Kącik Ujeżdżenia

Ja jeszcze wroce do zawodow w Kuzni. Czy byl ktos na tym spotkaniu w sobote wieczorem? Jaka ferkwencja? O czym mowiono?
Do zobaczenia jutro w Aromerze  😀
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
20 listopada 2009 19:33
Ostateczne listy: http://www.swiatkoni.pl/news-download/1473-1306.html

Do zobaczenia! Ja zjadę do Aro przed 11, więc prosze mnie atakować 🙂
Koniczka do nas też wbijaj, jak przyjedziesz to akurat P będzie
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
20 listopada 2009 21:26
Kurcze, a mnie jednak nie będzie jutro w Aro 🙁 Ale spokoloko, jeszcze kiedyś się spotkamy większą ekipą 😉
Trzymam za wszystkich kciuki, a akcentem na Ciotkę Koniczkę ofkors 😎 😉
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
21 listopada 2009 15:34
My już po zawodach, licencja jest, poznałam się z milusią i Fantazją 🙂
Ja już wróciłam z Aro. Widziałam przejazd Milusi, efki i EliPe  🙂 Niestety na Koniczkę czekać nie mogłam, bo jedzie dopiero po 17, a jeszcze do mojego kopytnego jechać trza! Spotkałam mnóstwo voltowiczów i widziałam sporo voltowych koni 🙂 Oczywiście wszystko z Fortą u boku  😀 Trzymam kciuki za resztę, której nie obejrzę.
Ja też już wróciłam z Aro. Pozytywne wrażenia, poznałam pare voltowiczek: Efkę (jak zgram przejazd to jakoś wyślę), Dzionkę z Fortą, Koniczkę, Szerek. Widziałam również ElęPe i Caroline.
efka Ritek wygląda super, no i jak się rusza. Śliczny koń i piękna maść.
Koniczka Twój Grom mnie zauroczył  😍 cudny konik, a jak tam przejazd?
lostak   raagaguję tylko na Domi
21 listopada 2009 19:22
jak tam wyniki???? 👿
Milusia i Zwiastun chyba 57 w P, a Efka 60. Poprawcie jeśli się mylę 🙂
a ja pogratuluje jeszcze raz Efce i Ritkowi : )

Teraz będę trzymała kciuki mocniej - pokażce na co was stać w C klasie 🙂
Wyniki: http://www.aromer.pl/imprezy2009/11_21/aromer_wyniki211109.pdf
Milusia w P1 - 58,044%, P2- 57,400%
Ewciaa w L3 -55,227% , P1 - 55,218%
Efka w P2 - 59,800% (4 miejsce)
60% miała Szerek w P2, zajęła 3 miejsce
Koniczka gratulacje  😀
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
22 listopada 2009 09:43
Melduje sie po naszych pierwszych zawodach ujedzeniowych 🙂, ale na poczatku wielkie gratulacje dla Efki, bardzo podobala mi sie na Ritku 😉 No i kon swietnie sie prezentuje.
Co do mnie i Zwiastuna to P1 58,04 a P2 57,4 🙄
Nie wiem czy to duzo, czy malo?Ale z konia jestem bardzo zadowolona.Zaskoczyl mnie pozytywnie.To jego pierwszy taki jednodnoniowy wyjazd, wyjechalismy  z domu o 4 rano, tluklismy sie 130 km, wypakowalam konia w obcym miejscu i ukonczylam czworobok na hali, na co dzien jezdzac na dworze, Zwiastun byl skupiony i dobrze reagujacy jak na takie okolicnosci. Natomiast ja dalam troche ciala, podrozowalam na koniu zamiast pracowac jak w domu, no i calkowicie wygasilam go w klusie, w wyniku czego tuptalismy masakrycznie,No ale coz mam nadzieje, ze z kazdym kolejnym wyjazdem bedzie lepiej, jest nad czym pracowac, duzo sie nauczylam, wiem co na dana chwile poprawiac, tak wiec ogolnie pozytywnie-przynajmniej kon 😉
Ach no i poznalam przesympatyczne: Efke i Koniczke 🙂
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
22 listopada 2009 14:13
milusia, Fantazja  :kwiatek:

Zwiastun naprawdę był tak skupiony że przeżyłam mega pozytywne zaskoczenie (szczególnie po tym co pisała milusia o swoich obawach) - widziałam go na rozprężalni tylko bo na hali konkursowej już byli po ukończeniu przejazdu, ale mimo to  👍 za pierwszy start.

portret Ritordo z aro 🙂



Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
22 listopada 2009 17:30
Ja bardzo zadowolona ze startu w N2, z N9 trochę mniej bo skubaniec uznał, że jak on już jeden program przejechał to drugi na pewno będzie taki sam, więc co chwila mi próbował zgadywać co będziemy zaraz robić 😉

No i dziękuję wszystkim za miłe spotkanie! A zwłaszcza ekipie KWA, która okazała się być luzakami roku 😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
22 listopada 2009 17:39
A ja mam kilka zdjęć rozpoznanej przeze mnie Milusi, a właściwie konia którego poznałam  😁
Mogę wrzucić na forum, chyba, że Milusia sobie nie życzy 😉
Koniczka, ekipie: KWA, Lamo!  😂  😁

Ja osobiście strasznie żałuje, że nie zdążyłam na inne niż Koniczkowe a forumowe przejazdy. Ale niestety, praca do 14.00 zobowiązuje. Najbardziej żałuje, że nie dane mi było zobaczyć Milusiowego Zwiastuna i ich przejazdu  🙁, ale - nie powiem - przejazdy Efki i EliPe też bym chętnie obejrzała. Cóż, może następnym razem... 👀
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
22 listopada 2009 18:05
Ups, lama roku ze mnie 😵
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
22 listopada 2009 18:26
arivle-nie mam nic przeciwko 😉 Sama jestem ciekawa jak to wygladalo, bo filmiki dopiero dostane na dniach
Sierra-mam nadzieje, ze jesce bedie okazja na spotkanie.Jak maz da sie znowu namowic na bycie kierowca to moze w grudniu?Chyba mi sie spodobalo 😡
Mam też kilka zdjęć Ewcii na Tulipanie z rozprężalni, może się nie pogniewa

edit zdjęcie
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
22 listopada 2009 20:29
Wrzuciłam trochę zdjęć do ZNK.
Koniczka gratuluję dobrych przejazdów  🙂 nie zdążyłam,ale wyniki nie kłamią
w takim razie na jakiej podstawie jechałam ten chłopak na kucu 🤔wirek:? Specjalna zgoda sędziów? Był oceniany normalnie, w konkursie, wygrał rundę.


jak to na jakiej? przeciez sama napisalas;

mam pytanie do ujeżdżeniowców obeznanych w przepisach.
otóż w zeszłym roku na Mistrzostwach Śląska Amatorów chłopak lat ok 10? jechał na kucu, który miał założone wypinacze.


amatory to nie bardzo zawody oficjalne, chocby i mistrzostwa

edit: ja i moj refleks o wpol do 2 w nocy 😉 ogromne gratulacje dla wszystkich, dla Lostak rowniez. nawet nie wiecie jak Wam zazdroszcze, ze mogliscie byc na tych zawodach, mi ostatnio calkiem fajnie na treningach zaczelo wychodzic a musialam wyjechac i tyle zawodowania 🙁

ale kibicuje Volcie dzielnie  😅
lostak   raagaguję tylko na Domi
23 listopada 2009 10:55
gratuluje wszystkim przejazdow w aro.  az milo poczytac, ze sobie tak wszyscy kibicowali na miejscu.  😅 😅
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
23 listopada 2009 11:29
Gratuluję dziewczęta  😅 (Lostak,Koniczka,Efka,Milusia, Ewcia, ElaPe) i z zazdrości obgryzam palce  😀iabeł:

P.S.Lostak mówiła dziś z telewizora 😲  😀


Edit: dodałam emotę
Dlatego ja nie mam telewizora 🙂

Gratulacje , szczególnie dla Koniczki, ktora znam i podziwiam.
Gratulacje. Cos z moich obserwacji widze ze niskie dosc %, tak sedziowali czy taki poziom?
Gratulacje wszystkim!!!
trochę z innej beczki- słyszałam, że ktoś w trakcie zawodów miał do sprzedania za małe pieniądze siodło skokowe prestiga, ktoś coś o tym wie, słyszał?  Prawdopodobnie to było siodło kradzione. prosze o informację, za odzyskanie siodła NAGRODA!
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
23 listopada 2009 13:54
będzie ktoś na mistrzostwach śląska w zbrosławicach w ten weekend? 🙂
W końcu mam internet i komputer 🙂

Pojechałam tragicznie, dużo lepiej mi szlo na rospręzalni , zwłaszcza na Rudym , ale juz trudno.  😡

W końcu byłam na obu koniach 3 i 4 , ale to żaden dobry wynik, biorąc pod uwagę ze dostałam 5,6 i 5,8 , bo był ocieniany tylko dosiad w P4.

Śmieszne było to ze siedzią sie pomylił program i ja musiala zaczynać od nowa. Pomyliło im się zwykłe P4 i P4 zmodyfikowane na srebrna odznakę.

Jak usłyszałam : Przecież pani musiala tam i tam zacząć robić ustępowanie ! - zrobiło mi sie niedobrze  🤔 ,  bo juz pomyślałam ze nie tego programu sie nauczylam. 

Ale generalnie sprawiło mi to duża frajdę , i na pewno pojadę ujeżdżenie znowu jak będzie możliwość , i juz nie będę dalej uparcie twierdzić ze ujeżdżenie to jeżdżą tylko te co boja sie skakac i ze jest nudne 🙂  🏇

Ja, jak zawsze na zawodach miałam duże oczy , i sie za bardzo nie integrowałam ,z voltowiczej widziałam tylko Sierrę (bo ja kojarzę z sklp. Karina) ,Forte nie spotkałam, może następnym razem jakoś bardziej.  🙄

Słyszałam ze w grudniu zrobią uj. zawody w Aro , chyba 20go.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się