholowego pamiętaj, że jak wysyłasz smsa to numer jednak się pojawia! A nawet jeśli dana osoba nie ma Twojego numeru, pamiętaj, że a) można to wygooglować (tak, naprawdę dużo osób można wygooglować wraz z nr telefonu : P ) b) jeżeli to jest Twój znajomy i nie ma Twojego numeru nie znaczy wcale, że przyjaciel tego znajomego też go nie ma...

Najlepiej w ogóle nie pisz smsów w stanie upojenia alkoholowego, w 99% przypadków to się źle kończy...
Na forum to samo, piłeś - nie pisz 😎
Wredny   po prostu; zły człowiek
10 listopada 2009 00:04
[quote author=wł. Felix-Huston, forever felicis! link=topic=11182.msg375512#msg375512 date=1257803793]
Na forum to samo, piłeś - nie pisz 😎
[/quote]
Czyli; nigdy nie pisz na forum? To chyba zbyt radykalne.
Unikaj funkcji- "wyślij do wszystkich", "odpowiedz wszystkim" - zaklej sobie taką opcję plasterkiem .
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 listopada 2009 07:01
hahahha jetescie boscy ze swoimi radami 😉
Jeśli pozwalasz dwulatkowi bawić się w samochodzie na fotelu kierowcy - nie zostawiaj mu drobnych w pojemniczku obok. Może nakarmić nimi CD, a nakarmione pieniążkami CD nie działa 😀
(ku zdziwieniu dwulatka, bo przecież jak wrzucasz pieniążek do jakiejś dziurki, na ogół coś zaczyna działać, a nie przestaje 🍴 )
Nie wypełniaj druków na prawo jazdy od tyłu bo okaże sie że wypełniłeś/aś druk o prawko na tramwaj 😉
Jeśli jesteś w konnym terenie, a fetyszem Twojej klaczy jest las, mając takowy na horyzoncie nie puszczaj wodzy.
Chyba, że lubisz skoki adrenaliny i slalom między drzewkami.
Mazia   wolność przede wszystkim
10 listopada 2009 12:29
Gilian niezły hard coore  😁
Ja dodam... nie pisz smsów erotycznych pod wpływem alkoholu do nikogo... możesz być źle zrozumiana 😉
Jadąc w teren do lasu schowaj kaptur do kołnierza. Na koniu kaptur do ochrony przed deszczem sprawdza się kiepsko, a pomysłowy zwierzak może znaleźć dla niego zupełnie inne zastosowanie  😁
In.   tęczowy kucyk <3
10 listopada 2009 13:45
Ja dodam... nie pisz smsów erotycznych pod wpływem alkoholu do nikogo... możesz być źle zrozumiana 😉


Szczególnie, jeżeli jest to chłopak, w którym kochasz się od dwóch lat, on o tym nie wie i w dodatku za szczególnie za tobą nie przepada, a traktuje raczej jako "zło konieczne".
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 listopada 2009 13:47
Lena, Czyżbyś zawisła na drzewie? 😁
Ja nie, ale współtowarzysz podróży i owszem  😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 listopada 2009 13:50
😂 piękny to musiał być widok 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się