Zdjęcia Naszych Koni II (rok 2009)

No dobra. Przekonałaś mnie  🤣 Muszę tylko zdjęcia wyszukać jakieś takie co by za bardzo garba nie było widać i wstawiam 🙂
wątek zamknięty
cieszę się bardzo i oczekuję z niecierpliwością  🙂

garbiku chyba nie mam, choć jeszcze pogrzebię  😎
wątek zamknięty
_kate - ja już też z utęsknieniem czekam na wiosnę  🙄

a teraz tak dla przypomnienia moje stadko











pozdrawiam  😀



wątek zamknięty
Dynamo   Dynamicznie :))
27 listopada 2009 17:36
3 i ostatnie zdjęcie.. szok  😲 😍 😍 !!
wątek zamknięty
też tak myślę!  😍 😍 😍 😍
wątek zamknięty
3 magiczne  😍
wątek zamknięty
polonez - niesamowite zdjęcia ... bo i konie niesamowite  😉
wątek zamknięty
Lena, zadyma, salucha  :kwiatek:
a rasa to najlepsze NN 😉
wątek zamknięty
Polonez magiczne!!a ostatnie zdjęcie to już w ogóle bajka!!!!!

Szerek cudny Siwy!  😍
wątek zamknięty
polonez - świetne zdjęcia, a ostatnie z niesamowitym klimatem 🙂
wątek zamknięty
polonez, wybitne zdjęcia!
wątek zamknięty
Polonez, ostatnie zdjęcie bije wszystko!
wątek zamknięty
No dobra. Coś znalazłam.  🤣 cóż.... Zdjęcia mówią same za siebie  🙂
_kate - tak ja obiecałam. 🙂
NN są najlepsze. Genialna rasa 🙂
wątek zamknięty
zadyma, czyżby Szarża?
wątek zamknięty
Gdzie tam. 🙂 Stanisławów w Kampinosie. Ale może kiedyś się do Szarży wybierzemy 🙂 Wszystko przed nami 🙂
wątek zamknięty
Te drzewa mnie zmyliły w tle 🙂 nie no, po co 😉
wątek zamknięty
Zadyma i ślicznie! widzę, że Ty też jeździsz w okularach. Moja oficjalna wersja jest, że się lansuję.  😉 Konina do schrupania!!  💘

edit. mały błąd Ci się wkradł. SP są najlepsze  😎
jak go nie kochać?
wątek zamknięty
Pewnie że tak. 🙂 Jak się inaczej lansować jeśli nie na konisku?
Strasznie się cieszę że się podoba. No to jeszcze jedno. Zrobione w dniu zakupu Palamo tzn. 2 lata temu. Wyszedł jak wypłoch, ale widać jego charakter 🙂
wątek zamknięty
polonez piekne zdjęcia!!
wątek zamknięty
Kajula, po jakiego grzyba temu dziecku tak zaciagniete gumy???!!


to sa mocno naciagniete gumy? Jak mu zakladam normalnie, to mu wisza i chocby chcial jakos popracowac szyja dzieki nim to sie nie da. Na zdjeciu po prostu jakos sie napial szyja i tak to wyglada. Dla przykladu inne zdjecia gdzie widac, ze sa luzne 😉
wątek zamknięty
Gallien   Un poco di zucchero
27 listopada 2009 23:05
Kajula kolejny rudziach do podziwiania  😀 Pikny folglut
wątek zamknięty
Kajula kolejny rudziach do podziwiania  😀 Pikny folglut

:kwiatek:
Dziekujemy bardzo 🙂 Bedziemy jeszcze piekniejsi na wiosne i bedziemy sie wtedy chwalic efektami 😀
Jutro musze mu grzywe skrocic bo nie moge juz na taka dluga patrzec :P
wątek zamknięty
Kajula, te gumy NIE SĄ LUŹNE. Wiszą trochę na pierwszym zdjęciu, ale zobacz w jakim ustawieniu on ma tam głowę! To przecież dzieciak jest! Jeśli już upierasz się na tych gumach, co sądzę nie jest najlepszym patentem na młodego konia, to powinny one wisieć najluźniej jak się da.. Uwierz mi on i tak nawet najluźniej puszczone gumy czuje.. Tylko po co?
wątek zamknięty
Kajula, witamy na re-volcie! 💃
(wpadłam ostatnio na pomysł, żeby napisać do Ciebie PW na Qniu i zaprosić Cię tutaj, ale jakoś zapomniałam o tym 😡 )

A dziecko masz piękne, opowiedz coś więcej o nim 😉
wątek zamknięty
zgadzam się z Moniską, te gumy nie są luźne. Osobiście nie jestem przeciwniczką gum- o ile nie są ciasno zapięte i nie są na młodym koniu  😉 Myślę, że jak gumy są luźne to koń ich nie czuje, bo i z jakiej racji.  👀
wątek zamknięty
Dziewczyny, nie chce robić za adwokata diabła, ale to jak, u kogo i na ile zapięte są te gumy, to chyba nie wasza sprawa. No chyba, że Kajula prosiła was o poradę...
wątek zamknięty
Sierra, No jasne, tylko to jest 2,5 latek...
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
28 listopada 2009 10:14
Sierra, No jasne, tylko to jest 2,5 latek...


2,5 latek  XX.
wątek zamknięty
ninevet, no i co to ma do rzeczy?
Kajula nie chce mieć konia na wyścigi, tylko dla siebie. Do kochania i rekreacyjnej jazdy, więc po co się spieszyć?

wątek zamknięty
Abstrahując od tego, że nie tylko folbluty zajeżdża się wcześnie, bo i konie szykowane do zakładu treningowego (na test 100dniowy), jak i konie szykowane na MPMK itd. to dalej uważam, że to nie nasza sprawa. To sprawa Kajuli jej wiedzy, umiejętności, doświadczenia, przekonania czy nawet sumienia... ale to jest jej sprawa. Ty Moniska masz młodego konia, robisz go wedle swojej wiedzy, umiejętności, doświadczenia, etc, etc.

Zresztą, to ciekawy wątek. Będąc na serii wykładów ze specjalistami z naszego światka jeździeckiego (w ramach jakiegoś tam kursu, szkolenia) p.Zagor spytała się mnie, dlaczego mimo iż weterynarze twierdzą że rozwój konia (kościec, wzrost, nabieranie masy, wymiana uzębienia) kończą się - średnio - w okolicy piątego roku życia, to jeźdźcy zajeżdżają je - w zależności od potrzeb - nawet od drugiego roku?

Oczywiście podałam moim wówczas zdaniem poprawną odpowiedź, a ona jedynie skwitowała: to jest jak audio tele, odpowiedź masz w pytaniu. To zależy od konia, od potrzeb, od jeźdźca. To indywidualna sprawa, jeśli nie rozsądku i wiedzy, to sumienia i poglądów.

Ciekawe czym ty się kierujesz, kierowałaś. Jakakolwiek nie byłaby twoja odpowiedź, i czy się zgadzam z Tobą czy nie (tak samo jak z Kajulą), to to co robicie ze swoimi końmi, to wasza sprawa. Może stać się moją, ale pod warunkiem, że spytacie mnie o zdanie, lub po prosicie o pomoc.

Pozdrawiam Ciepło 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.