Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Zobaczcie jak Franke Sloothak pokonuje 2,40 👍
ushia   It's a kind o'magic
09 listopada 2009 22:42
święty koń!!!
ushia byłooo, było już w 4 wątkach, w tym również i w tym  😵
ushia   It's a kind o'magic
09 listopada 2009 22:44
a to przepraszam - zwykle nie ogladam filmikow, ten mi znajoma podrzucila i mnie powalil
Facet ma jaja ze stali.  😜

I zaimponował mi że wraca w siodło..
pandora   czaprakomania...XD
10 listopada 2009 09:30
ja bym sie spaliła ze wstydu po pierwszej przeszkodzie  🤔 a tym batem to powinien dostać jeździec nie koń 🤬 ...porażka
Szkółkowe realia  😁 Pewnie bym nawet nie dodała, gdyby nie motyw w ok. 1:40 filmiku, przy ostatnich skokach  😂

ta mala dziewczynka w czerwonej kurteczce wali o ziemie jak gruszka, najwiecej jej upadkow jest. biedna....
co powiecie o skokach kocich  🏇

dempsey   fiat voluntas Tua
17 listopada 2009 22:45

Passage, spanisch walk, ter-a-ter, pesade, Courbette, centavo
Ukrainka
bardzo skromnie, zadnych namiarow na siebie, żadnego puszenia się. tak po prostu, w lasku obok stajni...
ma wiele innych filmów
jakie ladne!! i elementy wykonywane dokladnie. super!!!
mialam powsiadac u znajomego na konie. stajnia hodowlana, kalcze molde i starsze, malo jezdzone. ja wsiadam, a kazdy kon no... widac ze bardzo dobrze jezdzony. nawet za dobrze jak na moje mozliwosci.  pytam: ktos u ciebie je jezdzil??? aaaaa mialem jakchs praktykantow z ukrainy  😵 nie widzialam ludzi na oczy, ale szkole musieli miec znakomita.
Pomocy 😉 Przejrzałam cały wątek, ale nie znalazłam niestety.

Szukam dość popularnego filmiku, na którym babka bez kasku ( za co została dość skrytykowana ) skakała na koniuchu, który po każdej przeszkodzie ostro dawał z zadu 😉 I taka fajna muzyczka do tego, dziewczyna chyba czarne włosy miała. Filmik był bodajże na starej volcie, a jest mi na gwałt potrzebny.Ktoś poratuje?


jeśli było, to przepraszam  😉
bylo. kilka razy nawet.
http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=8B-MfkKVcBc mam ;d btw ona ma tę łydkę na kleju czy jak?  😁
Dziewcze ładnie siedzi, ale ten koń to z zadu ostro nie daje, owszem na początku by pobrykał, ale do walenia z zadu mu daleko. Pewnie kogoś słabo jeżdżacego by wysadził z siodła.
Kiedyś na wrocławskim CSI była taka para w GP, gdzie koń faktycznie pomiędzy przeszkodami prał z zadu za każdym razem. Robiło wrażenie 🙂

nie wiem czy to już było.  🙂
podziwiam jeźdźca  👍 
Są też inne filmiki z pracy tej Pani
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
20 listopada 2009 13:25
 podziwiam jeźdźca  👍 
Są też inne filmiki z pracy tej Pani


dla mnie to głupota, można zabic siebie  i koniowi krzywdę zrobić. Czy nie byłoby prościej popracować z koniem z ziemi i oswoic go z folią czy cokolwiek to jest.
 podziwiam jeźdźca  👍 
Są też inne filmiki z pracy tej Pani


kompletna idiotka i jeszcze trzyma tą folie jak koń szaleje, czemu to ma służyć?
co tu można podziwiać?
No jak to co ?? Wrodzoną głupotę  😁 
Dziewczyny, a co powiedzielibyście o tym....


filmik sprzed tej niespecjalnie wesołej sytuacji, którą tutaj pokazała Furioso. Czy ktoś widzi wystraszonego i bardzo zdenerwowanego obecnością folii konia ...? Ja np. nie. Fakt, faktem, jeźdźcowi można zarzucić inne rzeczy, ale generalnie koń tutaj nie wygląda na takiego, który przejmowałby się szeleszczącą folią na swoim grzbiecie. Nie wiem co mogło się stać na filmiku wstawionym przez Furioso, może koniowi było trochę "nadto", może zbuntował się czymś innym, może "zauważył" folię z drugiej strony i mu się to nie spodobało...
Takie rzeczy się zdarzają i nie wiem na ile było tutaj "totalnej idiotki".
Zastanowiłabym się raczej czemu ma służyć wypuszczanie koni na lonżownik, osiodłanych z wodzami przewieszonymi "za siodłem". Mniemam, że przyzwyczajeniu konia do siodła i popręgu, ale... nie słyszałam, by w tej metodzie ktoś polecał przypinać wodze.
asds   Life goes on...
20 listopada 2009 18:08
Nie tylko z wysokich koni się spada na parkurze 😉

o nie  😵 przez ten film znowu zaczelam buszowac w dziale mini kucykow ...MUSZE kiedys miec takie mini szalenstwo:

aaaaa zoyabea przez ciebie ja też muszeee  🏇 🍴


Co za masakra! że w ogóle autor filmiku jeszcze podpisuje co to za stajnia.. uświniony koń, 'lonżowany' na lonży długości 2m, dookoła konie biegają luzem, horror...
niezły hardcore  😲
I to dziecko na czubku, i "uważaj!" jak konie na nie lecą...
😲 dziecko bez kasku, stopy po pięty w strzemieniu
od razu widzę scenę: kwik, bryk, dziecko uwięzione w strzemieniu, głową po ziemi wśród stada koni 🙁 a może jestem przewrażliwiona 🤔
CO DEBILE !!

wogole kon jaki brudny , dziecko nawet bez toczka , nie mowiac o stopach !!! <szok> , takich instruktorow nie powinno byc !!!!!! zmuszanie na sile galop !! i caly czas ta baba mowi HOLA ? czy GÓRA ! ?

takie wieśniaczki z lekka.... 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się