Zdjęcia Naszych Koni II (rok 2009)

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
26 listopada 2009 09:18
wczoraj zrobiłam młodej kilka fotek, słaba jakość bo w lonżowniku słabe światło i troszkę się kurzy
(wodze założyłam za siodło  bo mi sie ciągle schylała do ziemi więc to tylko na chwilkę do zdjęcia)



z koleżanką
wątek zamknięty
ostatnio był Granat na lonży to teraz pod siodłem z niedzieli - pod koleżanką, która mam nadzieję nie będzie miała nic przeciwko  😉

wątek zamknięty
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
26 listopada 2009 09:47
goha jaki on ma brzusio  😉  , skarpetki ma jak moja młoda  🤣
wątek zamknięty
no ma - jak źrebna kobyła 😉
wątek zamknięty
😉Wyścigówa(;, nie zauważyłam! Serdecznie dziękujemy! :kwiatek:
wątek zamknięty
m0niska cieszę się, że się podoba 😅 (zawsze marzyłam o gniadym bez odmian a los mi przydzielił rudego. I nigdy nie zamianiłabym go na żadnego innego) 🤣
Kajula dziękujemy :kwiatek:
wątek zamknięty
Moja tłuściutka obrośnieta jak mamut Ruda listopadową porą.






A tu jeszcze złośnica pod Juniorem



wątek zamknięty
aszka - Twoja Mamucica jest boska  🙂
goha - ale z niego ciacho - nic, tylko schrupać  🍴
wątek zamknięty
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
26 listopada 2009 18:26
Forest i ja dziekujemy za mile komentarze

i jeszcze raz Foreściak - tym razem w ruchu - wolne skoki: Gestuet Birkhof:

wątek zamknięty
Goha  Granat pięknie wygląda  🙂
wątek zamknięty
A tutaj mój Czołguś z dziś 🙂
wątek zamknięty
Wiec przedstawie Wam dokladniej mojego Malucha 🙂
Młody, a tak naprawde Fair Duncan jest ze mna od lipca. Wzielam go z fundacji ProEquo, dokad trafil ze Służewca, a na Służewiec z Anglii. Jest wyrosnietym zrebakiem  😂 a tak powaznie - w marcu skończy 3 lata, zajezdzony niestety jako niecaly 2latek 🙁 Do fundacji trafil niby z jakas niewydolnoscia serca, aczkolwiek badania u mnie wskazaly, ze konisko zdrowe. Po rozmowach z jego bylym trenerem okazalo sie, ze po prostu byl za spokojny na ciagle galopady - kon nadajacy sie na oprowadzanki dzieci, a nie na wyscigi.
Z poczatku byl obojetny na wszystko, niezbyt towarzyski kon. W chwili obecnej widac jak sie zzylismy, widac ze czuje sie doceniony i w koncu zauwazany.
Oto i on 🙂
wątek zamknięty
królik, cieszę się że Rudikfina się podoba
Blądek., ale on fajniutki
wątek zamknięty
Kajula śliczny!
Moja największa końska miłość to właśnie taka bida z torów (później rzucony na rajdy) ze złamanym sercem. Kasztan - Silvano.
Na początku bardzo zamknięty w sobie a jak dostał odrobinkę ciepła - chodził za mną jak pies...
wątek zamknięty
Blądek., cudo a nie koń 🙂

Kajula, bardzo fajny dzieciak, ogr?
wątek zamknięty
Kajula, ale napakowany  😍  Bardzo sympatyczny zwierz 🙂
wątek zamknięty
[quote author=hate me! link=topic=6822.msg389571#msg389571 date=1259261757]
Kajula śliczny!
Moja największa końska miłość to właśnie taka bida z torów (później rzucony na rajdy) ze złamanym sercem. Kasztan - Silvano.
Na początku bardzo zamknięty w sobie a jak dostał odrobinkę ciepła - chodził za mną jak pies...
[/quote]
hmm... może te kasztany tak mają? 😉

Więc wepchnę się apropos z moim Szczęściem. Był już przedstawiany w KR, ale chętnie napiszę raz jeszcze- oto to mój podopieczny, ogierro Flash 🙂


Na pewno mamy jedną cechę wspólną- oboje lubimy dużo śpiewać 😉

wątek zamknięty
wendetta, ale podobny do koninki Hypnotize 🙂

Kajula, jakie cuuudo! kasztan i folblut  😍 jaki ma papier?
wątek zamknięty
Kajula, jakie cuuudo! kasztan i folblut  😍 jaki ma papier?


Matka: Coffee To Go, po Environment Friend
Ojciec: Needwood Blade

Napakowany, owszem, ale tylko na tych zdjeciach. Jest za mlody, zebym mu te miesnie podtrzymywala. Teraz wyglada duzo gorzej, po kastracji schudl (co juz udalo nam sie naprawic, chociaz jeszcze nie do konca), no i miesnie spadly. Na torach mial codzienne treningi, takze bez sensu, zebym go meczyla treningami kiedy ma troszke ponad 2,5 roku. Narazie uczymy sie dobrze chodzic na lonzy z odrobina pracy na czambonie. Nie chce tez go przemeczac, niech ma troche tego dziecinstwa jeszcze, tym bardziej, ze jeszcze nie do konca rozwinal sie pod wzgledem budowy. Jak na prawie 3 latka jest mały, widac ze trening przystopowal jego wzrost. Mam nadzieje, ze na wiosne bedziemy mogli sie pochwalic efektami lekkiej pracy i pakowania w niego kasy i pracy 🙂

w chwili obecnej (juz caly zarosnięty):
wątek zamknięty
Kajula, po jakiego grzyba temu dziecku tak zaciagniete gumy???!!
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
26 listopada 2009 23:17
Zapewne po to, zeby nauczyć onia od samego początku napierania na wędzdiło 🤔
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
27 listopada 2009 08:32
m0niSka slojma 😉Wyścigówa(; - wielkie dzięki! :kwiatek:
wątek zamknięty
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
27 listopada 2009 11:09
aszka, wystrzałowa kobyła i bosko ofutrzona 🙂. Kajula, śliczny ten Twój rudy folblucik.
Dawno nas tu nie było więc wrzucam galopady Kawusi i Sirocco z końca września, ależ było pięknie i cieplutko....oby do wiosny 🙂.













wątek zamknięty
to my sie tak niesmialo przypomnimy 😉

wątek zamknięty
wendetta, ale podobny do koninki Hypnotize 🙂


Hahaha Bo Flash Back to jest ogier który był w jednej stajni z Moim i w 3 sie wyprowadzilismy. Niestety nie miałam czasu na oba konie.Poza tym Flash z powodu RAO poszedł do stajni angielskiej. I On stoi w Mikołowie, a My w Tarnowskich Górach. Fizycznie bez samochodu niemozliwym było żebym jeździła oba... ale znalazła sie dobra dusza wendetta która zajmuje sie Flashem codziennie 🙂
I faktycznie sa podobne. Tyle ze mój to hanower a Fuks jest rasy saksońskiej.... i jest połowe chudszy,i wyzszy 🙂 Ogolnie fantastyczny konik 🙂 Jak stały obok siebie w stajni to wygladały jak klony 🙂
wątek zamknięty
Kawusia, dziękuje twoje też super i też orginalna maść a młody jest przecudny
wątek zamknięty
szerek ale szyja na drugiej focie  😜 pięknie!
wątek zamknięty
Ja bym wkleiła jakieś zdjęcia z mojej jazdy, ale na wszystkich PATRZĘ GDZIEŚ POD NOGI!!!!!!!! I nie wiem już jak się tego oduczyć 🙂 Może zacznę jeździć w kołnierzu ortopedycznym? 🤣
Szerek super konio 🙂
wątek zamknięty
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
27 listopada 2009 14:16
Szerek śliczny koń jaka rasa??
wątek zamknięty
Ja bym wkleiła jakieś zdjęcia z mojej jazdy, ale na wszystkich PATRZĘ GDZIEŚ POD NOGI!!!!!!!! I nie wiem już jak się tego oduczyć 🙂 Może zacznę jeździć w kołnierzu ortopedycznym? 🤣
Szerek super konio 🙂


chcesz o tym porozmawiać?

😉

edit. znalazłam więcej! ja zawsze wierzyłam, że coś znajdę w tym piachu!


tu nam się zdawało, że już jest! ale w ostatniej chwili odkryliśmy, że nas podpuszczono  😉


z serii: jak daleko mam do ziemi? bo jeśli konik przestanie wybaczać, to będę miała spotkanie z tzw. przytupem!!



ja chcę już mieć lato, i nawet poskakać mi się chce, i tę ziemię pooglądać!!! a to dopiero początek zimy...
ps. i te 7 kg też chcę mieć z powrotem....
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.