PSY

Siwe
Dzieki 🙂 To bardzo przyjazny i fajny pies. Szkoda ze po przejsciach, bo uniemożliwia nam to wiele rzeczy niestety... ale i tak strasznie kocham tego Gamonia 😀
k_cian wiem jak powinien wygladać włos mojego psa. Dziwi mnie tylko że ze wszystkich stron słyszałam jak to strzyżeniem niszczy się sierść a mam zupełnie inne odczucia. Np ten jego kolor...był troszkę za jasny. Hodowcy i fryzjerzy powtarzali nam że jak będzie często trymowany to kolor mu się poprawi. Że wybarwi się lepiej, nic z tego. Był cały czas taki sam 😉 Dopiero teraz po 3-4 strzyżeniu zaczyna mu wychodzić śliczny czarny kolor na grzbiecie. Coś o co "walczyłam" 3 lata.
Katharina   "Be patient and trust in the process"
12 listopada 2009 14:43
Muffinka dawniej u mojego psa po strzyżeniu też z jakimś czasem powstawał inny wyraźniejszy  kolor sierści, nie wiem od czego to zależy  😉 Rzeczywiście w salonach trymowanie jest o wiele droższe niż strzyżenie... To chyba dlatego, że zajmuje więcej czasu. Dlatego ja też nie daje mojego psa fryzjerce tylko sama się nauczyłam trymować. Zamówiłam trymer w internecie i jestem bardzo zadowolona. Oczywiście w niektórych miejscach włos musi być rzeczywiście ścięty maszynką np głowa. Ale jakby mi ktoś teraz ostrzygł mojego psa na grzbiecie  🤬  to bym chyba oszalała...  😎
orzeszkowo   fairytales don't come true
13 listopada 2009 15:44
To ja przedstawię mojego latającego zwierzaka 🙂

o jaa ! ale skoczyl skubany 😀
i jaki ma zapas jeszcze  🤣
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
13 listopada 2009 18:35
a jak sie sklada  🤣 🤣 boski
orzeszkowo   fairytales don't come true
13 listopada 2009 20:12
karolinaa , pigwa dziękuję  😀 Jak pogoda dopisze to może pstryknę coś aktualniejszego  😉
no i po debiucie w młodzieży 😀
moje szczęście było najmłodsze w stawce dostało ocenę bdb 😀
Jestem z niego dumna 😀
Ciekawość...
Czas na teriera  😀iabeł:
I jeszcze:
orzeszkowo   fairytales don't come true
14 listopada 2009 20:26
karolinag4  ale masz wygimnastykowanego zwierzaka  😁
O tak...  🤣 Na dodatek nie da się jej zmęczyć  😵
niestety jakość oświetlenia w hali nie sprzyjała robieniu zdjęć
Nerosław wystawowo

i po wystawie w domku z zasłużona nagrodą
Katharina   "Be patient and trust in the process"
15 listopada 2009 16:13
W&W ta wystawa to w Kielcach?  😉
Siwe, tak to Kielce
Katharina   "Be patient and trust in the process"
15 listopada 2009 16:23
ooo  😉  I jak Wam poszło?
debiut w młodzieży ocena bardzo dobra 4 lokata.
Wiemy nad czym mamy pracować aby wyniki były lepsze😀
jestem bardzo zadowolona z jego występu bo początki wystawowe nie były takie kolorowe a z wystawy na wystawę jest lepiej 😀
Katharina   "Be patient and trust in the process"
15 listopada 2009 16:57
Noo to gratuluje  😉 I życzę dalszych sukcesów  🙂
W&W, gratulacje! widzę że śmigacie zdrowo po polsce 🙂 do czego się przyczepili?
k_cian, Złożyło się kilka rzeczy.
Był najmłodszy w stawce więc był mniej obrośnięty.
w ruchu unosi ogon co burzy harmonię ruchu ( on strasznie nakręca się w ruchu bo myśli ze to czas zabawy)
A i przez to że jeszcze nie jest obrośnięty to widać jego długie nogi i wydaje sie wysoki ( miarki nie było więc ocena wzrostu na oko)
Ale z oceny jestem zadowolona i oprócz wzrostu zgadzam się ze wszystkim co napisano w karcie 😀
My dzisiaj byliśmy pierwszy dzień w psim przedszkolu. Wrażenia pozytywne, mamy w grupie dwa laby i jednego pinczera. Dzisiaj dzień zapoznawczy, mała narobiła trochę dymu, aż miała białka oczu przekrwione z emocji, mam nadzieję, że się przyzwyczai. Nie mam zbyt wysokich wymagań co do celu tego szkolenia, więc pewnie będę zadowolona. Ludzie, którzy to prowadzą przypominają z ideologii naturalsów "końskich", więc jakoś swojsko się zrobiło  🤣
W&W, gratuluję 🙂

Mam do Was dość dziwne pytanie 😡 Czy suczka daje jakoś po sobie znać, że jest w ciąży? Tzn. daje jakieś "znaki"? Jeśli tak, to ile czasu od krycia? 😡 😡
W&W, to nie takie straszne te wady, sierścią dzieciak obrośnie, spokojna głowa, natomiast co do ogona.. wszytko do wyćwiczenia 😉 u flatów ogon ma być żywy i radosny, więc niektórzy uczą na komendę merdać, zaś np u borderów, jak obserwowałyśmy ring znajomej i rozmawiałyśmy z ludźmi, psy były uczone na hasło opuszczać go niżej jeśli zadzierały

także popracujcie nad świadomością ogona i ten problem też będziesz miała z głowy 🙂

a my szykować będziemy się już na sezon 2010, jak już pełną szatę będziemy mieli i młoda zarośnie w miejscach po zabiegu do końca, bo wciąż widać "płytszy" placek

no i czeka nas pierwsza cieczka..
Przyniesłam  😁 mojego ostrzyżonego puliszona zwanego teraz przez ludzi pudlem  😜







ale z to statyka opanowana  😉
fin moja suczka ma rodzic około Mikołaja i na pierwszy rzut oka jeszcze nic nie widać. Doświadczona osoba jest w stanie delikatnie wyczuć płody, ale nie wyraźnie. Młoda rodzić będzie pierwszy raz więc nie wiem- ale u jej matki na tydzień/10dni przed rozwiązaniem było dopiero wyraźnie widać, źe jest w ciąży za pierwszym razem, a nie był to mały miot.

Wszystko zależy od suki 🙂

Natomiast weterynarz od 28 dnia przy użyciu usg potwierdza ciążę.
Czasem nawet wcześniej może powiedzieć.
Seksta   brumby drover !
16 listopada 2009 10:34
Moja poprzednia suka urodzila 'nagle' 10 szczeniat.....Bedac u weta powiedzial, ze 'urodzi jedno lub w ogole nie jest w ciazy'. I byla niespodzianka.  😉
W&W gratuluję!!!! kcian z klikerem ten ogon?

przedstawiam wam Kruszynkową kumpelę
sznurka, co to ?? jednak udało Ci się przekonać K. na nową psinę ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się