Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Seksta   brumby drover !
25 listopada 2009 22:47
mam ten sam problem, zamrazarka nie pomogla ;]
buuuu, niech mi ktos pomoze z tym pieprzonym telewizorem, przeciez nie moze byc tak, ze na 42 calowym tv wyswietla sie jeden, waski pasek filmu a z gory i z dolu mamy czern. co ja robie zle ?  😕
Freddie Możliwe, że materiał, który odtwarzasz nie jest nagrany w rozdzielczości na cały ekran/ nie ma takiej wersji. Próbowałaś coś naprawdę z wysokiej półki? (oczywiście HD i to tylko BlueRay pewnie).
Jeśli to przekaz TV - to sory, ale zależy od parametru przekazu. Niektóre dają się skalować, inne nie.
mam ten sam problem, zamrazarka nie pomogla ;]


bo to trzeba porzadnie zamarznac i wykruszac na zimno.

IloveMosiek - a gdzie kupic taka pastele olejna? bo jak ja sobie je przypominam to one malutkie byly, a to jest dosc sporawe jednak jak na kredke... i jeszcze zawiniete w takie dziwne "cos"  🙄
Zajrzyj to sklepu dla plastyków i obmacaj co mają w ofercie. Są też internetowe sklepy 😉
In.   tęczowy kucyk <3
26 listopada 2009 12:21
Skąd wytrzasnąć miarkę 7g? 🤔wirek: albo 14g? Mam Cortaflex do podawania i wydawałoby się, że z miarką przyjdzie, no ale jednak nie...
Płaska łyżka od zupy to około 5 g . Dasz 1 1/2 i będzie.
In.   tęczowy kucyk <3
26 listopada 2009 12:33
Dzięki! :kwiatek:
Albo zważ raz w takim kubeczku na mocz/są w aptece/ i zaznacz na nim plasterkiem.
In.   tęczowy kucyk <3
26 listopada 2009 12:45
Właśnie myślałam, żeby tak z miarką zrobić, ale taką wagę co mi w g zmierzy raczej ciężko będzie znaleźć ; ) Znaczy tata ma... Ale w Elblągu, trochę daleko od Krk ; )
A może w aptece ci od razu zaznaczą? Jak się ładnie uśmiechniesz
Właśnie myślałam, żeby tak z miarką zrobić, ale taką wagę co mi w g zmierzy raczej ciężko będzie znaleźć ; ) Znaczy tata ma... Ale w Elblągu, trochę daleko od Krk ; )

Ja mam. Wpadnij zważymy.
ja mam pytanie dotyczące komunikatora internetowego Gadu-Gadu. Chodzi o to, że otwiera mi się jedno okno i tam malutkie zakładeczki poszczególnych rozmówców (jest to bardzo wygodne bo sie główny pasek nie zapycha), ale jak chce zmienić osobę, którą gadam to muszę klikać myszką na zakładeczkę tej osoby. Teraz pytanie: czy jest jakiś skrót klawiaturowy, żeby zmieniać te wewnętrzne zakładki gg?
świetne pytanie, mogę się podłączyć? 😉
jak opisana wyżej sytuacja ma się w komunikatorze AQQ? 😉
maritka, nie wiem czy dobrze zrozumialam to co opisujesz z jednym okienkiem, ale jesli jest tak jak mysle, to ctrl+tab powinno zadzialac.
Mam głupie pytanie ;D. W któreś wakacje na TVN leciał taki program, w którym kompletni laicy w danej dziedzinie mieli przez jakiś czas opanować ją do perfekcji ;D. Był taki odcinek, gdzie dziewczyna przez miesiąc[?] nauczyła się jeździć na koniu od podstaw do zawodów skokowych ;D. Zna ktoś tytuł?
Sienka ten skrót znam i jak najbardziej używam, ale on służy do "przeskakiwania" z tych głównych aplikacji np. okno gg, plik worda i przeglądarka internetowa. Mi chodzi o tak jak by wewnętrzny skrót do gg  🤣
a to przepraszam, jednak zle zrozumialam 😡
Dynamo   Dynamicznie :))
28 listopada 2009 15:16
Jak powinno się mówić - dziegieć czy dziegć ? 😡
Osobiście mówię dziegieć, ale moi rodzice stawiają na dziegć.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
28 listopada 2009 15:24
Dziegieć 😉
Mam głupie pytanie ;D. W któreś wakacje na TVN leciał taki program, w którym kompletni laicy w danej dziedzinie mieli przez jakiś czas opanować ją do perfekcji ;D. Był taki odcinek, gdzie dziewczyna przez miesiąc[?] nauczyła się jeździć na koniu od podstaw do zawodów skokowych ;D. Zna ktoś tytuł?


pamiętam, że ta laska uczyła się w Gałkowie, od Karoliny Ferenstein 😉
zapalniczka11, ten program to chyba "Druga twarz" 😉
Dynamo   Dynamicznie :))
28 listopada 2009 16:13
Edytka dziękuję :kwiatek:
Może tu zagląda więcej osób niż do kącika komputerowego, więc jeszcze tu spytam: czy przy przerzucaniu audiobooków z itunes do iphona można ustawić automatyczną synchronizację tego działu, czy zostaje przerzucanie ręczne?
czy ludzi szczepi się na wściekliznę? 🤔
Jakich formalnosci nalezy dopelnic, aby wybrac sie na tygodniowa wycieczke do USA? Trzeba aplikowac o wize w ambasadzie na miejscu, czy jechac i wypelnic papiery na lotnisku juz tam? Prosze o porade osoby, które podrózowaly turystycznie do Stanów.
Hiacynta, ja nie lecialam, ale kiedys sie wybieralam wstepnie i sprawdzalam wszystkie formalnosci. Nie pamietam czy bylo tam cos jeszcze, ale jesli chodzi o wize, to trzeba o nia wystapic 3-4 miesiace przed planowanym wyjazdem do stanow w ambasadzie USA (takie wymagania stawiala agencja turystyczna z ktora mialam leciec do NYC). Wize powinnas dostac bez problemow, moja rozmowa o wize trwala chyba 3 minuty, zabrali mi paszport i po niecalych 2 tygodniach odeslali mi go kurierem z wbita wiza. W celu zalatwienia rozmowy trzeba wypelnic formularz z podaniem o wize oraz uiscic oplate (ile to musisz sprawdzic na stronie ambasady, bo to sie zmienia bezustannie). Z tego co pamietam to chyba tyle bylo jesli chodzi o wize.
Nikt Cie nie wpusci do samolotu bez wizy nawet, bo nie ma sily, by potem ktokolwiek puscil Cie przez granice w samych stanach 😉 niestety, nawet jak masz wize moga Cie zawrocic na granicy, wiec lepiej nie wygladac podejrzanie 😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
29 listopada 2009 21:03
Jakie klawisze nacisnac na macu kiedz zamiast y pojawia sie z i na odwrot. oray przy nacisnieciu alt lub shift i innych klawiszy nie pojawia sie to co powino. czli np, zamiast e z ogonkiem to plus a zamiast znaku zapytania c z kreseczka  🤔
ctrl +shift
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
29 listopada 2009 21:14
nie dziala...  👿

EDIT:: znalazłam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się