Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

też oglądałam 8 minutowe i nie było. Szczerze to wydaje mi się, że koń nie jest prawdziwy. Jak na prawdziwego, a co za tym idzie dobrze ujeżdżonego skoro gra w teledysku, to coś mało proporcjonalny i ten zadek... no nie wiem. może to pozory. nawet jeżeli jest pomalowany to raczej nic mu z tego tytułu się nie stało.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
23 listopada 2009 18:56
Czy ktoś z was jest mi wstanie podać największy polski portal z bazą hotelową i ofertą turystyczna?
owszem wlazłam na google  i jest kilka portali.... Mnie  jednak interesuje ten najważniejszy w stylu: wp.pl czy onet.pl z interią rządzą na pulpitach zwykłych osób.
ktoś sie orientuje?

edit: Byłoby miło jakbyście dodały kilka KULTOWYCH stron o weselach... wynajem sal itp. Chodzi mi głównie o taką stronę z bazą informacyjną 🙂
Znowu mam problem.
Chcę zgrać na telefon (sony ericsson k750i) zdjęcie robione zwykłym aparatem fotograficznym. Zmniejszyłam rozmiar i rozdzielczość, a mimo wszystko mój telefon nie widzi tego .jpg'a. Co należy jeszcze zrobić?
Może przerobić na inny format? Myślę, że gif powinno Ci czytać. Do tego celu radzę pobrać program IrfanView po czym w nim zmniejszyć zdjęcie i zapisać w formacie gif.
Lub sprawdź jaki format mają inne zdjęcia, które Twój telefon czyta.
Czy w przypadku kiedy wypadła mi plomba muszę płacić za założenie drugiej? (obiło mi się o uszy, że nie)... Chodzi mi o sytuację, kiedy jestem zapisana do prywatnej przychodni (nie wiem czy to dobre określenie), ale 'mój' dentysta już w danym miejscu nie pracuje... Byłam właśnie się zapisać i pani dentystka  powiedziała, że conajmniej 100 zł będę musiała zapłacić  😵
karolinag4, dentyści mają coś takiego jak "gwarancja na usługę", niektórzy pół roku, inni rok. Nie powinnaś za to dodatkowo płacić.

Co jest odpowiedzialne za wyczuwanie przez nas smaku?
Chodzi mi konkretnie o sytuację, kiedy coś zamrożonego zupełnie nie ma smaku, albo smakuje totalnie inaczej niż to samo coś, ale choćby częściowo rozmrożone.
Nie do końca rozumiem te rozmrożone i zamrożone cosie, ale generalnie kubki smakowe na języku 😉
ushia   It's a kind o'magic
24 listopada 2009 20:19
moona - ja rozumiem
dla mnie nawet jablko pokrojone w plasterki, starte i w calosci to trzy rozne smaki

generalnie kubki smakowe to pikus, bo to co odbieramy jako smak jest kombinacja bodzcow wlasnie z kubkow, zapachu, konsystencji i temperatury

wplyw temperatury akurat jest dosc latwo wyjasnic - jezeli cos jest gorace lub zimne, wrazenia termiczne "paralizuja" kubki smakowe
zwyczajnie maja priorytet, bo wazniejsze od tego, czy jemy slodkei czy kwasne jest dla organizmu to czy, sie nie poparzymy
ushia, dzięki  :kwiatek:
ushia, nic dziwnego, że starte i pokrojone jabłko smakuje dla Ciebie inaczej. Jakiś czas temu obserwowałam pewien eksperyment z którego wynikało, że wygląd potrawy odgrywa ogromną rolę w czuciu smaku. Podobnie ma się sprawa z zapachem. Badanym podawano papki warzywne (brokuły, groszek itp.), zasłaniano im oczy, zatykano nosy. Nie pamiętam niestety dokładniejszych wyników ale utkwiło mi w pamięci, że mało kto zgadł co je.
cieciorka   kocioł bałkański
24 listopada 2009 22:52
Mgła, najlepsiejszy telefon jaki miałam. moze źle szukasz- w złym folderze? jpg powinien widziec.


kto nagrał "uwspółczaśnioną"- żywszą wersję?

no.... ktoś na pewno wie! 🙄 😉
In.   tęczowy kucyk <3
24 listopada 2009 22:53
Jeżeli kupiłam kupon lotka na 3 losowania i w pierwszym losowaniu trafiłam 4 to co oni robią z kuponem po wypłaceniu mi pieniędzy? zmieniają kupon na dwa losowania z tymi samymi/innymi liczbami? czy oddają kasę za pozostałe dwa losowania?

Czy da się wyżyć z bycia fotografem?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
25 listopada 2009 08:57
odpowiem na drugie - ze wszystkiego da sie wyzyc, jesli jesteś w tym chociaż dobra, lub nie brak Ci tupetu 🙂
Jeżeli kupiłam kupon lotka na 3 losowania i w pierwszym losowaniu trafiłam 4 to co oni robią z kuponem po wypłaceniu mi pieniędzy? zmieniają kupon na dwa losowania z tymi samymi/innymi liczbami? czy oddają kasę za pozostałe dwa losowania?

poczekaj do kolejnych losowan... jest chyba 60 dni (?) na odbior kasy 😉
my_karen   Connemara SeaHorse
25 listopada 2009 13:30



kto nagrał "uwspółczaśnioną"- żywszą wersję?


cieciorka, brat mi tu podpowiada, ze moze Ci chodzic o Jerry'egoC:
In.   tęczowy kucyk <3
25 listopada 2009 16:56
[quote author=In. link=topic=20.msg388257#msg388257 date=1259103215]
Jeżeli kupiłam kupon lotka na 3 losowania i w pierwszym losowaniu trafiłam 4 to co oni robią z kuponem po wypłaceniu mi pieniędzy? zmieniają kupon na dwa losowania z tymi samymi/innymi liczbami? czy oddają kasę za pozostałe dwa losowania?


poczekaj do kolejnych losowan... jest chyba 60 dni (?) na odbior kasy 😉
[/quote]

Ja liczyłam bardziej na to, że będę mogła się z tym samym kuponem przejść do kilku kolektur ; )
Jakby kogoś zainteresowało: jak wciągają kupon żeby sprawdzić wygraną, to się im drukuje od razu taka karteczka, że wygrane, karteczka ze wszystkimi numerami i nowy kupon ; )
Co to jest?? 👀


Nazywa się:

Vysavač robotický Goddess CL 190 Explorer
Odkurzacz samojezdny?
Odkurzacz samojezdny?

No chyba tak.Roboticky jakiś? Co go zasila Twoim zdaniem? Krasnoludki w środku na rowerkach?
Averis   Czarny charakter
25 listopada 2009 18:27
O ile mi wiadomo- podłącza się go do ładowarki- jak telefon.
Podobny odkurzacz ma moja siostra.. to się ładuje i potem to z zasilacza jeździ..
:kwiatek:
Dzięki. Dostałam spam z ofertą zakupu i jakoś nie mogłam dojść co to.
Taki odkurzacz składa się z dwóch części. Z odkurzacza i stacji dokującej. Stację podpinasz do gniazdka. Odkurzacz ma akumulator. Idea jest taka, że odkurzacz sam sprząta. Ten, na którego ja trafiłam jakiś czas temu miał możliwość zaprogramowania - o wyznaczonej godzinie wyjeżdżał ze stacji, sprzątał i wracał do stacji dokującej się naładować. Potrafił też sam zjechać po schodach (niestety wejść już nie potrafił 😉 ). Wtedy kosztował jakieś 3 tys. Nie muszę mówić, że przy małym mieszkaniu tylko się popukałam w głowę, gdy usłyszałam ofertę sprzedaży 😉
łysi myją głowę mydłem, czy szamponem?  😁
czy ktos moze wie co to jest to cos czym maluje po scianach St. Jimmy w teledysku "Jesus of Suburbia" Green Day (koniec 2 i poczatek 3 minuty)?

tyle razy widzialam ten teledysk, ale jakos nigdy sie nie zastanawialam co to takiego. Bo ani to mazak, ani spray, ani kreda?  🙄 zglupialam  🤔 🤔 🤔
ovca   Per aspera donikąd
25 listopada 2009 20:41
łysi myją głowę mydłem, czy szamponem?  😁


mydłem, pytałam Taty  😂
Kaprioleczka, mnie się wydaje, ze to coś w stylu olejnej pasteli.
Wredny   po prostu; zły człowiek
25 listopada 2009 22:13
łysi myją głowę mydłem, czy szamponem?  😁
Szamponem, mydło przesusza. A potem polerują irchą.
[quote author=desperado link=topic=20.msg388843#msg388843 date=1259176498]
łysi myją głowę mydłem, czy szamponem?  😁
Szamponem, mydło przesusza. A potem polerują irchą.
[/quote]

mój eksiu używał żelu pod prysznic, a polerowac nie musiał, bo miał naturalny błysk 😀iabeł:
Jak pozbyć się z ubrań gumy do żucia? Przykleiła mi się do swetra i leginsów i jest cała obrzydliwie rozmemłana, coś tam mi się udało oderwać ale sporo zostało 🙄 słyszałam że należy włożyć do zamrażarki i po jakimś czasie ta guma skostnieje i da się łatwo wykruszyć? Jak na razie ciuchy siedzą w zamrażarce ale guma nie chce współpracować 😉 😤
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się